Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

20 cze 2008, 15:13

dziękuję Elu,przekaże jak wróci,bo jak na razie poleciał do kolegi,bo... dawno się nie widzieli :ico_oczko: .Wam r ównież udanego wypoczynku :ico_haha_01:

jakbym już nie zajrzała to buziaczki dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 cze 2008, 17:03

No to co WAKACJE :-D A ja tam ich nie lubie :-P bo to zawsze gorszy okres dla firmy, dobrze że tylko dwa m-ce :ico_oczko:

My po basenie, Wiki padła :-D

Nie uciekajcie wszyscy na wakacje, co ja sama tu zostanę :ico_placzek: Do moich rodziców jechac mi się nie chce, teściowa chyba w lipcu przyjedzie, chociaz mnie korci by i do nich jechać...

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

21 cze 2008, 21:03

Hej

Elu kochana przepraszam i przesyłam moc buziaków spóźnionych :ico_sorki: wszystkiego naj naj ; a prezent hm ciekawe do czego Cię mężuś przykuje :ico_oczko: :-D

Iwciu- dumna jesteś z synka :ico_brawa_01: za śliczne świadectwo i udanych wakacji

Kasiulka- ja czekam na fotkę taką jak z Kondziem miałaś tą sexi z brzucholem musisz taką samą trzasnąć koniecznie; a ludzmi się nie przejmuj olej ich gadanie, ja Cie podziwiam że spokojna jesteś przy tych jazdach małego mnie telepie jak Kornel szaleje; a truskawek nie pojadłam bo pół było zepsutych w tym koszyku na wierzchu tylko dobre gówniane takie mi sprzedali :ico_zly:

Ja wczoraj pauera dostałam i prawie wszystkie okna pomyłam jedno mi zostało. Wieczorkiem z mężulkiem poszliśmy do kina na" Sex w wielkim mieście" miło było tak dawno razem nigdzie nie bylismy aż się dziwnie czułam jakbym z buszu wyszła a dzisiaj poszliśmy na obiad do restauracji i na długi spacer, trzeba mamę wykorzystać jak jest, jutro jedzie i znowu codzienność mnie czeka, na szczęście mały już ok. Zrobił się taki fajny przytulanka taka ciagle buziaki nam daje, a jeszcze niedawno nie mozna się było o całusa doprosić. Właśnie mama małego usypia przez ta chorobę był noszony i teraz nie moze usnąć tylko domaga się na ręce, trzeba będzie go tego odłuczyć. Uciekam udanego sobotniego wieczoru pa

[ Dodano: 2008-06-21, 21:04 ]
a i dziękujemy za komplemenciki :-D

[ Dodano: 2008-06-23, 11:47 ]
Cześć

A co tutaj tak pusto wpadłam poczytać ale nie mam co :ico_szoking:

Miłego dnia u nas juz popadało teraz słońce świeci ide umyć okno, mały śpi więc muszę to wykorzystać. Wczoraj poleżałam sobie na tarasie i dzisiaj mam cały dekold i plecy różowe boli skóra zejdzie na 100 %, mam jasną karnację i trudno się opalam a wczoraj przesadziłam. :-D

Meldować sie laseczki wszystkie chyba nie wyjechałyście?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 cze 2008, 11:55

Hej dziewczynki co tu taki pomur nikt nie zajrzał jescze dzisiaj :ico_szoking:
My po udany wekendzie byliśmy na noc świętojańską nad jeziorkiem i startowałam w onkursie na najładniejszy wianek :-) pochwale się że zajełam 3 miejsce :ico_haha_02: Niki wybawiła się nakupowała balonów i wiatraczków potańczyła pod sceną i zawarła nowe znajomości wszystkie dzieci zaczepiała żeby im dać cześć :-D bardzo towarzyską mam córeczkę. Wybawiliśmy się a wczoraj mężunio pojechał do Krakowa na szkolenie i jestem sama z Niki :-|
Idziemy do miasta na zakupy jak wróce to zajrze mam nadzieje że ktoś się odezwie i będe mogła sobie coś poczytać :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 cze 2008, 12:38

Witam po weekendzie :-) dawno mnie tu nie było :-) W piątek miałam w domu małe przedszkole brat przyprowadził mi małego Piotrusia, ale była jazda :-D Poszłam z tymi szkrabami po Martynke do przedszkola to Piotruś grzecznie szedł za rączke a Mati podskakiwała, i uciekała :-D Piotrus własnie 3 czerwca miał swoje 2gie urodzinki i ogólnie to bardzo grzeczny chłopczyk ale w parze z moimi dziewuchami to istny szał :ico_olaboga: Ale przeżyłam tym bardziej że mały siedziała u nas do 22 bo jechali nad morze i niechcieli zeby spał przed podróżą :-) w sobote byliśmy u znajomych troche pogrilowaliśmy dzieciaki poszaleli :-D A wczoraj pojechalismy na basen, ale było fajnie pogoda super poopallismy się dzieci wiecznie w wodzie. Mała jak wparowała do brodzika to niemogłam jej z niego wyciagnać. :-) mały nurek patrzy że od koleżanki synek robi nurki pod wode to ona też :ico_olaboga: tyle co wody z tego basenu wypiła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 cze 2008, 13:48

Edulitko- ja to nikt nie zajrzał a ja? może nie zauważyłaś bo dodało mi posta do wcześniejszego :-D Gratuluje wianek musiał być śliczny, pochwal się co kupiłaś czy zakupki się udały

MAziu- to sie namęczyłaś z tymi maluchami

A ja okno myłam i czekam aż synuś wstanie wczoraj spał 4 godziny w dzień, cwaniaczek mały a rano wstaje po 5 albo o 6 i teraz odsypia

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

23 cze 2008, 16:04

Hej!
Ela, słusznie zauważylaś, zaczęłam wakacje. Na razie bardzo intensywne.
Ale najpierw :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla ciebie z okazji twojego (minionego) święta. W sobotę byliśmy na corocznej firmowej imprezie męża. Niestety pierwszy raz niezbyt się udała, a najgorsze w tym było to, że nie mieliśmy czym wrócić do domu (30 km). Szkoda gadać, nerwów było mnóstwo. Od wczoraj mam rodzinkę: Trzy Siostry (jak u Czechowa)- moje siostry cioteczne. Maciej ma się z kim bawić, a ja z kim pić piwko, bo przekrój wieku ogromny- najstarsza ma 25, średnia 14, a najmłodsza 8 lat :-D Ja właśnie wypisuję arkusze ocen, jeszcze tylko uzupełnię dziennik, w czwartek odpękam radę ped. i mam wakacje.
kasiulka, wyślij jakieś foteczki w różowej sukience :-) A jak Konradkowi skończy się bunt, to zacznie się u macieja (chyba tak szybko nie mija?!)
Mery, Kornel już zupełnie zdrów?
Na razie tyle, jak będę miała czas, to zajrzę jutro :ico_buziaczki_big:
asiu, wakacje rzecz potrzebna.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 cze 2008, 17:08

Mery - :ico_sorki: nie zauważyłam :ico_wstydzioch: widze że pracowicie działasz okna myłaś a moim też by się przydało ale na razie nie mam czasu :ico_oczko:
Mąż dzwonił dziś z Krakowa i powiedział że jak wróci w czwartek to mam być spakowana i jedziemy nad morze do Świnoujścia na kilka dni więc zrobiłam małe zakupy :ico_oczko: strój okularki buciki i bielizne bo już brakowało mi staników :-) jeny tak się ciesze bo póżniej to dopiero w połowie sierpnia będziemy mogli gdzieś jechać a tak choć kilka dni :064:
Mazia - widze że dajesz rade trojgiem się zająć to już nielada wyzwanie

chloe1, - a ja myślałam że już masz wakacje że jak koniec roku to dla wszystkich a ty piszesz że jescze rada no ale jak już będziesz po to 2 miesiące laby Ci się należą :ico_haha_02:
Kasiulka - napisz jak znosisz te upały kochana :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

24 cze 2008, 08:29

Witam ja dzis pierwsza :-D Mąż o 6 pojechał do pracy przy tym wybieraniu obudził mi Matylde, ale przytuliłam ją mocno i jeszcze do 8 pospałyśmy :-D Martynke wczoraj zawiózł do rodziców niech już się wczasuje :-D a my za 10 dni wyjeżdżamy na wczasy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieje że pogoda się nam uda :-D Edulitko no to brawa dla męża za super pomysł z tym wyjazdem znowu troche odpoczniesz :-) a co do dania rady z trójką to wole zostac przy dwójce :-D i tylko na tyle mam siły :-D Mery dawaj teraz do mnie z tymi oknami, moim też by się przydało troche szmatki :-D bo na parapecie jakiś ptaszek sobie gniastko zrobił :ico_haha_02: Chloe to jeszcze troche pracy masz, ale jeszcze troche i długo wolne :-) a ty nie jezdzisz na jakieś kolonie z dzieciakami, bo to zawsze nauczycielik potem jada na jakieś obozy :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

24 cze 2008, 10:48

Cześć

Edulitko- ale ci dobrze męzuś pomyslał z tym wyjazdem odpoczniecie troche super i zakupy zrobione tylko sie plażować :ico_oczko:

Chloe- Kornel niby zdrów ale kupy robi brzydkie, jak miał biegunke to bebilonu nie pił i teraz jak zaczał to jedną kupę rzadką robidziennie w sumie boje się że zaczął nietolerować mleka dziś trzeci dzień pije zobaczymy jak tak dalej będzie to trzeba mleko zmienić, szkoda by było bo wcześniej nie miał takich objawów wszystko było ok. może się uczulił;

Maziu- moge umyć Ci te okna nie ma sprawy ostatnio szybko mi to idzie :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość