Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 lut 2012, 13:07

izuś_85, pamiętam jak Kupicha był moim sąsiadem z sąsiedniego bloku... A on z żonką pomogli mi jak pies mi uciekł :ico_haha_01: Ogólnie pozytywni ludzie i sodówa im nie uderzyła do głowy. Zawsze pogadać szło.
Ich pies miał na imię Kurczak :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie wiem czy jeszcze go mają hehe

szkieletorek, podziwiam Cię za tę wytrwałość. Ale wiem, że dziecko daje sporo motywacji :-) Karm jak najdłużej, nie zrażaj się. Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. A odstawić pierś zawsze zdążysz ;-)

Co do nocnikowania, to w DDtvn jakiś czas temu pokazywali że niemowlakom od samego początku podstawiają mamy nocniki. Bo wiedzą kiedy dziecko sika... i to niby ekologiczne, bo pieluch się nie zużywa.
Pomysl z cyklu eko mama i ReniJusis :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

28 lut 2012, 13:11

niemowlakom od samego początku podstawiają mamy nocniki.
:ico_szoking: :ico_puknij: :ico_puknij:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

28 lut 2012, 14:57

hej:)
Moje dzieci (czyt. P i Oliv) razem się ululały;) Zauważyłam że Olivka znowu coraz częściej sama zasypia bez cycucha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Może wrócą te czasy gdzie sama zasypiała :ico_sorki: :ico_sorki: Mama nauczyła dziadostwa i teraz cierpi :ico_oczko:

izus ja jak pracowałam na stacji to też się zdarzały takie osobistości. Najlepiej to wspominam Wodeckiego :-) Ale zupełnie inaczej niż w tv wygląda :-)

My z rana na pobraniu krwi byliśmy, po 15 jadę po wyniki i zobaczę pewnie pojadę od razu do lekarza Oliv bo umrę ze stresu nie wiedząc czy w porządku wszystko :ico_chory: :ico_chory:

kwiatunio dla Izuni na kolejny miesiąc :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkieletorek tak jak dziewczyny mówią nie słuchaj co gadają... Mojej też czasem wyskoczy jakaś krostka, czy coś, a nie jest na nic uczulona, więc to może nawet nie być Twoja wina (albo ja nie wiem że moja jest na coś uczlona :ico_haha_01: ) w każdym bądź razie mimo takiej diety dałaś radę i podziw WIELKI za to!!! Bo ja to nie wiem czy bym dała radę :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

nina boże odpuść już sobie naprawdę, bo odkąd tu dołączyłaś to serio non stop się jakieś kłótnie czyta, aż czasem się człowiekowi tu wchodzić nie chce....

nie wiem czy jeszcze coś komuś miałam odpisać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Ogólnie moje dziecko dziś przeszło same siebie... wstała 6 razy w nocy!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Myślałam że wyjdę z siebie teraz oczywiście jak zombie chodzę :ico_zly:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

28 lut 2012, 15:17

dziecko daje sporo motywacji
Oj bardzo dużo daje siły.
Dla siebie gdybym np chciała schudnąć czy coś to na pewno bym tak nie wytrzymała.

Mad jak u was? Jak malutka ? Napisz coś ..
Mama nauczyła dziadostwa i teraz cierpi :ico_oczko:
Oj no tak czasem bywa.Nikt nie jest doskonały.Każde z nas chciałyby robić jak najlepiej , by dzieci były kochane nie rozpieszczone ale czasem wychodzi jak wychodzi.Nie ma ideałów.
Najlepiej to wspominam Wodeckiego :-) Ale zupełnie inaczej niż w tv wygląda :-)
Moja siostra studiuje w Krakowie i kiedyś go spotkała i tez mówiła że wygląda zupełnie inaczej niż w TV.
Ogólnie moje dziecko dziś przeszło same siebie... wstała 6 razy w nocy!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Myślałam że wyjdę z siebie
Ojej moja dziś 3 razy wstawała na jedzenie i też miałam dosyć. Więc chyba nie mam się co skarżyć .

U nas noc właśnie taka jak pisałam.Budziła się 3 razy choć po zjedzeniu zasypiała od razu więc nie było tak źle.Spała całą noc w swoim pokoju . O 7 obudziła się na dobre i wtedy wzięłam ja do siebie .
Od 3 dni siłowała się strasznie.Czerwona się robiła i próbowała podciągać.A dziś leżąc w bujaku sama tak podniosła jak by siedziała.I coraz częściej to robi. A tak się bałam że ona nie dźwiga się że do tyłu jest ale po raz kolejny widzę że każde dziecko jest inne i inaczej się rozwija.
Teraz wróciłam z spacerku.Byłyśmy godzinkę.Zmarzłam strasznie. Śnieg zaczyna sypać .Mała spała cały spacerek i teraz nadal dosypia w gondoli.
Ja popijam gorącą herbatkę .
Na obiadek dziś barszczyk czerwony .

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

28 lut 2012, 15:23

Mad jak u was? Jak malutka ? Napisz coś ..
U nas mała od około 3 dni jest strasznie zmierzła i ciężko jej zasnąć w ciągu dnia. Jak już zaśnie to lekko i na króciutko. A tak nie mamy z nią żadnych problemów :-) Rośnie jak na drożdżach - mierzyłam ją dzisiaj i wychodzi że ma 60cm :-) więc rośnie kruszynka.
Ładnie przewraca główkę na lewo i prawo. A leżąc na boczku przewraca się na plecki :ico_haha_02: Więc zaliczamy małe sukcesy.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

28 lut 2012, 15:30

zaliczamy małe sukcesy.
No takie rzeczy bardzo cieszą.A dopiero się teraz zacznie .....
Rany widzę że mała ma już miesiąc ?
Kurcze ale leci czas.
A mówisz że nie może zasnąć może ma skok ?
Moja około 3 tyg życia miała przez 4 dni skok i była masakra.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 lut 2012, 15:33

izus o..to niedaleko ode mnie, a ja nie wiedzialam ze Kupicha na Slasku mieszka :ico_szoking:
zirafka a wy najblizsze wesole miasteczko macie w Chorzowie?toz to kawal drogi bedzie, chyba zaliczycie razem z noclegiem :ico_noniewiem:
a ja na dlugi weekend majowy wybieram sie na podkarpacie :-)
szkieletorek pranie bym ci chetnie oddala ale nie w zamian za ramy :ico_nienie: :ico_haha_01: u mnie to nalezy do meza ja ewentualnie moge przeczyscic szybki :ico_oczko:

dawno sie malinka nie odzywala nie?ciekawe co u nich :ico_noniewiem:

[ Dodano: 28-02-2012, 14:36 ]
a apropos Reni Jusis i jej akcji w DDTVN nie uwazacie ze ona z leksza schizuje, dla mnie troche w skrajnosc popada, jak ogladalam pierwsze te jej wywiady to jeszcze normalna byla a teraz to jakby maniaczka :ico_noniewiem:

[ Dodano: 28-02-2012, 14:36 ]
a apropos Reni Jusis i jej akcji w DDTVN nie uwazacie ze ona z leksza schizuje, dla mnie troche w skrajnosc popada, jak ogladalam pierwsze te jej wywiady to jeszcze normalna byla a teraz to jakby maniaczka :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

28 lut 2012, 15:37

dawno sie malinka nie odzywala nie?
No fakt.
A ktoś chyba ma do niej namiar.

Również izabella dawno nie pisała.
szkieletorek pranie bym ci chetnie oddala ale nie w zamian za ramy :ico_nienie: :ico_haha_01: u mnie to nalezy do meza ja ewentualnie moge przeczyscic szybki :ico_oczko:
heheh to tak jak u mnie .Ramy myje mąż a szyby ja.Szyby lubię ale ram nie trawię.

[ Dodano: 28-02-2012, 14:39 ]
a apropos Reni Jusis i jej akcji w DDTVN nie uwazacie ze ona z leksza schizuje
No te pieluszki wielorazowe ona tez promowała choć nie dzięki niej zaczęłam ich używać.
Pewne rzeczy fajne mówi ale są takie że uważam za głupie .

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

28 lut 2012, 15:44

nina boże odpuść już sobie naprawdę
a czy ja coś mówię :ico_oczko:
bo odkąd tu dołączyłaś to serio non stop się jakieś kłótnie czyta
troszkę przesadziłaś, no ale przez tą niewyspaną noc można Ci wybaczyć :ico_oczko:
Ogólnie moje dziecko dziś przeszło same siebie... wstała 6 razy w nocy!!!!! Myślałam że wyjdę z siebie teraz oczywiście jak zombie chodzę
szczerze współczuję :ico_sorki:
U nas noc właśnie taka jak pisałam.Budziła się 3 razy choć po zjedzeniu zasypiała od razu więc nie było tak źle.Spała całą noc w swoim pokoju . O 7 obudziła się na dobre i wtedy wzięłam ja do siebie .
a śpi nadal w swoim pokoiku?
dawno sie malinka nie odzywala nie?ciekawe co u nich
P nie ma pracy na razie, nie jest ciekawie, Malinka szkołę rzuca, nikt jej nie pomaga w nauce i w ogóle olewają ją w tej szkole zamiast okazać troszkę wyrozumiałości. Malinka będzie uczyć się zaocznie. Ale Liwcia ślicznie się rozwija i tak poza tym u nich ok :)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

28 lut 2012, 15:59

a śpi nadal w swoim pokoiku?
Tak . Śpi w swoim pokoiku sama. Jak budzi się na karmienie to biorę ją siadam i karmię.Kiedyś brałam ją do nas do łóżka kładłam się karmiłam , potem wstawałam zanosiłam i ona przez to się bardziej rozbudzała mi.
Malinka szkołę rzuca, nikt jej nie pomaga w nauce i w ogóle olewają ją w tej szkole zamiast okazać troszkę wyrozumiałości. Malinka będzie uczyć się zaocznie.
A potem pieprzą że młode matki nieodpowiedzialne, zachodzą w ciąże i zdziwione jak życie wygląda a zamiast im pomagać to nie ma kto.
Oj ona nie ma lekko.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość