Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 cze 2008, 11:23

Mery, - może przez to nietoleruje mleczka że tak długo nie pił ale powinno się unormować, kiedyś Niki przez tydzień była obrażona na mleko i jak spowrotem zaczeła jeść to też miała na początku żadkie kupki. Niech już Kornelek ma spokuj bo i tak wymęczyło się biedactwo.
Maziu - no to tez odpoczniecie sobie ja tylko się boje że jak my pojedziemy w czwartek do niedzieli to moze nam pogoda nie dopisać ale co tam chociaż jodu powdychać i na te kilka dni się wyrwać

U nas dziś świeci słonko ale jakiś zimny wiatr wieje i jakaś jestem zmarnowana bo dostałam @ a tu jescze dziś mam jechać z Niki na urodziny do męża chrześnicy jkoś już od trzech lat tak się składa że jak ona ma urodziny to go akurat nie ma :ico_zly: cóż będe musiała jechać sama a tak nieswojo zawsze się tam czuje bo mało się znamy :ico_noniewiem: a na dodatek to jescze nie kupiłam prezentu wczoraj szukałam czegoś ale jakoś niczego fajnego nie znalazłam więc zaraz musze znowu uderzyć na zakupy - a może wy mi doradzicie prezent dla 9 letniej dziewczynki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

24 cze 2008, 23:04

Hej

A co tu takie puchy???? :ico_szoking:

Trochę się pochorowałam i nic mi się nie chce, nawet siedzieć przy kompie. Jutro mamy USG więc jak dobrze pójdzie to może się czegoś ciekawego dowiemy :ico_haha_01: Modlę się żeby bobo było zdrowe. Napiszę jutro wieczorkiem co i jak.

EDULITA gratuluję 3. miejsca, zdolna jesteś kobietko :ico_brawa_01: Co do upałów to ok. po prostu jak jest za gorąco to wychodzę z młodym dopiero po 17. Zadroszczę wyjazdu, Świnoujście to pierwsze miejsce gdzie porwał mnie mój mąż, zawsze mile to wspominam :ico_wstydzioch:

MERY, CHLOE chcecie takie sexy fotki w różowej halce???? :-D :-D :-D Pomyślę... bo na razie mąż mi robi w znanym już Wam :ico_haha_01: kostiumie PUMY :-D

ASIU banany były pyszne, proszę o więcej :ico_sorki: :ico_haha_01: A wakacji też nie lubię odkąd skończyłam szkołę :-)

MERY warto iść na "Seks w wielkim mieście" ???

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 cze 2008, 00:12

Kasiulka, - nie chorować mi proszę :584: dbać dbć o siebie kochana i o bobo no i nie zamartwiac się napewno zdrową dzidzie nosisz pod serduszkiem kochana i nie masz co się zamartwiać, modlić się możesz bo to zawsze wskazane :-)
Dobrze że radzisz sobie z upałami a o 17 to już tak przyjemniej więc dobry plan żeby spacery uskuteczniać po 17. Trzymam kciuki za jutrzejsze USG i mam nadzieje że uchylisz nam rombka tajemnicy - czekam na info i miłej nocki życze moja nie zapowiada się za wesoło bo samotna ale już ostatnia bo jutro w nocy mąż wraca i o którejś tam nad ranem wślizgnie się do łóżka :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

25 cze 2008, 11:36

Witam

Kasiulka- zdrowiej kochana a z bobaskiem na pewno wszystko dobrze, po usg napisz jak było; a w tej halce koniecznie fotki musi Ci mężulek zrobić powiedz , że prosimy go bo super w niej wygladałaś z Kondziem w brzuszku mniam :ico_oczko: :-D

Edulitko i jak po imprezie? co kupiłaś?

Kornel właśnie usnął z tymi kupami jeszcze nie za dobrze mam nadzieję, że się unormuje tak jak pisałaś Edytko musi się przyzwyczaić do mleka oby. A mój mężulek pojechał dzisiaj do niemiec bo jakieś auto wypatrzył i właśnie dzwonił, że bardzo zniszczone w środku niestety wyjazd nie udany i zakupu nie budiet, na razie bo jak go znam to juz zakodował sobie , ze auto będzie zmieniał więc to tylko kwestia czasu. a mi od niedzieli czerwień z dekoltu nie schodzi poparzyłam swoje ciałko :ico_haha_01: nie znam umiaru na słońcu.

A gdzie Asia???

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 cze 2008, 11:54

No hey

Ale tu pusto było, to co ustalamy dyżury na forum :ico_oczko:

Kasieńko pisz po UG co z Amelką :ico_oczko: i nie choruj niu niu

U nas po szczepieniu na pneumo Wiki po raz pierwszy miałą temperaturę 39,4, ale przed zaśnięciem jej spadła ufffff, ale pietra miałam

Mery dużo uścisków dla Kornelka oby jak najszybciej miał się w pełni dobrze

Nie wiem co więcej napisać, ściskam Was wszystkich wakacyjnie, mam @ i nie mam weny twórczej :ico_oczko: (jak zawsze zresztą :-D )

[ Dodano: 2008-06-25, 12:13 ]
A zapomniałam, Wiki mierzy 90 cm i wązy ponad 13 kg, pai dr mówi że waga i wzrost jak u 2,5 latki :ico_oczko: Faktycznie jest wyższa od kumpelek z piaskownicy, niktóre z nich mają ponad 2,5 roku. Będzie wyższa ode mnie jak nic

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 cze 2008, 16:10

Witam ale u nas upał :ico_szoking: mała biega po balkonie w samym pampersie i woła gojaśśś gojaśś :-D Byłam wczoraj z Matyldą u pani dr rehabilitantki bo stawia zle prwą nóżke, tak do środka.. Pani dr... powiedziała ze ma koślawe kolanka i płaską stópke, musze jej kupić nowe sandałki. Te w których chodzi są po Martynce i już ta wkładka taka wychodzona :-) Dała nam skierowanie na rehabilitacje i jak przyjedziemy ze wczasów to będziemy ćwiczyć :-) Kasiulko pisz co tam ciekawego powiedział teój lekarz jak maleństwo się czuje :-) AAAA właśnie wczoraj poczółam na własnej skurze stare wstretne babska :ico_zly: Matylda nie chciała iśc za mną i w inną strone zmierzała więc ją wołam i wołam wkońcu powiedziałam je że idzie tam pan i ją zabierze :-) No wiem ze tak się nie powinno straszyć dzieci ale już nie maiłam siły, ona i tak se nic z tego nie robiła i w koncu musiałam po nią isc. Na ławeczce siedziała sobie babcia i miała dziecko w wózku oczywiscie zaraz miała do mnie pretensje, że jej dziecko obudziłam, ale nawet nie zauważyłam jej wieć no sory :ico_zly: aaa obok Mojej małej łobuziary idzie jakaś pani z wielkim psem i wżeszczy na mnie że mam dziecka nie straszyc ludzimi :ico_zly: No i miałam po spacerku dobrze ze szły zemną dwie kolezanki bo9 myslałam że się na te babska rzuce :ico_zly: Troche im napyskowałam :ico_wstydzioch: ale co mi tam bedą się wtracac do mojego dziecka :ico_zly: Asiu moja waży 12 kg razem ze swoją krową bo byłam dziś po mleczko i pani ją ważyła :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 cze 2008, 17:00

Maziu ach te baby, szkoda mi słów...

Kasieńko no czekamy na wieści :-D

A u nas pada i grzmi :-) Zamiast spacerku byłyśmy u sąsiadki. Marysia ma 13 m-cy i już z Wiki ładnie się razem bawią :ico_brawa_01: Gdyby co to wiem, że mogę nawet tam Wiki zostawić...

A gdzie Anecia?? Pisała coś, że ma jej nie być??

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

25 cze 2008, 19:32

Hej dziewczynki :ico_haha_01:

Płci nie znamy.... :ico_placzek:

Radosna nowina - dzidzia jest zdrowa :521: Skakała sobie i siedziała po turecku, nóżki skrzyżowane. Dłubała w nosie albo w buzi :-D Kamień spadł mi z serca choć i tak do końca ciąży już będę musiała się oszczędzać :-/ Na razie jest mniejsza od Konrada z tego etapu ciąży ale to jeszcze nie znaczy, że urodzi się mniejsza :ico_oczko:


EDULITA a powiedz jak się ubierasz dziś do łóżka??? :ico_wstydzioch: Skoro będzie tajemnicze wślizgnięcie to musisz "kuso" wyglądać :ico_haha_01:

MERY skoro tak to fotki zadedykuję specjalnie dla Ciebie :-D Pisz jak Ci się film podobał???

ASIU Wiki pewno będzie wysoka po tatusiu co??? Cały czas tak piszesz Amelka Amelka :-) czyżbyś miała już spakowaną paczuszkę z ubrankami dla mnie??? :-D

MAZIA wiesz co myślę o tych łachudrach :-D Napisz jeszcze co im nawrzucałaś??? To pośmiejemy sie razem, mile widziane słowa powszechnie uznane za obraźliwe :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 cze 2008, 19:37

A jak myślisz Kasieńko :-D Ale faktycznie najważniejsze, że maluszek zdrowy :ico_brawa_01: Wstydziocha ta dzidzia, ja pamiętam, że u nas na USG nie było problemu, bo mała rozłożyła nogi i pokazała co tam ma :ico_oczko:

Mój mąż ma ponad 180, ja 160 i coś tam, na bank Wiki będzie wyższa ode mnie :-)

We Wrocku leje deszcz, odrazu lepiej się oddycha...

[ Dodano: 2008-06-25, 20:11 ]
http://www.wrzuta.pl/film/vMwIfcZPtE/wikula :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 cze 2008, 20:58

Asiu - Wikunia jak zwykle słodka, Twój głos też bardzo miły :-)
Mery- tak to już jest mój mąż jak ostatnio jeździł z teściem do niemiec po samochody to z ogłoszenia piękne na zdjęciach też a jak tam zajeżdżali to albo je rdza jadła albo coś innego :ico_noniewiem: Małej na prezent korakliki taki zestaw do robienia biżuteri cieszyła sie, przynajmniej tak mi się wydawało :ico_haha_02:
Maziu - baby baby wstrętne wpieprzają się tam gdzie nietrzeba jakby ktoś je o to prosił :ico_zly: My ostatnio wracaliśmy z festynu do domu a że Niki chciała spać na rękach u taty to ja prowadziłam pusty wózek a Marcin niósł Nikole, wracaliśmy z moją kuzynką i jej mężem było po 22 i zatrzymaliśmy się pod sklepem nocnym kupiliśmy flaszke, pizze i jakieś tam drobiazgi i włożyliśmy wszystko do wózka już odjeżdżamy z pod sklepu a jakieś piździ... stare do mnie z mordą "pani by dziecko włożyła do tego wózka a nie tą baterie dziecko się męczy na rękach a pozatym o tej porze to już powinno spać w domu - masakra i tłumacz babie że jescze 15 minut wcześniej dziecko skakało z balonmi pod sceną i nawet nie dało się zabrać do domu i że jak teraz śpi to jak byś chciała do wózka położyć to odrazu się obudzi i spowrotem do taty na ręce zawoła i że mieszkamy za rogiem i już idziemy do domu :ico_olaboga: Ludzie widzą problem tam gdzie go nie ma i tak naprawde jak gdzieś dzieje się dziecku krzywda to nikt nie reaguje i z tąd tragedie ale jak widzą normalną matke to o każdy pierdoł muszą skoczyć wredoty klamoty stare - ciekawe jak same wychowywały swoje dzieci wpierdziel i spać, krzyczały i wogóle bo podejrzewam że to takie babory się najwięcej udzielają :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Kasiula - to super :ico_brawa_01: a bobo mniejsze niż Konrad dletego że to dziewczynka będzie :-)

[ Dodano: 2008-06-25, 20:59 ]
Kasiulko - nic tu skromny strój nie da jak @ przyjechała i śledź między nogami siedzi :-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości