SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

27 lip 2007, 19:02

Beatka78, uroczy twoj synus
Emilka_M, martuchafrost, calkiem mozliwe ze i my sie wybierzemy tylko jak byscie mogly napisac gdzie i o ktorej godzinie :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 lip 2007, 19:04

SANDRUSIA)), to widze, ze szykuje sie spotkanko w większym gronie :ico_brawa_01: SUPER :ico_oczko:

juz zaczynam sie martwić, gdzie ta Madziorka sie podziewa? :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

27 lip 2007, 19:06

kaasiaa79, moje zdjecia sa jedno pod drugim nic nie zmienialam nie wiem dlaczego czasem sa obok siebie wydaje mi sie ze to nie odemnie zalezy :ico_noniewiem: ale przepraszam jesli mialas problem z czytaniem napisz czy juz ok :ico_wstydzioch:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 lip 2007, 19:16

SANDRUSIA)) pisze: przepraszam jesli mialas problem z czytaniem

no co Ty, ja problem? nigdy w życiu :ico_oczko: ale wcześniej czy później i tak, któraś z moderatorek zwróciłaby na to uwagę :ico_oczko:
teraz jest ok, dzięki wielkie :ico_oczko:
SANDRUSIA)) pisze:nie wiem dlaczego czasem sa obok siebie wydaje mi sie ze to nie odemnie zalezy

zapytam na wątku dla moderatorów, bo mi też tak kiedyś wyskoczyło :ico_noniewiem: ale o tym zapomniałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 lip 2007, 19:31

Emilka no mam nadzieje ze sie zobaczymy :)
[b]Beatka [/b] ani sie waż ścinac włosy synowi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
bo bedziesz miała do czynienia ze mną :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 lip 2007, 19:34

martuchafrost, jak juz zaczynasz grozić mamuśkom
martuchafrost pisze:bedziesz miała do czynienia ze mną

, to znaczy, że wracasz po porodzie do normy :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

27 lip 2007, 20:07

Ja napewno nie zetne mu wlosow, jemu by nawet krotkie nie pasowaly bo ma drobna buzie.
kaasiaa79twoja Lenka ma bardzo podobny typ urody co Oscar i tez widze
podobienstwo

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 lip 2007, 20:16

Beatka78, a jednak coś w tym jest, a już myślałam, że zwariowałam :-D w weekend powklejam jakieś zdjęcia to przyjrzysz sie dokładniej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

27 lip 2007, 21:55

to znaczy, że wracasz po porodzie do normy
_________________
Kasia masz racje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beatka78 pisze:kaasiaa79twoja Lenka ma bardzo podobny typ urody co Oscar i tez widze
podobienstwo
czyzby ten sam ojciec?????? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 lip 2007, 22:11

Witajcie, a no tak wreszcie paszport mamy, a bilety kupujemy dopiero w przyszłym tygodniu, ale nie martwię się tym, zastanawialismy się czy lecieć samolotem czy jechać autkiem , ale w końcu zdecydowaliśmy ze lepiej będzie samolotem...mam nadzieje że uda nam się wziąść wózek dla Tosiaczka :ico_oczko:
Dziewczynki dzieciaczki wasze są słodkie wszystkie od a do z :-D
Ja pracki szukam bo czuję że to już nawyzsza pora, dostałam jakieś tam propozycje ale wybredna jestem, zobaczymy chce znależć taką z jakiej będę zadowolona :ico_haha_02:
Emilka_M pisze:Wtam kochane :ico_haha_02:
U mnie kiepsko z nastrojem :ico_placzek: wczoraj poklocilam sie ze slubnym pierwszy raz od slubu (2,5 roku) dzis na porawe nastroju poszlam na zakupki i kupilam sobie bluzeczke i stanik a Alusi butki i pasek do spodni (jest taki chudzielec ze wszystko z niej spada :ico_zly: ) natusiowi nic poza zarelkiem nie kupilam bo nic mi sie nie spodobalo , a mezowi na zlosc nic nie kpilam na meski dzial nawet nie spojrzalam

Emilka kochaniutka zawsze musi byyć ten pierwszy raz , nie martw się napewno się pogodzicie, a kłótnia od czasu do czasu musi być, tak dla rozładowania sytuacji :one:

[ Dodano: 2007-07-27, 22:16 ]
Sandrusa, Emilka i Martucha fajnie byłoby jakbyście się spotkały... :ico_oczko: Beatka78, Twój Oskar ma boski fryz...kiedy mojemu Antkowi takie włosięta urosną :ico_haha_01:
....eee, najważniejszy ze wreszcie się sypnęły :DD

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość