Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

29 lis 2010, 15:53

Shiva, u nas tylko -5 stopni, ale za to pada od rana śnieg i wieje, także niezła zawierucha za oknem. Na spacer nie poszłyśmy, bo najpierw musiałabym odśnieżyć podwórko, a to jest roboty na jakieś 2 godz. Jesteśmy uziemione :ico_oczko:

graz1974, świetnie Asieńka tańczy :-D i jak ładnie naśladuje, moja Wiki tak nie potrafi. Miejmy nadzieję, że te wydane pieniądze w aptece nie pójdą na marne :ico_sorki: Zdrówka :ico_sorki:

Wiki coś nie chciała dziś jeść, mimo że jej ulubiony rosół był na obiad... w dodatku znów ma rzadkie kupki i chodzi cały czas trzymając śmiesznie zwinięty język w miejscu drugiej dwójki na dole. Może wkrótce jej wyjdzie? Muszę bardzo pilnować pieluszki, żeby odparzenie się nie powtórzyło, bo dopiero co jej przeszło.

[ Dodano: 2010-11-29, 15:00 ]
Helen, ja też właśnie się zastanawiam, czy robić tylko tort i jakieś ciasto/ciastka, czy może coś więcej. Nie mam pojęcia. Prościej na pewno by było na słodko. W dodatku do sałatek, roladek, wędlin itp. pasowałby alkohol, a tego to na pewno nie mam zamiaru na stole urodzinowym postawić, ewentualnie szampan na toast. Tylko później znów moi teściowie będą mieli jakieś "ale".

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 lis 2010, 16:01

Helen, fajnie na takim jarmarku pewnie..u nas bedzie chyba swiateczny gdzies w grudniu ale wiem ze pewnie nic ciekawego jak zwykle :ico_noniewiem:
A Lence wyjdą w swoim czasie :-)
to na pewno :ico_oczko:
może wkrótce i kwestia mieszkaniowa się Wam ustabilizuje
licze ze jak maz bedzie mial stala prace to nam bedzie latwiej o mieszkanie od miasta..a jak mala bedzie bardziej samodzielna to i mi sie moze uda do pracy pojsc :ico_sorki:
Ale super zima za oknem :-D
u nas mroz i wieje :ico_olaboga:
zaczęłam rozpalać (robiłam to pierwszy raz). Niestety bezskutecznie
nam tez bylo ciezko sie nauczyc na wnajmie :ico_oczko:
mamy już kurację dla całej rodziny
oby pomoglo :ico_sorki: a skad sie to diabelstwo bierze??
A tu, co wyczyniała oglądając bajkę z baletem:
boska :ico_brawa_01: i jaka madra :ico_szoking:
ja dzis zapisalam w koncu Matiego,od srody bedzie chodzil do pkola :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-11-29, 15:04 ]
Może wkrótce jej wyjdzie
to trzymam kciuki za zabek&&&
Tylko później znów moi teściowie będą mieli jakieś "ale".
ty jestes mama i ty decydujesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

29 lis 2010, 16:38

witajcie,

wróciliśmy :-)
nie łudzę się nawet że uda mi się przeczytać co u Was, choć zrzera mnie ciekawość nie mam siły tyle czytać :ico_olaboga:

u rodziców mały strasznie marudził :ico_szoking: koszmar...
no i ciągle wołał tata.

mały przeszedł przez cały duży pokój sam :-)
no i potem nagraliśmy jak podchodził parę kroków do mnie od kanapy :ico_brawa_01:
nadal chodzi "ze rękę" ale czasem się puszcza i parę kroków robi sam :ico_brawa_01: ale dumna jestem nie mogłam spać z wrażeń...

mąż sprawdził się na imprezie na której byliśmy - dużo mi pomagał aż inne mamusie zazdrościły że sam przychodzi i pyta czy jestem zmęczona czy pomóc...

Nie dostaliśmy kredytu na dom :ico_placzek: załamałam się :ico_placzek: przepłakałam pół dnia...
nie wiem co teraz...
mąż mnie namawia na kolejnego bobasa ale ja się boję że sama nie dam rady...tam miałabym pomoc mamy...
no i wydatki dojdą, dom się odwlecze i zostaniemy tu po wsze czasy :513: (sorry)
...

u nas ciemno, wieje i sypie...
nie mogę wywietrzyć mieszkania bo zasypało nam okna :ico_noniewiem:
spacer też odpuściłam bo masakra :ico_olaboga:

aahhh spóźniony torcik :ico_tort: za 11 miesięcy Piotrusia :ico_brawa_01:
no i wszystkim solenizantom zdrówka!

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 lis 2010, 16:48

anusiek, fajnie ze jestes :ico_sorki:
u rodziców mały strasznie marudził :ico_szoking: koszmar...
nowe otoczenie,duzo ludzi,to pewnie sie zestresowal bidulek :ico_olaboga:
mały przeszedł przez cały duży pokój sam :-)
:ico_brawa_01: super to juz tylko moja taka mala panna ciezka pupa :ico_noniewiem:
mąż sprawdził się na imprezie na której byliśm
:ico_brawa_01: dla meza
Nie dostaliśmy kredytu na dom :ico_placzek:
wspolczuje.. :ico_placzek: duzo wam braklo?
mąż mnie namawia na kolejnego bobasa ale ja się boję że sama nie dam rady.
jesli masz watpliwosci to powiedz to mezowi.powinien zrozumiec ze potrzebujesz stabilizacji,odpoczynku i wsparcia.. :ico_sorki:
u nas ciemno, wieje i sypie...
u nas to samo...martwie sie jak bede rano Matiego zawozic do pkola w taka pogode :ico_chory:
:ico_tort: dla Piotrusia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

29 lis 2010, 17:50

to juz tylko moja taka mala panna ciezka pupa
mojej tez jeszcze daleko do chodzenia :ico_oczko:
Nie dostaliśmy kredytu na dom
przykro mi :ico_pocieszyciel: a w kilku bankach pytaliscie? mam nadzieje, ze w najblizszym czasie Wam sie jednak uda :ico_sorki:
ale dumna jestem nie mogłam spać z wrażeń...
:-D wierze
spóźniony torcik :ico_tort: za 11 miesięcy Piotrusia
zdrowka dla Piotrusia :-)
cały czas trzymając śmiesznie zwinięty język w miejscu drugiej dwójki na dole
my na ta sama dwojeczke czekamy, juz ja widac

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

29 lis 2010, 19:37

fajnie ze jestes
dzięki dorota :-), też się za Wami stęskniłam.
wspolczuje.. duzo wam braklo?
mąż zarabia o 1200 za mało...
jesli masz watpliwosci to powiedz to mezowi
tłumacze, niby rozumie ale bardzo chce...ja z jednej strony chcę z drugiej boję się że nie sprostam.
dla Piotrusia
dzięki :-)
my na ta sama dwojeczke czekamy, juz ja widac
:ico_brawa_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 lis 2010, 19:52

dorotaczekolada napisał/a:
jesli masz watpliwosci to powiedz to mezowi
tłumacze, niby rozumie ale bardzo chce...ja z jednej strony chcę z drugiej boję się że nie sprostam.
ja mysle ze do takiej decyzji powinnas byc na 100%pewna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

29 lis 2010, 22:00

anusiek, jejku, współczuję, że Wasze marzenia muszą się odwlec trochę w czasie. Spróbujcie w innych bankach. A powiedz mi jeszcze, czy zamierzaliście sprzedać czy wynajmować to obecne mieszkanie? Super, że Piotruś coraz śmielej chodzi sam :ico_brawa_01: i wszystkiego naj dla Synka :ico_tort:
my na ta sama dwojeczke czekamy, juz ja widac
Ciekawe ile my będziemy czekać :ico_oczko:

Mąż dzwonił, tak fajnie było go usłyszeć. Ja w każdej wolnej chwili rozmyślam, jak to będzie jak wróci. Cieszę się na maksa, że to już bliżej niż dalej, ale też trochę boję, czy będzie dobrze... oby :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

29 lis 2010, 22:54

Shiva, u nas tylko -5 stopni, ale za to pada od rana śnieg i wieje, także niezła zawierucha za oknem.
u nas wiatr na maxa, ale przynajmniej nie sypie :ico_olaboga: Mogła jeszcze trochę ta zima poczekać :ico_wstydzioch:
Helen, ja też właśnie się zastanawiam, czy robić tylko tort i jakieś ciasto/ciastka, czy może coś więcej. Nie mam pojęcia. Prościej na pewno by było na słodko
No ja robię na 16 obiad, bo moja część rodziny przyjeżdża z dość daleka, więc wiadomo że wszyscy będą głodni. A na jakąś 18 będzie tort :-)
Wiki coś nie chciała dziś jeść, mimo że jej ulubiony rosół był na obiad...
możliwe że też przez zmianę pogody, dziś z Justynki też był niejadek...

graz1974, świetnie Asia tańczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Az miło popatrzeć :-D
ja dzis zapisalam w koncu Matiego,od srody bedzie chodzil do pkola :ico_brawa_01:
świetnie, gratulacje :ico_brawa_01:
u rodziców mały strasznie marudził :ico_szoking: koszmar...
zmiana otoczenia :ico_noniewiem:
mały przeszedł przez cały duży pokój sam :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to teraz będzie już bardziej samodzielny i nie będziesz musiała z nim chodzić ;-)
Nie dostaliśmy kredytu na dom :ico_placzek: załamałam się :ico_placzek: przepłakałam pół dnia...
nie wiem co teraz...
:ico_pocieszyciel: bardzo mi przykro, może w innym banku sie uda :ico_noniewiem:
aahhh spóźniony torcik :ico_tort: za 11 miesięcy Piotrusia :ico_brawa_01:
wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01:
anusiek napisał/a:
mąż mnie namawia na kolejnego bobasa ale ja się boję że sama nie dam rady.
jesli masz watpliwosci to powiedz to mezowi.powinien zrozumiec ze potrzebujesz stabilizacji,odpoczynku i wsparcia.. :ico_sorki:
w zupełności się zgadzam :ico_sorki:
dorotaczekolada napisał/a:
to juz tylko moja taka mala panna ciezka pupa
mojej tez jeszcze daleko do chodzenia :ico_oczko:
nawet się nie obejrzycie kiedy zaczną :ico_oczko:
Mąż dzwonił, tak fajnie było go usłyszeć. Ja w każdej wolnej chwili rozmyślam, jak to będzie jak wróci. Cieszę się na maksa, że to już bliżej niż dalej, ale też trochę boję, czy będzie dobrze... oby :ico_sorki:
może i on tak tęskni za Wami i po powrocie będzie super :ico_sorki:

Dziś Justynka miała tylko jedną drzemkę w dzień, więc zasnęła o 21 a nie jak ostatnie kilka dni o północy :ico_sorki: Przez ten wiatr już się raz obudziła z płaczem, na szczęście po chwili przytulenia dalej zasnęła :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

29 lis 2010, 23:06

hejka


ja wpadlam tylko sie zameldowac

No ja robię na 16 obiad, bo moja część rodziny przyjeżdża z dość daleka, więc wiadomo że wszyscy będą głodni. A na jakąś 18 będzie tort
ja nie wiem jak u nas bedzie z urodzinami malego, jak bedziemy tutaj to pewnie tylko my, no moze tescie beda
w PL doszlaby jeszcze moja rodzinka :ico_sorki:
i nie wiem jak to bedzie wygladalo, bo tesc moze nie bedzie chcial zeby u niego organizowac, to zoorganizujemy imprezke moze w jakims lokalu, obiad i tort
chociaz ja bym wolala w domu, i tez raczej tort, ciasto i kawka :ico_oczko:


anusiek szkoda ze kredytu nie dostaliscie :ico_placzek: :ico_olaboga:
brawa dla Piotrusia za chodzenie :ico_brawa_01:


pisalyscie o butach, u nas dalej problem, ostatnio przymierzalismy Marcelowi ale zadne na niego nie pasowaly :ico_noniewiem:
a te co ma w domu, dalej jak tylko zaloze to sciaga albo siada i nie chce isc :ico_noniewiem:



u nas zima, dzisiaj na dodatek wieje
Marcel zostal z babcia w domu
a my pojechalismy na moj egzamin, teoria zaliczona :ico_brawa_01: jazda za tydzien :ico_haha_01: :ico_chory:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość