Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

01 mar 2011, 20:48

Fintifluszka, niestety tak w życiu bywa że jak jest czarna seria to wszystko po kolei się sypie, teraz trzeba czekać na odwrót i potem będzie wszystko ok. Przynajmniej ja w to wierzę. Nam się z mężem szczęści w życiu i często mówimy sobie o tym, bo trzeba to doceniać.

[ Dodano: 2011-03-01, 19:51 ]
A ktoras wie w ktorym tygodniu Blanka urodzila??? Bo chyba przed terminem?
miała termin z usg na 26,02 tak jak ja :-D

[ Dodano: 2011-03-01, 19:54 ]
AniaZaba a Ty przez cala ciaze maialas wysokie cisnienie czy dopiero teraz Ci skoczylo ???
na początku było ok, jakoś po 5 miesiącu zaczęło rosnąć i skakać.

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

01 mar 2011, 21:02

Cześć dziewczyny :-D

Kurcze miałam tyle do przeczytania,że nie mam pojęcia co komu odpisać :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

AniaZaba, witaj wśród nas :-) :-)

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

01 mar 2011, 21:18

Kurcze miałam tyle do przeczytania,że nie mam pojęcia co komu odpisać :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ja tak samo :ico_wstydzioch:

My dzis bylismy na zakupach w biedronce,rosmanie i kupilismy jeszcze farbe zeby pomalowac Wiktorka pokoj i salon.
Tez sporo pieniedzy wydalismy.
A jutro znowu na zakupy do dzidziusia i do mnie do szpitala.
U nas z kasa tez nieciekawie.Tak jak u Ciebie NowaSejena moj R ma swoja firme budowlana i w okresie zimowym jest krucho z kaska.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 mar 2011, 22:15

a ja znow na chwile...tak czytam o finansach my bedziemy mieli ciezko dopiero od maja jak zaczne dostawac ta minimalna stawke macierzynskiego bo to smieszne pieniadze -mniej niz 1/3 mojej pensji...na szczescie moj m. ma male oszczednosci ale tak do konca macierzynskiego powinno nam starczyc!!! a potem wroce do pracy i powinno byc okey :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-01, 21:17 ]
dobra :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: milego wieczoru lece znow troche w szafie poukladac moze jeszcze wpadne na chwilke

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

01 mar 2011, 22:31

jeju a dzis to był widze obfity dzien tutaj,nie mogłam doczytać :ico_sorki: a ja cały dzien bez internetu byłam :ico_sorki:

Ide powiesic pranko i spac bo padam

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

01 mar 2011, 22:54

Witam wieczorowo!!!!!!
My po wizycie!!!!!!!! Nasza córcia waży około 3280g, wszystko jest w jak najlepszym porządku!!!! Ze względu na ciężki mój pierwszy poród, który zakończył się cc , tak teraz ja osobiście też chciałam mieć cc . 10 marca idę do szpitala rano to będzie skończony 38 tydzień i tam dokładnie jeszcze zmierzą małą i wtedy zrobią cc, jeżeli uznają, że jeszcze nasza córcia jest za mała to będą kazać mi przyjść np. za 4 dni!!!!!!! Do tego jeszcze znowu tak jak w pierwszej ciąży pojawiło się u mnie wysokie ciśnienie!!!!!! Także być może za ok. 10 dni będę tulić maleńką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Cały czas jestem w szoku , że to praktycznie już zaraz, że już koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 mar 2011, 23:26

Ewelcia to super ze z mala wszystko dobrze!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A w Pl robia cc na zadanie ???bo w UK raczej nie trzeba mocno nasciemniac ...albo miec dobry powod(ja wysokie cisnienei i synek glowa do gory)

[ Dodano: 2011-03-01, 22:30 ]
i czemu w 38 tygodniu -czemu nie czekaja do terminu??? bo mi ktos powiedzial ze cc raczej na termin ustalaja a potem rozmawialam z moja polozna i ona kazala nie czekac z usg do 37 tyg tylko zrobic w 36 i do szpitala umawiac sie na cc...wiec tez wywnioskowalam ze to wczesniej niz termin bedzie...
Tez przed chwila patrzylam na kalendarz ciazy na mamazone i tak mnie uderzylo ze tylko kilka juz tych kropeczek (tygodni)zostalo do konca...ze nawet jesli do samego terminu to juz niedlugo :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-03-01, 22:35 ]
Sama zostalam w domu bo chlopaki poszli do pubu -i o dziwo nie bardzo spac mi sie chce -a na ogol od 9pm kimam w najlepsze...
Aaaa no i wyszlo mi na to ze dzis dzien bez dzidziusia jest tzn Blanka wczoraj urodzila a dzis zadna :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-01, 22:36 ]
O kurzce wlasnie sobie sardynke z puszki zjadlam i chyba nie byl to dobry pomysl na noc bo mi sie rybka teraz odbija :ico_wstydzioch:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

01 mar 2011, 23:36

Ewelcia super ze wsio ok a córcia to ma wagę rewelacyjną :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja 2 tygodnie nizszą ciąże mam a mój waży kilo mniej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

01 mar 2011, 23:57

agusia22 ja chyba też wybiorę się jutro po rzeczy dla mnie do szpitala,bo ostatnio ciągle o tym myślę,a chcę mieć spokojną głowę :ico_sorki:

ewelcia1245 super,że po wizycie wszystko dobrze :-D kurcze to faktycznie niezłą wagę ma córa jak na ten tydzień :ico_ciezarowka:
Teraz zaczynam się martwić ile nasza dzidzia już ma,bo w 30tyg było prawie tyle samo gram co miała Twoja córa... :ico_noniewiem:
Oby mi zrobili jeszcze usg jak już wyląduję w szpitalu... :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_olaboga:

tabogucka, dopiero teraz zobaczyłam :ico_wstydzioch:
Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 34 tydzień :ico_ciezarowka:
Niezłą kolacyjkę sobie zafundowałaś :ico_haha_01: :ico_haha_01:

magda1614, no czasem jak się dziewczyny rozpiszą to nie można doczytać, tyle tego jest :-D :ico_brawa_01: :-D

A ja mam wrażenie,że dzidzia się obniżyła jakieś 2 dni temu,bo czuję czkawkę bardzo nisko, mam ciągle uczucie pełnego pęcherza i do kibelka bym chodziła co 15minut,a poza tym bolą mnie biodra i dosłownie czuje tak jakbym miała dziecko w samym kroku :ico_noniewiem:
Jak jeszcze w niedzielę mogłam swobodnie chodzić tak teraz muszę jakieś dziwne pozy przyjmować,żeby mi było wygodniej się poruszać :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-01, 23:01 ]
A dziś teściowa i szwagierka powiedziały mi,że zmieniłam się na buzi i pewnie urodzę niedługo :ico_noniewiem:
Zobaczymy czy się sprawdzi :-D :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 mar 2011, 09:46

hej dziewczyny
ewelcia, daj nam znac jak juz malutka bedzie na swiecie :ico_sorki: :ico_sorki: ja juz Ci zazdroszcze, chociaz nie chcialabym miec drugiej cc, ale sam fakt, ze mniej wiecej wiesz kiedy malutka bedzie na swiecie, a u mnie to moze byc w kazdym momencie...

ja ostatnio to chodze jak pingwin :ico_puknij: a wczoraj jak sie schylilam to mnie tak cos zakulo miedzy nogami, ze az krzyknac musialam.. nie wiem co to bylo... do toalety biegam w nocy po 3 razy, to juz taki standard zaczal sie u mnie robic...
moj P. od poniedzialku idzie na kurs na 2 tyg i bedzie jakies 20min do domu, ale od 8 rano do 15.00 - mam nadzieje, ze mnie wtedy nie zlapie, ani w domu ani w autobusie, bo bede musiala male odbierac z przedszkola :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość