Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 lut 2011, 20:35

Aniu dziękuję :-D jak chodziłam do pracy, to nosiłam krótsze, teraz mogę poszaleć :ico_oczko:

Nowa również dziękuję :-D to jest żel na szablonie, swoje paznokcie mam słabe i bym takich nie uchodowała :-D też od rana nie miałam netu i kablówki, bo kable wymieniają już od tygodnia i ciągle jakieś przerwy są :ico_sorki:

Koroneczka już 3 lata robię pazury, mam kilka kursów, jeżdżę na warsztaty, od zawsze miałam świra na punkcie paznokci :ico_haha_01:

mój mąż właśnie ogląda mecz, koty śpią, to ja przy kompie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lut 2011, 20:38

Koroneczka już 3 lata robię pazury, mam kilka kursów, jeżdżę na warsztaty, od zawsze miałam świra na punkcie paznokc
No to super! Trzeba przecież coś w życiu robić :-) A myślisz o tym jakoś przyszłościowo? Jakiś gabinecik czy coś? Czy tylko tak dodatkowo w domku??

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 lut 2011, 20:42

Mam stałą pracę w budżetówce, więc żal byłoby z niej zrezygnować i otwierać własny biznes. Wszędzie jest pełno gabinetów, w których oferuje się stylizację paznokci, więc ciężko byłoby się przebić. Mam kilka swoich stałych klientek i im robię. Generalnie zabrałam się za paznokcie głównie z myślą o sobie, ale jak się znajome zwiedziały, to się zaczęło :ico_haha_01: traktuję to bardziej jako hobby :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lut 2011, 20:45

markotka, najważniejsze to robić to co się lubi. Ja też w zawodzie nie pracuję, bo niestety ciężko o pracę i płaca niewielka, ale mam swoich pacjentów na masaż czy rehabilitację i zajmuję się tym po godzinach- tyle, że ja bym bardzo chciała coś swojego :-) :-) zobaczymy po macierzyńskim!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 lut 2011, 20:51

markotka, najważniejsze to robić to co się lubi. Ja też w zawodzie nie pracuję, bo niestety ciężko o pracę i płaca niewielka, ale mam swoich pacjentów na masaż czy rehabilitację i zajmuję się tym po godzinach- tyle, że ja bym bardzo chciała coś swojego :-) :-) zobaczymy po macierzyńskim!
Wiesz, ja myślę, że jakbym zaczęła robić paznokcie zawodowo, to nie sprawiałoby mi to przyjemności, bo baby są różne i czasem się odechciewa wszystkiego jak trafi się jakaś wszystkowiedząca :ico_oczko: a tak mam swoją sprawdzoną grupkę i tego się trzymam.
A na masaż i rehabilitację zawsze są chętni, więc trzymam kciuki, żeby się udało :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lut 2011, 20:58

A na masaż i rehabilitację zawsze są chętni, więc trzymam kciuki, żeby się udało :-D
Dziękuję :-) Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie- chciałam się postarać o jakąś dotację, miałam bym za co kupić cały sprzęt :-)

Kurde żołądek boli mnie już drugą godzinę i nie wiem o co kaman! Piję herbatkę miętową, ale nie pomaga!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 lut 2011, 22:13

Jestem i ja :-)

Filipek ma grype, dostał antybiotyk i powoli sie kuruje.

A u mnie w miare dobrze, wyniki badan oki, ale szyjka zaczyna mi szalec jest miekka i spulchniona, mam sie oszczedzac bo zaczyna sie skracac. No i dostałam czopki na upławy bo cos duzo tego jest.
Dzidzius jest juz ułozony głowka do dołu wiec wszystko idzie w dobrym kierunku :ico_haha_01:

markotka, ładne paznokcie ale jak dla mnie tez za długie :ico_wstydzioch:
JA swoje juz doprowadziłam do normalnego stanu czyli narazie nie robie zeli przez jakis czas i po porodzie tez przez 3 miesiace.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 lut 2011, 22:14

Ja po wizycie. Mateusz rośnie jak na drożdżach-nie pamiętam ile waży i mierzy bo miałam stertę pytań do lekarza. Ja mam łykać na skurcze i drętwienie rąk Magne B6, na krwotoki z nosa-rutinoskorbin, żelazo. Mam też zrobić tę glukozę. Krwotoki ciężarnych z nosa to częsta przypadłość ze względu na zwiększoną ilość krwi, czasami potrzebne jest przypalanie naczyń przez laryngologa. Umówiłam się do niego za początku marca bo i tak musi się wypowiedzieć czy mogę rodzić normalnie czy przez cc.

Markotka paznokcie ładne ale dla mnie za długie.
Koroneczka wiem, że pampuchy najlepsze jak samemu się zrobi ale ja kupuje już zrobione i tylko do parowaru i jakiś sos :ico_wstydzioch: więc dużo roboty nie mam. Najbardziej lubię z jogurtem i owocami. A co do pierożków to zamówiłam na następny piątek u mamy jak przyjedziemy :ico_brawa_01:
Zmykam się myć i spać. Kolorowych snów i spokojnej nocy dziewczynki :ico_papa:

[ Dodano: 2011-02-17, 21:18 ]
A, mały jest główką w dół.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 lut 2011, 08:48

czesc

wiola85, Murchinson, fajnie, ze u Was ok :ico_brawa_01:

markotka, ladne paznokcie :ico_brawa_01:

Koroneczka, lepiej sie dzis czujesz?

my dzis znowu wczesnie wstalismy, juz pije :ico_kawa: czestujcie sie :ico_oczko:

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lut 2011, 09:31

Witam się i ja. Właśnie podniosłam się z łóżka, głowa od wczoraj boli, mam nadzieję, że jednak przejdzie.
Emilia ja skorzystam z :ico_kawa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość