martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

10 paź 2011, 21:53

Dziewczyny czy was jeszcze męczą mdłości i wymioty??Bo mnie tak czy to normalne ?
\
no ja dzisiaj zaliczylam toalete....choc dluga przerwe mialam, pare tygodni spokoju bylo...Mam nadzieje, ze to nie powrot....bo gdzies czytalam, ze wymioty i nudnosci lubia wracac w 3 trymestrze...u mnie bylyby wyjatkowo punktulane.... :ico_zly: :ico_zly:
:ico_zly:
ja jestem 6 kg na plusie...bardzo dlugo mialam tylko 3-4 kg a ostatnie tygodnie widze, ze tyje na maksa...wszystko w brzuszek idzie, jest tak wileki, ze mnie przeraza...w koncu jeszcze 3 miesiace :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ja dzisiaj zrobilam wszystko, co zaplanowalam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zalegle prasowanie zaliczylam, odkurzylam, podlogi wymylam...efekt taki, ze plecy nie pozwalaj\a mi sie teraz poruszyc....a mialam isc troche zajrzec do notatek....jutro musze miec` troche wiecej luzu bo wieczor w szkolnej lawce mnie czeka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

10 paź 2011, 22:28

Ika ja mam spokój ze mdłościami :)
Ja mam +5kg na plusie, ale ostatnio tyję 1 kg na 1,5 tygodnia. Wydaje mi się, że to bardzo dużo a wcale więcej nie jem.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

11 paź 2011, 07:55

Witam z :ico_kawa: w ten paskudny szary mokry i zimny dzień :ico_haha_02:

niestety dziś jest paskudny jesienny dzień a tak cudnie było jak słoneczko świeciło :ico_placzek:

no ale cóż poradzić...

ja wczoraj cały dzień przesiedziałam w końcu w domu nawet do sklepu nie wyszłam bo nie dałam rady tak mnie głowa bolała a potem i brzuch się buntować zaczął nawet do szkoły muzycznej z córą męża wygnałam

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

11 paź 2011, 08:03

a no własnie z tą wagą to różnie u każdej jest ja w jednym tygodniu przybieram w innym spadam a ogólnie to ginka mi mówi że za szybko przybieram na wadze i że musze uważać na to co jem a ja przecież nie jem dużo a waga sobie skacze jak jej się podoba :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

11 paź 2011, 08:09

hej

co do tycia to ja już mam 5-6 kg na plusie(chyba :ico_noniewiem: ) ,ale za tydzień u lekarza dowiem się dokładnie bo moja waga też inaczej pokazuje . Niestety na to chyba nie ma większego wpływu jedne mamy tyją dużo choć mało jedzą a drugie będą mało przybierać mimo że sobie pozwalają na łasuchowanie ....taki urok ciąży .
Ja zawsze w ciąży zabawnie wyglądam bo jestem z natury drobna a teraz z takimi cycami w rozmiarze "E" :ico_szoking: i brzuchem przed sobą to normalnie jak hipopotam na cienkich nóżkach :ico_haha_01: :ico_oczko:

kupiłam syrop i się kuruje bo mam mega katar :ico_zly: oby tylko na nim się skończyło :ico_sorki:


dziewczyny podeślijcie mi link do tego sprzedawcy z kompletami z żyrafką ,bo ja mam jazdę na żyrafy ostatnio , już nawet dywanik przy łóżeczku wypatrzyłam dla mojej małej żyrafki :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 paź 2011, 08:38

To chyba i ja nowością nie powalę... U nas deszczowo, zimno i ponuro również. Raczej nosa z domu nie wychylam. No chyba, że potem po pieczywko. Zobaczymy... Plany na dziś mniejsze niż wczoraj. Poprasuję kolejną porcję ciuszków i poukładam. Puszczę ze 2 prania. Więcej nie da rady, bo nie ma to gdzie schnąć :(

Ten komplecik z żyrafką szaro różowy strasznie mi się podoba :ico_noniewiem: ale muszę się wstrzymać z zakupem.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

11 paź 2011, 08:39

i ja was witam na 500 stronie :523: :525: :526: :528: :529: :521: :524:
pogoda dzisiaj tragiczna :ico_placzek: a ja już z rana zdążyłam kierowcę w autobusie wyzwać idiota rękę mi zgniótł drzwiami :ico_zly:
Wczoraj mój mąż siedział chyba z godzinę i molestował mi brzuch ,w ogóle tak ich jakoś wzieło i razem z córą co macali a moja córa przeszła załamanie nerwowe ,bo dzidzia ją kopnęła i stwierdziła że chyba maleństwo jej nie lubi skoro kopie :ico_sorki: jak jej wytłumaczyliśmy że to dlatego że ją bardzo kocha to nie chciała odkleić mi się od brzucha :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A jeszcze ją pochwale że coraz ładniej czyta , zawzięła się bo mówi że jak dzidzia się urodzi to będzie jej bajki czytała i maluszek będzie z niej dumny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a byście posłuchały tego co mówi do brzucha to byście padły ze śmiechu ,ja sama ledwo to wytrzymuje :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 paź 2011, 08:43

Ika202, urocze musi być to jak starsze rodzeństwo mówi do brzucha i czule się z nim obchodzi :-)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

11 paź 2011, 08:45

Ten komplecik z żyrafką szaro różowy strasznie mi się podoba ale muszę się wstrzymać z zakupem.
jest boski ,ale niebieski również :ico_oczko: ja któryś zamówię ale dopiero po wizycie :ico_oczko: chciałabym do tego jeszcze body,te pół śpioszki i czapeczkę (jeżeli jest) ,ale nie widze aby miał wystawione może jeszcze wystawi ,bo zestawik na wyjście ze szpitala cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

11 paź 2011, 08:46

hej dziewczynki...
obudzilam sie rano i niestety klopot....Plamie krwią....juz jestem umówiona w szpitalu ale maz bedzie w domu z pracy dopiero za godzine wiec musze czekac na niego...
trzymajcie kciuki prosze zeby wszystko bylo ok...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość