mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 cze 2008, 21:16

No edulitko to jeszcze jej ładnie wytłumaczyłas ja to od razu napyskowałam jedenej że jak chce dziecko usypiac to do lasu niech se jedzie a drugiej ze by zajęła się swoim psem bo chodzi bez kagańca a takie bydle ledwo go trzymała. OOOOOO jakie oburzone były że smarkula mi powiedziały :-D ale tej od psa to od razu powiedziałam, ze policje wezwe jak zaraz z tym psem się nie ulotni i ciekawe komu by mandat wlepili mi że wołam dziecko czy jej za to że pies jest bez kagańca :-) Odrazu się zamkła ale moje kolezanki tak mnie ciągły za ręke zeby tylko nic więcej nie pyskowałam. Kasiulko super że maleństwo rośnie zdrowo :ico_brawa_01: No no Asiu to cię przerośnie Wiki, nasza jest niziutka ale i my nie jesteśmy wysocy z mężem :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 cze 2008, 21:21

mazia***, - nie grzecznie tylko powiedziałam że to nie jej sprawa a ona na to że zaraz po policje zadzwoni to ją spytałam czy podać jej telefon a ona na to że jestem bezczelna więc ja jej powiedziałam że jak juz stoi w kolejce to niech sobie coś na uspokojenie kupi a później to już mąż mnie zabrał bo bym tak bez końca mogła jej odpowiadać :-D :-D :-D ale trzeba tym babochom nosa ucierać :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-25, 21:25 ]
Wczoraj kupłam Nikoli kredki takie fajne grube że wygodnie się jej trzyma i cała zadowolona tworzy piccaso swoje :-D zajęcie ma na długo i wesoła cała a w komplecie była gumka do zmazywania i jak Niki pyta co to a ja mówie że gumka to sobie na głowie kładzie mimo że jej pokazywałam jak się nią zmazuje :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 cze 2008, 21:26

Noooooo bo myślą że wszystkie rozumy pozjadały :-D A ja własnie próbuje się z pakować bo jade jutro do mamy bo wieczorem jedziemy na koncetr STINGA, a w sobote też impreza się szykuje to dziewuchy zostaja u babci do końca tygodnia :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 cze 2008, 21:28

Maziu - ja też się pakuje bo jedziemy nad morze i już mnie wkurza bo pogoda niepewna i już nie wiem co pakować :ico_noniewiem: fajnie też bym pojechała na koncert to dacie czadu co :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

25 cze 2008, 21:30

KAsiulk- super,że z maluszkiem ok. zreszta jakby miało być inaczej :-D a na fotke czekam z niecierpliwością; sorki własnie mi sie przypomniało, ze o film pytałaś, mnie się podobał nawet mężulkowi mojemu też szczerze mówiąc tego serialu w tv nie ogladałam więc porównania nie mam ale nie żałuję, ze poszłam można się zrelaksować :ico_oczko:

Edulitko- rozśmieszyłaś mnie tym sledziem, szkoda, że w wodzie nie został tylko między nogami , byłoby milej :ico_oczko: :-D ale zawsze tak jest , ze nie wtedy co potrzeba @ przyjeżdza; a prezent fajny też bym się ucieszyła, pamiętam , że jak byłam w podstawówce to lepiłam z modeliny broszki i koraliki też robiłam, dziewczynki lubia takie pierdółki

Asiu- biedna Wikunia taka temperatura ja dopadła dobrze, ze juz lepiej, buziaki dla niej :ico_haha_02: a Kornello znowu dzisiaj jedną rzadziznę walnął musze jutro do lekarki zadzwonić może powinnam testy na alergie zrobić

U nas wlasnie pada, mężuś zmęczony wróćił wstał dzisiaj o 2 w nocy i jechał tyle godzin a tu du.. z samochodu, zniszczony był bardzo w środku i licznik cos przesunięty chyba nie dla nas takie auto ja muszę mieć w dobrym stanie utrzymane

Maziu- teraz na Ciebie kolej przyszła z tymi babami, ciekawe kiedy mnie dopadną

Uciekam burza idzie papa

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 cze 2008, 21:31

Biore ze sobą brata będzie Niki pilnował jak wieczorkiem będziemy chcieli się wymknąć na spacerek po plaży :ico_oczko: :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 cze 2008, 21:55

My nad morze jedziemy za tydzień i już mam stresa bo ja nigdy niewiem co tym dzieciom pakowac do ubrania :ico_olaboga: Te moje pakowanie to jakiś koszmar :ico_olaboga: Nono bede szalala na całego a w sobote kolega mojego meża się żeni i idziemy do kościoła jako delegacja z pracy a potem robimy se bibe. Wynajeliśmy kamping i to dopiero będzie imprezka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 cze 2008, 21:58

Maziu - to już wam zazdroszcze lubie takie bibki ze znajomymi ja wogóle rozrywkowa jestem może nawet zabardzo :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 cze 2008, 22:06

No się rozgadały babiny :-D

Mery wiesz Wiki po tej szczepionce tą tempkę miała, po raz pierwszy, a Kornelek może to na ząbki te kupki, oby oby

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

25 cze 2008, 22:12

A ja musze już chyba iść spac bo cos zaczęło padać u nas i się błyska :ico_olaboga: ale pogoda ma byc nad morzem więc się edulitko nie martw... Ja też się ciesze na te imprezy wkońcu nikt mi nie będzie wiecznie wołał mama,,, i się troche rozerwe :-D No to wszystkim życze udanego końca tygodnia bo chyba do poniedziałku tu już nie siąde papapa bo coraz bardziej ojojojoj burzaaaaaaaaaa :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości