Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 paź 2008, 13:55

hejka,ja po pracy juz...A. nie naklonil Mayci do drzemki wiec do teraz jeszcze nie poszla spac...juz konsumuje obiad...sama i ladnie...i obiad wiec sie ciesze niezmiernie!!!

Jagodka,oj ja bym chyba te zeby zaczela obstawiac ...moze miec nawet 40 i to nie bedzie nic nadzwyczajnego przy zebach,Maya tez goraczkuje na zeby....obserwuj....i biegunka moze do tego dojsc tylko jak rozpoznac czy zeby,wirus czy i to i to? :ico_noniewiem:

Zborra pieknie tam u Ciebie w pracy!!bardzo sympatyczny i uspokajajacy kolorek wiec moze stresy rozgoni :ico_oczko: :ico_brawa_01:

u nas tak leje ze dzis bedziemy sie kisic bezsensu w domu,pomyslow nie mam co robic w taka pogode...normalnie by pojechala do mamy albo do kolezanki ale ze ich tu brak to siedzimy jak mopsy....

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 paź 2008, 14:46

Hejak !!
Zborra piekny ten Twoj gabinet !!! a klatke odmalowali ??

Jagoda a moze mała podłapała cos w szpitalu ... ale jak widac zebiska to pewnie one ...

ja na piatkowym koncercie bawiłam sie swietnie ... wrociłam o 3 :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: .. ale o 6 musiałam wstac bo dzieciaki po mnie skakały ...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 paź 2008, 15:25

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kulka a jak dziewczyna sie sprawdzila,podejrzewam ze chlopaki slodko spaly skoro do 3 balowalas!! :-)

[ Dodano: 2008-10-05, 15:36 ]
Pati,wlasnie ogladamy w TV reklame twojej Roomby :-D ....i wyglada ciekawie,a jaki masz model bo taka roomba 530 kosztuje u nas 200f...i wlasnie tlumaczyli ze to nie jest "ona" tylko "on" :ico_haha_01: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 paź 2008, 19:10

GLIZDUNIA, wydaje mi sie czy arek schudł?
ale majeczka jak zwykle gwiazda
a w tej kicie to juz wogule jak 3 latka

my od rana walczymy
poko co gorączka byla tylko rano
teraz na wieczór czopek zapodamy z paracetamolem i modlimy sie zeby nic nie bylo

wiecie co ostatnio kupiłam małej w kosku ruchu takie radyjko z mikrofonem
normalnie zmienia sie w nim takie plastikowe plyty i on wygrywa rózne me,odie a dziecko moze spiewac do mikrofonu
no i se zrobiłam bo mała go uwielbia i ciagle sie wydziera do tego mikrofonu
super to wyglada postaram sie jutro nagrać
i kotu daje wlasnie zeby spiewaL :ico_brawa_01: :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

05 paź 2008, 19:37

witam,

przeczytalam wszystko, ale nie mam humoru by pisac... wybaczcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 paź 2008, 19:50

Jagodka,Arek kazal powedziec ze w tych obcietych wlosach ma mniejsza glowe poprostu :ico_haha_01:
i koniecznie nagraj nam Jagodke!!musi byc z niej niezla piosenkarka!!!Maya tez lubi wlasnie takie spiewy bo ma takie pianinko....
oby juz sie uspokoilo u Was z ta goraczka i wogole!!apowuedz po tym szpitalu jeszcze macie sie kontaktowac z kims w sprawie tej niby padaczki czy czego tam podejrzewali?

Doris,co Tobie?

Maya oglada wlasnie dobranocny gorod i stoi i tanczy jak makka pakka :ico_haha_01: a teraz wysyla caluski jak Upsy Daisy :ico_haha_01: ona jest na etapie nasladowania ruchow postaci z TV i fajna jest przy tym...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 paź 2008, 19:52

co tu tak pusto ....
Glizdunia widze ze mała juz slicznie zajada sama :ico_oczko:

Jagodo to dobrze ze juz dobrze ... a jak tam kot ?? jak podchodzi do małej??

Doris a czemu zła ?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 paź 2008, 20:07

Kulka weeend to i pustki na tt.....

a my sie nudzimy w domciu....ciemno juz u nas jak w nocy....i A. oglada planete malp...co mnie srednio ciekawi....i taki tez sie wieczor zapowiada....maya pozno dzis szla na drzemke wiec i spac pojdzie pozno pewnie...hmmm

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

05 paź 2008, 20:19

młoda śpi, wiec mam czas na tt. pobede tu z wami, ale nie bede was moim humorem zarażać...

zbora Ty wcale nie masz dużej twarzy! moze patrzylas w lustro powiekszające?? :ico_oczko:
a tak na powaznie, po pierwsze to nie nastawiaj sie na chudniecie, bo wtedy malo efektow bedzie - psychika. ja proponuje spacery, ale nie takie wolne tylko takie energiczne, moze troche marszobiegu w tym, jakies energiczne zabawy z dzieckiem itp. dodam, ze marsz jest najlepszą metodą na pomarańczową skórke!!!
no i 5 malych posilkow dziennie i nie jedzenie po 18!!!
jesli nie masz daleko do swojego gabinetu to moze chodz na piechote???

KUlka, super ze koncert udany

anza no ja bez meza, ale mam rodzicow tutaj wiec nie taka do konca sama jestem, ale powiem szczerze ze mam juz powoli dosc. chce byc na swoim, chce móc robic to co ja chce. wiadomo, ze dziele sie obowiazkami z rodzicami, ale robie wzystko pod nich.
obiady gotujemy na zmiane, ale ja wolałabym gotowac raczej lekkie dania oraz takie eksperymentalne, a nie takie jak rodzice lubią (tluste i standardowe), a nie bede przeciez dla siebie osobno gotowac, bo ja duzo nie jem i uwazam ze to byloby nie oplacalne... no i moi rodzice nie moga zrozumiec tego ze ja nie jem ziemniakow...
moja mama caly dzien spedza przed tv, a ja chcialabym aby on był wyłączony bo ile mozna siedziec przed telewizorem?? dlatego staram sie czesto z kinga wychodzic w dzien by nie siedziala przed tv, w naszym pokoju nie ma duzo miejsca wiec tam raczej sie nie bawi tylko tam spimy...
moglabym pojsc do pracy jakiejs normalnej, ale wiem, ze wtedy mama bedzie wychowywala Kinge po swojemu, a ja nie chce tego (wredna jestem, nie?)
dlatego dalej szukam pracy przy tym wykladniu towaru w markecie, zeby miec wiecej serwisow (firm do rozkladania ich towarow) i zeby zarobic chociazby na glupie "waciki"... i wtedy caly dzien spedzam z kingą.

mialam wam nie smęcić i nie wyszlo... :ico_sorki:

do tego wszystkiego poklocilam sie z Arturem :ico_placzek: ale nie mam sily o tym pisac, bo caly weekend tylko sie klocilismy... caly... tzn jak nie bylam w szkole, czyli w sobote wieczorem, dzisiaj rano i jeszcze przez teklefon jak juz jechal do warszawy... masakra jakas

[ Dodano: 2008-10-05, 20:24 ]
jagodka24, no właśnie powiedz nam co z tym brakiem diagnozy?? macie jeszcze jakies badania robic?? czy co??

[ Dodano: 2008-10-05, 20:25 ]
miałam jeszcze napisać że gabinecik Karolinki jest boski :-D

[ Dodano: 2008-10-05, 20:50 ]
wlasnie siedze przed tv i wpierdalam lody na poprawe humoru...

[ Dodano: 2008-10-05, 20:51 ]
wlasnie siedze przed tv i wpierdalam lody na poprawe humoru...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 paź 2008, 20:54

wlasnie to jest ten problem ze juz nie mamy co zrobic
bardziej dokładnego badania niż tomograf komputerowy to nie ma
jedynie moze te jej ruchy to może na tle nerwowym
oczywiscie ja juz szukam w tym mojej winy
lekarka kazala za miesiąc przyjechac na kontrole i zeby odebrac ten wynik eeg z opisem
a poki co kazala dawac jej cosik na uspokojenie
tylko ze wszystko to co zaproponowala to szybko uzaleznia a od zwyklej melisy to raczej nic sie nie zmieni
takze jestesmy w kropce poki co
ale narazie ja sie koncentruje na tej dziwnej gorączce
i mam nadzieje na dzisiaj przespaną nocke bo ledwo patrze na oczy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości