kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

28 lip 2007, 09:59

martuchafrost pisze:czyzby ten sam ojciec??????

nie strasz mnie :-D prędzej to zaginieni bliźniacy :ico_haha_01:
Maggie pisze:wreszcie paszport mamy

to trzeba chyba opić? :ico_zdrowko: :-D nareszcie wam sie udało :ico_brawa_01:

kuba pojechał z lenką opłacić kartę na łódkę, więc ze dwie godziny ich nie będzie, bo to nad wodą w barkowicach, a ja mam za zadanie posprzątać :ico_zly:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

28 lip 2007, 10:29

Ja tez stawiam bardziej na zaginione rodzenstwo :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

28 lip 2007, 10:38

cześć Beatka78, :ico_oczko:

a ja wam zapomniałam napisać, ze wczoraj dostałam smsa od Delfinki, niestety obie się pochorowały, najpierw Kasie dopadł jakiś wirus, a teraz i Maya chora :ico_chory: dlatego Delfina nie zajrzała jeszcze do kawiarenki internetowej, no, ale od czego ma mnie :-D poza tym Maya bardzo sie zmieniła-dużo sie nauczyła i bardzo mądra z niej dziewczynka :ico_oczko: najgorzej ma niestety Tata, który usych w UK z tęsknoty :ico_noniewiem:
Delfinka przesyła wszystkim mamuśkom i dzieciaczkom buziaki :ico_oczko:

a Kasia z Viki juz pewnie na polskiej ziemi :ico_brawa_01: :ico_oczko:
dziewczyny, co z Madziorką? pojawia sie na innych wątkach? :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 lip 2007, 11:49

czesc dziewczyny,pozniej was doczytam.tak tylko nachwilke was uspokoic ,ze madziorka ma awarie internetu i dlatego jej nie ma,ale bardzo teskni :-D poza tym u niej ok,pisze,ze sa przeceny w nexcie ciuszkow dla dzieci :ico_oczko: i ze karmila malego wprzymierzalni w tk maxie :ico_haha_01: ach ta nasza madziorka :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 lip 2007, 12:31

hej dziewczyny!!!!
Beatko i Kasiu rodzeństwo????? pomarzyc mozna :ico_szoking: ale tak sobie to tłumaczcie :ico_smiechbig: kazde wytłumaczenie jest dobre :ico_smiechbig:
Emilka nie przejmuj sie :ico_pocieszyciel:
biedna [b]Delfinka i Maycia[/b] :ico_placzek:
ja dzis ciezka noc :ico_olaboga: mały kupki nie mógł zrobic i strasznie mi go zal było, wiec mówie dzis do poloznej ze moze cos zjadłam nie tak, a ona na to ze przeciez karmiącym mozna wszystko jeść :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
wczoraj mały od 16 do 21 przy cycku ( ssał nie spał ) i jak go odstawiłąm to umierał z głodu wiec butle 90 ml mu podałam i jeszcze 1 cyca dopiero zasnął :ico_olaboga:
a ona mi mówi, ze nie mam mu butli podawac, ale co mam zrobic jak on taki głodny???? tez mam wyrzuty sumienia, ze mu butle daję, ale wole to niz zeby mi płakał :ico_olaboga:
chciałam dzis na miasto leciec, ale pogoda do d.... nic nowego :ico_olaboga:
Emilka i Sandrusia myślę ze jutro z pikniku nici jak bedzie taka pogoda :ico_placzek:
pozdrawiam Was kochane

[ Dodano: 2007-07-28, 12:40 ]
Lucy taraz tak patrze, ze Olivierek jest dokładnie miesiąc starszy od mojego Frania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-28, 12:49 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

28 lip 2007, 14:29

martuchafrost ale ten wasz Franio sliczniutki i jakie minki strzela :-)

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

28 lip 2007, 14:39

martucha ale fajny ten wasz franio. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

strasznie do taty podobny.

a ty jak sie czyjesz???
goi sie wszystko?

[ Dodano: 2007-07-28, 14:42 ]
beatka78 podobaja mi sie wloski twojego oscara :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

28 lip 2007, 14:51

Beatka78, i beata84, już myślałam, że znowu mam omamy, a tu proszę, dwie Beaty na wątku :ico_brawa_01:
lucy23, no to mnie uspokoiłaś, bo już sie martwiłam, że u madziorki coś nie tak, ale skoro są przeceny to nie dziwie się, że jej nie ma :ico_haha_01:
Martusia ale boski jest Franiu! i jaki podobny do taty! :ico_oczko: a jak jest głodny to dokarmiaj, ty wiesz najlepiej, a nie położna, która wpada co kilka dni :ico_noniewiem: ja też lence dawałam czasami mleko z butli, na szczęście jadała i z cyca i ze smoka :ico_oczko:
tzryamam kciuki, żeby jednak na pikniku pogoda była :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-28, 15:08 ]
kurka wodna, zapomniałam napisać, ze moje starania kulinarne szlag trafi, bo ten kuby kolega-to chyba jakaś jego pokrewana dusza :ico_haha_01: -pochrzanił wszytsko i jutro ma chrzciny małej siostreznicy (mama go oświeciła :ico_oczko: ), a u nas będzie za tydzień, a ja wczoraj mięcha jak głupia narobiłam :ico_noniewiem: na 18 zaprosiliśmy głodnych znajomych to chociaż pomoga nam to wszytsko zjeść :ico_oczko:
kuba już z godzine czyści akwarium i sam do siebie gada :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

28 lip 2007, 15:20

kaasiaa79 co cie tak wzielo na te omamy ostatnio :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 lip 2007, 17:34

hej dziewczyny!!!!
dziekuje za komplementy w imieniu Frania :ico_brawa_01: wszyscy mi mowią ze on do taty podobny czyli wychodzi na to ze tylko pierdzenie ma po mamie :ico_smiechbig:
Kasia ja chetnie wpadne opróżnić Ci lodóke :ico_oczko: i masz racje z tą butlą bo nie pozwole dziecka zagłodzić :ico_zly:
Beatko czuje sie swietnie tylko piersi bolą, ale to chyba juz tak mi zostanie :ico_szoking:
a ja w miescie byłam niby na zakupach, ale wiecie jak to z dzieckiem :ico_olaboga: wiec na poprawe humoru stanik ( do karmienia) kupiłam :ico_zly:
ale powiem Wam ze ładnie juz mi brzusio spadł jestem w szoku ale sie ciesze :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość