Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 sty 2008, 15:28

karolina24, :ico_brawa_01: za kolejnego zabala
a u nas jest kijowa pogoda taka deszczowa fu...Jula tez sie obudzila zupka sie gzeje i zaraz bedziemy jesć w szafie troche ogarniete :-D trzeba bedzie znow ruszyc na zakupki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

10 sty 2008, 15:41

DZIEWCZYNKI MUSZę SIę WAM POCHWALIć :-D PRZYWIEźLI NAM STół Z KRZESłAMI :509: Było mówione ok.3 tyg.a tu proszę po 2 tyg.-suuuuper.Mój mężuś przyjechał w samą porę,tyle tylko że ja już zdążyłam wnieść 4 krzesła,ha ha.Już jest złożony,wieczorkiem będzie przestawianko i giciol :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak co to wkleję fotki,ale to później bo teraz kładę małego spać...
Beti zdjęcia i podpisy do nich zajebiocha,ale się uśmiałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: U nas też piękna pogoda w słońcu było 9 stopni :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 sty 2008, 15:45

Witajcie

Dopiero teraz ale od rana nie miałam czasu na tt :ico_szoking: Najpierw szybko kaszka i sprzątanie domu bo dzisiaj kolęda ma niby być. Później szybciutko się zebrałyśmy przyjechałam moja mama i ziuuu do dentysty. Tam zeszło mi 1,5 h (normalnie jak by niewiadomo co robiła :ico_szoking: ). Przyjechałyśmy do domku szybciutko trzeba było obiadek zrobić no i wkońcu mam chwilę :-D

Nocka z serii tragicznych. Emi obudziła się znów po północy i wiertoliła się, płakała, prężyła. Zasnęła dopiero po 2 i spała do 8 z kilkoma pobudkami na cycusia

Pogoda rano była ładna. Teraz wieje i zrobiło się zimno brrrrrr

A na 17 idziemy do tego dermatologa. Ciekawa jestem co nam powie :ico_noniewiem:

Pewnie nie zdążę wrócić na otwarcie 400 strony więc już teraz :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

[ Dodano: 2008-01-10, 14:48 ]
Dziewczyny śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja zapomniała się pochwalić że chyba początkiem lutego zaczniemy juz urządzać Emi pokój :-D Wiąże się to co prawda z kosztami bo jak jej zrobimy pokój to musimy kupić do dużego pokoju rozkładaną kanapę ale co tam damy rady :-D

nana cieszę się że Wam stół już przywieźli :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 sty 2008, 16:11

Aga26, bedziemy trzymac kciuki daj znac co ci powiedzial Dermatolog

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

10 sty 2008, 16:33

ulalala to superowsko goga bedzie na czym opić naszą 400 stronice :ico_zdrowko: poprosimy o foteczke futro jak sie komponuje w saloniku :-)

a ja mam dopiero chwile na kawe i zagryzam orzechy laskowe :ico_kawa:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

10 sty 2008, 17:03

a ja wlasnie uspilam malego i ide sie tez polozyc bo jakos te usyianie jego mnie znuzylo ide polezec bede pozniej
Nana fajnei ze juz masz stol :)
Aga daj znac co u lekarza
Gozdzik dziek iza gratulacje dorbze ze wyszedl bo smiesznie wygladal z jedna jedynka ktora dopiero wychodzi na gorze :) a na dole ma juz takie nawet dosc duze ze jaks ie usmiechnie to widac :)
ide do pozniej
jakbym mnie nie bylo na 400 to :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: jade koli 18 mojej mamie pomoc dobrac materac do lozka :) i bede wieczorkiem a moj P zostaje z malym a ja na chwile wyskakuje do centrum buziaki

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 sty 2008, 17:09

A moje dziecię właśnie przed chwilą zasnęło :ico_noniewiem:
hihi mogłam się domyślić bo na 17 mamy wizytę u lekarza :-D No nic mam nadzieję że nie będzie zbyt długo spała.
Będzie musiała pani doktor poczekać aż się księżniczka obudzi :-)

Karolina faktycznie to krzesełko nie należy do udanych zakupów. Narazie co prawda ma go chrześnica męża bo Emi nie podchodziło wogóle. Może jak będzie troszke większa tp zmieni zdanie. No cóż czas pokaże :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-10, 16:12 ]
Karolina udanych zakupów :-) No i gratulacje dla Maciejki za zębolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja korzystająć że Emi śp pobuszuje po tt :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 sty 2008, 17:14

moja Jula sie bawi ani mysli o spaniu :-D
karolina24, udanych zakupów :-D
nana, czekamy na foteczki az sie nie moge doczekać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

10 sty 2008, 17:18

Mam troszke czasu/powiedzmy jak przy dwójce dzieci,ale spoko :ico_haha_01:
Wkleje wam zdjęcie stołu,ale jeszcze stoi na środku bo dopiero jak R przyjedzie z pracy to zrobimy przemeblowanie(uwielbiam prz\emeblowania,przestawiania) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
A NO I DZIS OPIJAM Z WAMI WSZYSTKO...
I jak jestem jeszcze na fotosiku,to jeszcze coś wam wkleje!
A tu mnie zapakowali,a ten karton taki duuuuuzziiii...
Obrazek

A tu siedzę na tronie i nawet później udało mi sie zrobić siusiu
:ico_brawa_01:
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-10, 16:29 ]
Aga jestem ciekawa co ci powie doktorowa,oczywiście czekamy na relacje! Ale się cieszę że bedziecie robić pokoik dla Emi,a już widzę jej oczka jak zobaczy ładnie uządzony pokoik(a ile macie pokoi,jak mozna zapytać)?To zawsze wiąże się z wydatkiem,ale robimy sobie to nie na chwilę tylko na latka...Pokój dzieciaszków też jeszcze nas czeka,ale najpierw chcemy skończyć salon i korytarz!
gozdzik, mój sie tylko kimnął jakieś 15min :-D A propo twojego rannego pytania,o stawaniu,sory ze dopiero teraz ale dzis lekko zakrecony dzień :ico_sorki:
Michalina umie wstać w łóżeczku,a tak jak ma się czego chwycić to już jej się zdażyło,ale spoko!
karolina24, udanych zakupów i spoko bedziemy pili :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: pewnie jak ty tez juz wrócisz :-D
beatris75, daj troszkę orzeszków g;)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 sty 2008, 17:35

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale nonono stół tez mi sie taki marzy :-D :-D
a zdjecia chłopakow swietne hihi a w tym kartonie to Bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości