Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 lut 2011, 09:43

hej

Ja już po śniadanku (Pola jeszcze zajada).

My też wstałyśmy wcześnie, mała coś ostatnio spania rano nie ma, nie ma szans, żeby się wyspać :ico_noniewiem:

wiola, murchinson dobrze, ze u Waszych maluszków ok.

wiola oszczędzaj się :ico_sorki:

murchinson ze względu na co masz wskazania na cc?

koroneczka mnie też wczoraj bylo niedobrze, już stałam nad kibelkiem :ico_olaboga: , ale dziś jest juz ok.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lut 2011, 09:58

murchinson ze względu na co masz wskazania na cc?
Moja gin trochę się obawia o moje struny głosowe. Miałam po operacji porażenie całkowite jednej, drugie częściowe.Dusiłam się,a nie mówiłam prawie 2 m-ce. Po kuracji i rehabiltacji z logopedą ruszył obie, jednak przy większym wysiłku zaczynam mówić szeptem więc nie do końca są w 100% sprawne. Teraz jak trochę pochodzę i coś więcej porobię i się zmęczę to popołudniu szepczę. Gin obawia się trochę czy po sn będę mogla mówić bo to jednak spory wysiłek. Niby nie ma przeciwwskazań do sn ale ma się wypowiedzieć laryngolog-foniatra.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 lut 2011, 10:16

Murchinson, Wiola, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Waszych maluszków- dobrze, że wszystko jest w porządku!
Wiola dużo odpoczywaj zatem!!

Emilia dziękuję dziś już jest lepiej, ale wczoraj dopóki nie zasnęłam żołądek bolał!

Murchinson, Też czasem kupuje takie kluchy ale to nie to samo :-) W każdym razie bardzo bardzo lubię! Biedna z tymi strunami głosowymi jesteś!! Ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Jeśli się okaże, że musisz mieć CC to przecież nie tragedia- umówisz się pojedziesz urodzisz i po krzyku! Bez skurczów, bez bólu, dziecko się nie zmęczy :-)
Moja kuzynka umówiła się na CC bo jej synek pośladkowo był ułożony. Pojechała ścięli ją,za dwa dni była już w domku!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lut 2011, 10:22

Koroneczka ja się cc nie boję. Jeśli dadzą mi wybór to biorę cc bo wtedy większa szansa, że będę mogła karmić. Co do bólu to może nie boli przed i w czasie ale później jak zejdą leki to już tak fajnie nie jest ale po sn też boli.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 lut 2011, 10:29

Murchinson, Nio boli boli, ale co zrobić. Damy radę dla naszych maluszków. Lepiej jest wiedzieć od razu...a nie na przykład rodzić 12h i w końcu decyzja jednak cesarka- wtedy boli tu i tu :ico_szoking:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lut 2011, 10:32

Murchinson, Nio boli boli, ale co zrobić. Damy radę dla naszych maluszków. Lepiej jest wiedzieć od razu...a nie na przykład rodzić 12h i w końcu decyzja jednak cesarka- wtedy boli tu i tu :ico_szoking:
Zgadza się.

Dziewczyny nie wiem czy pisałam ale w Smyku wyprzedaż ubranek- 50% ceny.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 lut 2011, 10:40

Smyku wyprzedaż ubranek- 50% ceny.
Dobrze wiedzieć :-) Widziałam, że też w tup tupie jest wyprzedaż! No i w pepco!

A powiedzcie dziewczyny czy dużo kupujecie ubranek na 56, 62? Dzidzia tak szybko rośnie... nie wiem ile czego mieć!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lut 2011, 10:53

Mało kupiłam na 56-62. Może dokupię jeszcze tylko kilka kaftaników. Nie kupuję już w tych rozmiarach bo nie wiem jaką długość będzie miał mały jak się urodzi. Najwyżej dokupię już po. Mojej siostrze rozm. 56-62 to na 2 miesiące wystarczył, mały chodził w 68 ok.3-4 m-cy.
Któraś z dziewczyn pisała, że kupowała po 10 szt. wszystkiego na początek.Ja mam różnie.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 lut 2011, 10:57

w Smyku wyprzedaż ubranek- 50% ceny.
Wiemy :-) , ostatnio Polę tam odkupiłam, jeszcze fajne rzeczy można kupić w Coccodrillo, choc tam juz dosyć przebrane.
A powiedzcie dziewczyny czy dużo kupujecie ubranek na 56, 62? Dzidzia tak szybko rośnie... nie wiem ile czego mieć!
Ja na 56 mam po 2, 3 szt. , na 62 trochę już więcej. Pola jak sie urodziła miała 57 cm wiec te na 56 użyte były parę razy dosłownie. A w większych można zawsze rękawki podwinąć.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 lut 2011, 11:02

A w większych można zawsze rękawki podwinąć.
Też wychodzę z tego założenia! Myślę że tak po 10 sztuk wystarczy jak kupię na rozmiar 62- na 56 już nie dokupuję :-)
fajne rzeczy można kupić w Coccodrillo
Fajne i porządne! Ale u mnie niestety tego sklepu nie ma. Jeszcze nie ma bynajmniej, bo galerie budują :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość