Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 lut 2012, 12:28

pewnie chodzi o to, ze Mati wklada te paluszki komus do buzi, bo u nas tez tak jest :ico_oczko:
do nosa komus tez lubi wkladac paluszki :ico_oczko:
a to chyba,że o to chodzi :ico_sorki:
u nas też tak jest,ale to mija z wiekiem bo Hania też tak robiła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 lut 2012, 15:31

Kolejna fatalna nocka- ale to przez ten nosek, bidulek oddychać nie mógł. Wrzeszczał jak mu odsysałam, a potem zasnąć nie mógł :ico_sorki: Ale dziś jest już lepiej :ico_sorki: Właśnie zalicza 3 drzemkę, aż dziwne dla niego :ico_oczko:

Ja na obiad mam dzisiaj kopytka, właśnie czekam na męża, będzie po 15 :-) zimno okropnie, mimo, że mróz nieco zelżał, wiatr jest strasznie zimny :ico_sorki: Podobno do 10 ma tak być, a potem już coraz cieplej :ico_sorki:

Emilia, za każdym razem dobitni Maksiowi tłumaczę, że nie wolno mamy gryźć, ale on się śmieje i chyba myśli, że się z nim bawię :ico_noniewiem: moja mała mendeczka!

Murchinson, chyba mamy za grzeczne dzieci, za rzadko im uwagę zwracamy też potem nie słuchają, bo nie wiedzą co to reprymenda :ico_oczko: tylko by się bawić chciały.

Od rana cały domek posprzątałam, mimo, że w sobote sprzątaliśmy, ale zawsze coś tam się zabrudzi. Nawet fugi w kuchni wyszorowałam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 lut 2012, 16:01

Koroneczka, zdrówka dla Maksia :ico_sorki: teraz pewnie nockę odsypia :ico_oczko:

Milenka właśnie zasnęła na 2 drzemkę i mam nadzieję,że z 1,5 godzinki pośpi o ile A jej nie obudzi albo Hania :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 lut 2012, 18:20

hej dziewczyny

U mnie brak czasu totalny, Liwia śpi wiec wpadłam na szybko, bo pewnie niedługo się obudzi.

Wieczór znów samotny mnie czeka, mąż w w-wie, jeszcze na spotkaniu :ico_olaboga:

:ico_brawa_01: dla maluchów za postępy i nowe zabki.

U nas na 2 ząbkach stanęło :ico_sorki: , młoda staje wszędzie gdzie się da, stawia już pierwsze kroczki, a na raczkach śmiga szybciej niż Pola :-), w dzień śpi mi coraz krócej, ale jest bardzo grzeczna i przekochana, z tym, ze bardzo konkretna potrafi zamanifestować jak się jej coś nie podoba :-) .
;lNocki coraz lepsze :ico_brawa_01: , przeziebienia nie chcą nam przechodzić, Liwię
jeszcze dusi, a z nosa wszystkim nam się leje juz ponad 2 tygodnie :ico_olaboga:

Pogoda dzis lepsza, tylko -12 w dzien bylo :ico_oczko: , tak naprawdę mam dość, z domu do pracy z pracy do domu i tak w kółko, chcę juz wiosny :ico_sorki: :ico_sorki:

W sobotę jedziemy na 4 dni do Wisły,to trochę sobie odpoczniemy, mąż ma cały tydzień urlopu. ostatnio zarobiony (początek roku) trochę odetchnie.

Mloda coś sie juz niańce odzywa więc będę
zmykać

Dużo zdrówka dla chorujących i szybkiego rozwiązania problemów finansowych :ico_sorki:

[ Dodano: 06-02-2012, 17:57 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pare zdjec moich dziewczyn

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 lut 2012, 20:02

NOWA, zdrówka dla was :ico_sorki: zazdroszczę takiego wypada fotki są super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Liwia faktycznie już do raczkowania ustawiona :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 lut 2012, 21:59

Ja na fitnessie byłam zamiast jutrzejszej jogi bo instruktorka na feriach zimowych z dzieckiem i dopiero teraz ma chwilę.
zdrowka dla meza :ico_sorki:
Dziękuję, już trochę lepiej ale i tak jutro do lekarza idzie.
może po dziąsełkach sobie jeździ?
nie rozumiem czemu go chcecie oduczyć :ico_sorki:
Nie, palcem nie jeździ po dziąsłach (po dziąsłach czasami smera sobie nadgarstkiem). Mateusz łapie za zęby i szarpie nimi taki jakby chciał je sobie wyrwać. Na szczęście nie robi tego cały czas, nie ssie palca i nie zasypia z palcem w buzi. Chcemy go oduczyć by nie wykrzywił sobie zębów.
nie rozumiem czemu go chcecie oduczyć
pewnie chodzi o to, ze Mati wklada te paluszki komus do buzi, bo u nas tez tak jest :ico_oczko:
do nosa komus tez lubi wkladac paluszki :ico_oczko:
:ico_haha_01: ciekawa jest co tam w środku w nosku jest albo jak smakują cudze paluszki :ico_oczko: Mateusz miał taki okres, że lubił sobie z moich palców robić gryzak ale szybko mu przeszło. Raz próbował mi "wyrwać" dolne jedynki ale za mocno siedzą więc dał sobie spokój :ico_oczko: Teraz czasami jak leżymy to złapie D za nos lub zagląda mu do ucha, a mnie łapie za włosy i zagląda w oczy (paluszków nie wsadza). Jak chce bym na niego zwróciła uwagę to czasami złapie mnie za rękę i próbuje ugryźć w przedramię-mały wampirek :ico_oczko:
Murchinson, chyba mamy za grzeczne dzieci, za rzadko im uwagę zwracamy też potem nie słuchają, bo nie wiedzą co to reprymenda :ico_oczko: tylko by się bawić chciały.
Pewnie trochę tak ale jeszcze testują na co im pozwolimy. Młody już się nauczył, że u ze mną nie ma żartów ale z tatusiem.....hulaj dusza, piekła nie ma.
U nas na 2 ząbkach stanęło :ico_sorki:
U nas też. Zdrówka i udanego wyjazdu. Fajne te Twoje gwiazdeczki.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 lut 2012, 23:03

Hejka!
a na fitnessie byłam
A ja na zumbie :-) czuje się błogo :-) w czwartek zumba hawajska- się doczekać nie mogę :-D

Nowa, zdrówka dla dziewczynek, śliczne są :ico_brawa_01: jakie macie duże tuje na ogrodzie :-) my dopiero wiosną będziemy wsadzać, zanim urosną minie pewnie z 10 lat :-)

ANiu, dziękuje, Maksio już lepiej, sam zasnął, nie musiałam go smyrać. Może dzięki katarowi rozstanie się ze smokiem :ico_noniewiem:

Maksio też nam wkłada paluszki do buzi albo do ucha :ico_oczko: lubi też drapać, uwielbia drapaniem badać nowe powierzcnie :ico_haha_01: a dziś się nauczył podnosić łąpki do góry jak go rozbieram :ico_brawa_01: No i robi codziennie rano siusiu i kupkę na nocnik i siusiu przed kąpielą :ico_brawa_01: muszę go kiedyś nakręcić jak siedzi na tym nocniku bo wygląda przesłodko!

Mąż śpi, też przeziębiony, więc rozpacz wielka, bo on umiera przecie :ico_sorki: ja czekam aż zmywarka zakończy pracę i idę się kąpać!

[ Dodano: 06-02-2012, 22:03 ]
aaaa no i zapomniałam :ico_noniewiem:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 9 miesięcy Maksiola!!!! :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 lut 2012, 09:34

witam z rana
prosze sie czestowac :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Nowa fajne zdjecia, dziewczynki jakie juz duze :ico_brawa_01:
milego wypoczynku :ico_brawa_01:

zdrowka wszystkim zycze :ico_sorki:

dziewczyny, ktore ogladaja Julie - o co chodzi z ta jej umowa? w sensie dlaczego udaje narzeczona? nie ogladalam od poczatku a teraz mnie wciagnelo :ico_oczko:

milego dnia

[ Dodano: 07-02-2012, 08:35 ]
Koroneczka, czesctuje sie torcikiem, mniammmm

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 lut 2012, 10:02

witam

u nas dzisiaj nocka bez pobudek :ico_szoking: :ico_szoking: za to wstała już o 6.40,pewnie dlatego,że kupka ją zmusiła :ico_haha_01:
Mateusz łapie za zęby i szarpie nimi taki jakby chciał je sobie wyrwać. Na szczęście nie robi tego cały czas, nie ssie palca i nie zasypia z palcem w buzi. Chcemy go oduczyć by nie wykrzywił sobie zębów.
teraz rozumiem :ico_sorki:
a dziś się nauczył podnosić łąpki do góry jak go rozbieram :ico_brawa_01: No i robi codziennie rano siusiu i kupkę na nocnik i siusiu przed kąpielą :ico_brawa_01: muszę go kiedyś nakręcić jak siedzi na tym nocniku bo wygląda przesłodko!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla zdolnego Maksia :-D
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 9 miesięcy Maksiola!!!! :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chętnie się poczęstuję

emilia7895, dzięki za :ico_kawa: bo ja tylko herbatka dzisiaj bo mleko się skończyło :-/


dziewczyny wasze maluchy też tak zgrzytają zębami??bo Milenie odkąd ta 1 u góry wyszła to co trochę zgrzyta a mnie to do szału już doprowadza :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 lut 2012, 10:57

Hejka,
Chętnie się poczęstuję i kawka i torcikiem.
nauczył podnosić łąpki do góry jak go rozbieram :ico_brawa_01: No i robi codziennie rano siusiu i kupkę na nocnik i siusiu przed kąpielą :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: Mati też tak rączki podnosi. No i kupka zawsze do nocnika.
Aniu, u nas 2 zęby dolne więc nie wiem czy młody będzie zgrzytać.
dziewczyny, ktore ogladaja Julie - o co chodzi z ta jej umowa?
Julia na tydzień przed ślubem odkryła, że Darek jest dilerem narkotyków więc uciekła do Krakowa.
Maciek zawalił jakąś sprawę z profesorem (miał go chyba odebrać z lotniska ale nie pamiętam dokładnie) i ojciec chciał go wylać z pracy. Ten by ratować siebie powiedział, że zakochał się po uszy i dlatego zawalił sprawę.
Darek odnajduje Julię i chce by do niego wróciła i nic nikomu nie mówiła że jest dilerem i ma długi. Julia ucieka podstępem od niego i wskakuje do łódki Maćka.
Łódka się popsuła i Maciek dzwoni po pomoc do Janka. Maciek przy okazji zatapia cały plecak Julii gdzie przedstawia ja jako swoja narzeczoną (co uzgadnia z nią tuz po wejściu do domu więc Julia nie za bardzo ma jak odmówić). Oglądałam ze 3 pierwsze odcinki i tylko tyle wiem.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość