Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lip 2013, 22:17

Padam - cały dzien szykowałam jedzenie na jutrzejsze oficjalne urodzinki. Zaraz jeszcze musze poprasowac i pod prysznic. Zastanawiam sie jak ubrac Marysie - mam taką amerykanska elegancka sukienke w grochy kiedyś zamieszczałam fotki albo zwykle sukieneczki letnie.....i nie wiem co wybrac... czy na chwile ja ubrac na elegancko a pozniej przebrac???

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lip 2013, 23:46

Mamusia jutro ma być upał więc wybierz może coś letniego, żeby Marysieńka się nie umęczyła :ico_sorki:
Do fotek zawsze możesz ją wystroić oficjalnie :ico_oczko:

A my jutro grillujemy bo znajomi przyjeżdzają na weekend z dzieciakami w wieku naszych bączków...ale będzie zabawa:D:D:D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 lip 2013, 23:50

Zapomniałam dodać że dziś mamy jakiś przełom, bo Tymcio zaczął puszczać moją rękę i robi samodzielnie kilka kroków :ico_brawa_01:
Upadki do przodu ma opanowane, pada na rączki.
Niestety w tył zamiast na pupę, to leci na głowę :ico_olaboga:
Ale i tak się cieszę, bo można go prowadzać na szelkach, a wcześnie musiał mieć choć mój palec!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 lip 2013, 15:47

Dla Tymka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja dzisiaj Maksiowi buty kupiłam w ccc bo 40% na wszystko jest. I buty z 40zł na 24zł przecenione :ico_brawa_01: Sobie też kupiłam i muszę jechać jeszcze z Tomkiem by mu kupić.

Co do urodzin to za tydzień dopiero robię bo nie ma nikogo wszyscy na wakacjach. Ale w dniu urodzin było ciasto - ala tort i świeczka. Mama racę kupiła i jak ją zapaliła tak się popłakał strasznie.

u nas upał jest :ico_brawa_01: fajnie tak. Tylko taki mam syf w domu Maksio śpi powinnam sprzątać ale mi się nie chce :-D

A co do bebilonu to myślicie że te mleko to jakaś próbka? Czy większe mleko? Bo dla próbki nie chce mi się innych rejestrować osób ale dla całego mleka to tak. A macie kartę rossnę? Bo do odebrania jest prezent na roczek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lip 2013, 13:41

. A macie kartę rossnę? Bo do odebrania jest prezent na roczek :ico_brawa_01:
Yyyyyyyyyyyy? Naprawdę???
Ja mam kartę ale nikt mnie nie informował, że z okazji roczku mam jakiś bonus do odebrania :ico_noniewiem:

Gosia ja myślę że całe mleko 800g dają...przynajmniej takie jest na zdjęciu :ico_noniewiem:

Ależ żar z nieba...u nas 35 st. Wczoraj też 33 st i na dworze nie dało się wysiedzieć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lip 2013, 17:51

Sto latek dla naszych kochanych maluszków!!! :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki:

Dawno mnie nie było, ale w pracy urwanie głowy.

Jeszcze dziś się okazało, że Bartuś ma ospe :ico_placzek: jak sie Antosia zarazi to nici z naszych wakacji. Dobrze ze mamy wykupione ubezpieczenie na wypadek rezygnacji :ico_olaboga: Jutro do lekarza :ico_olaboga: Ciekawe czy do 27.08 wyzdrowieją :ico_noniewiem:
U nas też straszne upaly, ze kupilismy wentylator. Przez ospe nie mozemy isc nawet na basen :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lip 2013, 18:35

Hellou!!! DWNO MNIE NIE BŁO ALE MAM LEKKIE URWANIE GŁOWY....

Buziaczki do Tymusia, Marcina, Marysi i Maksia!!! Kochane "Nasze" dzieciackzi ależ ten czas zleciał!!!
Yyyyyyyyyyyy? Naprawdę???
Ja mam kartę ale nikt mnie nie informował, że z okazji roczku mam jakiś bonus do odebrania
Bo musisz wejść na swojego maila poinformować w nim w której galerii odbierzesz prezent a oni odeślą informację ze prezent do odebrania do 30 dni i musisz podać kod ale fajny ten prezent takie karty do nauki przytulanka i karty ala puzzle :) za darmo wiec fajnie z ich strony!!!

Meggi współćzuję ospy ale z drugiej strony cały miesiąc na to więc myślę że wakacje spokojnie pojedziecie!!!

My wróciliśmy dopiero z weekendu na wsi super było kaja mega zadowolona!!! basen taki duży ze nawet matka doopsko wymoczyła :ico_wstydzioch: jestem mega opalona a w piatek wyjeżdżamy na wczasy a ja mam mega stresa :ico_chory: boję się ze czegoś ważnego zapomnę :-( :ico_puknij:
opitoliłam pół głowy na 4mm :P tak ze jak zwiąże to widaĆ A JAK MAM ROZPUSZCZONE TO NIC NIE WIDAĆ :-)

Madleine Nad morzem ma super pogodę!!!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lip 2013, 18:36

aaa no i tydzień temu wyprawiliśmy Kai roczek!!! zadowolona z każdego prezentu później zdjecia wstawię... w sumie dostała masę prezentów i 1400zł bo prababcia dała 1000zł :ico_szoking: muszę konto otworzyć i przelać.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lip 2013, 18:38

a w ogóle to jesteśmy z M uradowani bo budżetówce wyrównali podyżki od stytcznia i M wziął dodatkową wypłatę więc fajnie się złożyło bo ostatnio mielismy przygodę z mechanikiem i bnie potrzebnie Nas skasował na 900zł :ico_zly: no a teraz się wyrównało :-) no już nie spamuje wwątku!!! :-P

Madleine jak wrócisz to możesz na roczniaczkach dodać meggi z 12 października :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 lip 2013, 20:36

Kajunia super dziewczynka w podpisie.

opitoliłam pół głowy na 4mm :P tak ze jak zwiąże to widaĆ A JAK MAM ROZPUSZCZONE TO NIC NIE WIDAĆ :-)
Ja też ostatnio zaliczyłam fryzjera. Z takich za ucho obciełam się na chłopaka :-D i zaraz mi lepiej :ico_brawa_01:

Madleine jak wrócisz to możesz na roczniaczkach dodać meggi z 12 października :-)
:ico_sorki: :ico_sorki:
w piatek wyjeżdżamy na wczasy a ja mam mega stresa :ico_chory: boję się ze czegoś ważnego zapomnę :-( :ico_puknij:
Jak zazdroszczę, mam nadzieję, że wylecimy do Turcji, a jak nie juz rozmawialiśmy z T to na 2 tyg nad morze. Tylko już pogody nie będzie takiej po 27sierpnia jak teraz :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość