Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 wrz 2007, 18:18

Massumi widze ze powaznie wzielas sie za tuczenie Ulki :-D ....kiedy kolejne wazenie?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 wrz 2007, 18:39

dzieki dzieki ciesze sie niesamowicie ze juz po rozworce...prawie!!

Mili dzis wcinała jabuszko z dynia i bardziej jej to smakowało niz jabuszko z marchewka, cos jej ta marchewka smakowo nie za bardzo :ico_noniewiem:

zbora popieram jagodke co do tego trojprzepływowego smoka, przejdzie nawet gesta kacha, a po co masz sie meczeyc i dorabiac jakies dziury niepotrzebnie...

anes patrzysz na dzisiejszy odcinek " pirweszej miłości"?? zaczynaja sie jaja...

sikorka a to masz fajnie tak pomagac Kacprowi w nauce itp. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 wrz 2007, 18:56

Ja oglądałam! końcówkę...ale jutro na bank oglądam!!!

Massumi przez co Misiula je ten kleik...???

Dziewczyny...co to znaczy duży otwór na kaszkę??? możecie pyknąć fotę???bo ja mam taki
z chicco z krzyżykiem...i za mocno jej leci...Z 1większej dziurki też za mocno i mała stanowczo protestuje...a ze smoczka aventu 3nie chce ciągnąć... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 wrz 2007, 19:23

A mi wlasnie Maya usnela...kurdi godzine przed kąpielą...i ciekawe na jak dlugo... :ico_noniewiem:

jutro robie eksperyment...zaczynam spisywac godziny o ktorych karmie Maye bo w ostatnich dniach to wiecznie glodna-mam wrazenie ze je co godzine ale na zegar jakos nie patrze....wiec od jutra zaczynam...naszczescie cyce spokojnie nadazaja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 wrz 2007, 19:40

Chcecie wiedziec co bedzie dalej w Pierwszej Milosci bo ja wiem i moge napisac niezle jaja w przyszlym tygodniu beda :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

26 wrz 2007, 19:58

GLIZDUNIA, ważenie za tydzień... ale i tak dziwie się, że nie dała skierowania na badania ... bo przy Miłoszu... już dostawała dodatkowe żelazo, bo też nie przybierał... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-26, 20:01 ]
GLIZDUNIA pisze:jutro robie eksperyment...zaczynam spisywac godziny o ktorych karmie Maye bo w ostatnich dniach to wiecznie glodna-mam wrazenie ze je co godzine ale na zegar jakos nie patrze....wiec od jutra zaczynam...naszczescie cyce spokojnie nadazaja
ja też o tym myślałam, ale jakoś nie mogę się zebrać... i tak samo chciałam sobie pisać godziny snu... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :-D chciałam.... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-26, 20:03 ]
zborra, więc przez AVENTA 3-przepływowego... ale na 1 - troszkę czasem wypluje.... ale większość wciąga.. :-D :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 wrz 2007, 20:04

frydza dawaj co bedzie...

zbora idz do sklepu i popros pania zeby pokazała ci trojprzepływowy smok, bo to nie to samo co smok 3, on tez ma cos w rodzaju krzyzyka i takie oznaczniki I, II, III z boku smoczka i jak przyłozysz Hani czesc z I to poleci tak jak ze smoka 1 tak powoli jak do samego mleczka, jak II to fajnie przechodzi kleik, a na III kaszka...moze ten twoj tez tak ma a po prostu nie zauwazyłas i zle podajesz ze ona nie chce pic albo nie umi...

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

26 wrz 2007, 20:06

ladybird jasne ze ogladalam,Artur byl w tym klubie i ja widzial :-)
zaczyna sie cos dziac wkoncu bo przez osttnie odcinki to nudy byly...
a jutro bedzie jazda jak pawel tam pojdzie :-) juz sie doczekac nie moge :-) :-)

a terz mowie dobranoc....do jutra dziewczyny...papapa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 wrz 2007, 20:09

W poniedzialek w Pierwszej Milosci Marysia zgodziła się wysłuchać Pawła. Nie chce jednak wracać z nim do domu. Artur uważa, że trzeba sięgnąć po radykalne środki. Emilka ściąga na teście u Pawickiego. Patryk donosi na nią wykładowcy. Dziewczyna jest na niego wściekła. Turczyk zwierza się Markowi ze swoich obaw. Powoli przygotowuje się do myśli, że będzie musiał szukać nowej pracy.

[ Dodano: 2007-09-26, 20:10 ]
We wtorek Marysia po złożeniu zeznań na komisariacie wraca z Pawłem do domu. Po raz pierwszy od wielu miesięcy widzi ojca. Amnezja jednak nie ustępuje. Marek urządza Ewie awanturę. Nie potrafi zrozumieć, jak można zwalniać takiego lekarza jak Turczyk bez podania przyczyn. Ewa wyjaśnia nieporozumienie.

[ Dodano: 2007-09-26, 20:11 ]
W srode Zbyszek dzwoni do klubu, żeby porozmawiać z Marysią. Tatiana musi mu powiedzieć o jej zniknięciu. Zbyszek jest zdruzgotany. Paweł boi się, że nadmiar wrażeń może przynieść Marysi więcej szkody niż pożytku. Prosi Kingę, żeby na razie powstrzymała się od odwiedzin. Artura nurtują luki w opowieści Marysi. Postanawia porozmawiać z Tatianą. Ta mówi mu o zaręczynach Marysi ze Zbyszkiem.

[ Dodano: 2007-09-26, 20:13 ]
jak cos ciekawego jeszczec wyniucham to wam napisze ale ogolnie Marysia bedzie z Pawlem ale to nastapi pozna jesienia na polsacie :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 wrz 2007, 20:23

o matko...frydza to jeszcze szmat czasu do poznej jesieni, ale co teraz bedzie z wspaniałym zbychem?? :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość