Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 lip 2008, 08:40

dziendoberek

nocka koszmarna, najgorsza chyba z wszystkich jak dotad... nie dosc ze zasnal dopiero po 22 to obudzil sie o 1
;30 i zasnal o 5...wciaz ryczac, krzyczac, wiercac sie, gadajac, wymyslajac rozne rzeczy... juz myslalam ze zwariuje....brzuszek mial miekki, goraczki jako takiej nie mial, nie wiem o co chodzilo
po tem obudzil sie o 6:30 i zasnal niedawno przy czym ryczal przez ten czas non stop :ico_olaboga: w lozeczku tez wciaz sie budzi i krzyczy i poplakuje i mnie wola...

ja padam, spac mi sie chce, glowa mnie boli... taki bedzie pewnie etraz caly dzien, chyba zwariuje :ico_olaboga: :ico_placzek:

u nas remont stanal w miejscu bo T strasznie barki bola i zaczyna od jutra zabiegi, moze pomoze, wiec jak wraca z pracy to nie robi nic bo narzeka na bol... mam nadzieje ze te zabiegi choc troche pomoga bo masakrta jest :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-09, 08:40 ]
zaraz wam przesle swoj numer :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 lip 2008, 10:51

Oskar sie obudzil teraz z placzem, i za zadne skarby nie moglam go znowu uspokoic...
zmierzylam temperature i ma 37,6..jeszcze niczym nie zbiojac co nie?? bo dopiero jak jest 38 trzeba??

nie mam zbytnio doswiadczenia z temperaturami...
a jutro kurcze na szczepienie mielismy isc :ico_olaboga:

zaraz zadzownie do lekarki i sie zapytam czy przyjsc czy na dzieci chore..moze mojego baczka chorobsko jakies zlapalo ....

[ Dodano: 2008-07-09, 10:54 ]
teraz spi na mnie czortus moj biedny.... od razu widac ze cos z nim nie tak.....tyle sie trzymal bez chorob..wlasciwie gdyby nie liczyc zapalenia jamy ustnej ostatnio (ale ono przez zeby powstalo) to ostatnio podziebiony byl w listopadzie... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-09, 11:44 ]
kurcze i temperatura do 38 doszla, dalam mu ibufenu...i ndal spi na mnie, tzn tak kima tylko...biedactwo moje..od razu widac ze cos nie tak, jeszcze go takiego nie widzialam :ico_placzek:

o 13 ma przyjsc jego lekarka to zadzwonie i spytam czy moze dzis nie ma miejsc

[ Dodano: 2008-07-09, 12:20 ]
łooo matko dalam mu syropku juz ponad 30 minut temu , sprawdzam temperature a tam 38,7 :ico_olaboga:

zaczynam sie martwic.... za 30 minut przyjmowac zacznie lekarka to dzwonie do niej i mowie ze przyjezdzm

[ Dodano: 2008-07-09, 12:40 ]
uff temperatura spadla do 37,4 :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 lip 2008, 13:22

na szczescie Gabi goraczka mu spadla do 37,i kilak kreseczek...
ale i tak jest taki osowialy, wciaz chce spac.....az sie dziwie , jakby mi ktos dziecko podmienil..bo przeciez normalnie to on sekundy usiedziec nie moze...

na 15 jestesmy umowinie do lekarza... na szczescie teraz auto mam dla siebie wiec w 10 minut jestesmyw przychodni to teraz nie problem....

a zeby moze tez byc tak..wlasnie sie pytala lekarka czy ida mu ajkies, ale nie wiem.bo nie da sobie buziolki otworzyc..jak bede u lakrza to mu otworzy, a ja bede go trzymala, ryku co niemiara ale nie ma wyjscia
jakos nie chce az mi sie wierzyc ze wszystkie 5 maja juz mu wyjsc

o cholender ale kaszelek mu sie zaczyna :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 lip 2008, 13:32

mam nadzieje ze to nie bedzie nic takiego....ja to zawsze paikuje od razu jak cos mu jest bo mi sie od razu szpital przypomina :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

09 lip 2008, 13:50

Biedny Oskarek :ico_placzek: trzymajcie się Natalko, może szybko mu przejdzie :ico_sorki: u nas tez teraz bardziej Michałowi dokuczają te piątki, chociaż żadna jeszcze nie wyszła :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 lip 2008, 13:59

Oskar co chwila zasypia.....az dziwnie mi ze on taki spokojny i senny :ico_noniewiem:

za niedlugo bedziemy jechac do lekarza takze wpadne po wizycie, dac znac co jest czortkowi

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 lip 2008, 18:12

hejka
okazało się ze Oskar ma zapalenie gardla... ostatnim razem gdy mial zapalenie jamy ustnej widocznie trzeba bylo wykupic antybiotyk..za to teraz dostal go od razu bo lekarka stwierdzila ze moga sie one tak ciagnac i ciagnac ...trzeba liczyc na to ze tym razem pomoze..dostal Summamed i ma go dostawac 3 dni...
szczepienie odlozone na druga polowe sierpnia, bo nasza Pani doktor bedzie na urlopie..

synus znowu spi...chyab znwou ma goraczke bidulek.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

09 lip 2008, 19:43

tez mam nadzieje,że Oskarkowi pomoże szybko ten antybiotyk :ico_sorki:
u nas dzisiaj fatalna pogoda, tylko z pół godziny byliśmy na dworze, bo co chwile jakas chmura przychodzi, grzmi i leje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 lip 2008, 08:08

dziendoberek
nocka ladnie przespana, jak zasnal po 21 tak wstal po 6 jak slyszal ze sie krece...

dzis jakby troszke lepiej, nie ma na razie goraczki i troszke mniej marudzi choc i tak....ale ma katarek i kaszelek go zaczyna meczyc...ale mysle ze woda morska wkroczy do akcji i moze przejdzie

nic nie chce jesc..kurcze przed antybiotykiem bedzie musial cos skasac :ico_noniewiem:

u nas wczoraj taka beznadziejna pogoda byla ze non stop urwanie chmuty i szarowa, malutko slonka a dzis jak na zlosc puiekne slonko :ico_noniewiem: a my musimy w domku siedziec

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 lip 2008, 08:23

wlasnie zasnal na mnie..wdrapal mi sie na kolana i przytulil sie i zasnal... a moze i dobrze niech duzo spi to energie odzyska

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość