Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 sie 2008, 20:21

Kuba właśnie skończył tatuować i chyba obejrzymy jakiś film...
Miłego oglądania, co ciekawego macie?
Ja nadal czekam na Jarka, już za około pół godziny powinien być :-)

[ Dodano: 2008-08-22, 21:22 ]
Jarek dojechał.... zmykam więc... dobrej nocki mamusie....

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

22 sie 2008, 22:25

nie sklada sie jak spacerowka ale sie tak lamie i naprawde latwo i nam zajmuje bardzo malo miejsca w samochodzie jedyne co to ma glupi hamulec cos szwankuje ale moze to tylko w mojej musze to zglosic chociaz tak bardzo mi to nie przeszkadza

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 sie 2008, 22:28

No ja wońcu moę zasiąść, doczytałam, pół oczywiście zapomniałam jużbo przecież 4 strony miałam za te dwa dni. U nas cały czas realizuję zasypianie samemu sukcesywnie na szczęście. A dzisiaj usnął tak kkoło 198-tej ale obudziłam go pobawiliśmy z pół godzinki wykąpaliśmy i sam zasnął w łóżeczku :ico_brawa_01: A i pomalowaliśmy pokój (znaczy Marcin) i tapetę nakleiliśmy (fototapetę i razem :ico_oczko: ) także jak mi się uda to jutro fotki wkleję, super wyszło

Tak więc:
Justyna brawa :ico_brawa_01: za postępy Gabiego, no uśmiałam się ze zdjęcia tego z tak dupką wysoko a super wygląda w tej czapie :ico_brawa_01:
Misia i Assik spóźnione życzenia imieninowe :ico:prezent:
I sto latek :ico_tort: dla Dawidka i Norbercika
Gosia myślę że 'łowy' (na nianię) będą owocne :ico_oczko:
Pinko Ula na tym zdjęciu w podpisie jak taka mała dama (zresztą jak na każdym praktycznie) ślicznie po prostu :ico_brawa_01:
A a m mamy numer buta najmniejszy z możliwych czyli 18 ale już za jakieś dwa miesiące będą większe :ico_oczko: hehe a na skarptkach jak dobrze pamiętm to 10-12 czyli mamy małą stópkę (ale obojenie mamy za dóżych)
Jak o kimś zapomniałąm to przepraszam :ico_sorki: A propo to Madzia coś ostatnio się nic nie odzywała :ico_noniewiem:
Dobra ecę spać bo już ta godzina :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

22 sie 2008, 22:40

ależ Ula śliczna na tym zdjęciu :ico_brawa_01: dobrze, że Jarek dojechał, możesz już być spokojna...
a filmy co dziń inny, teraz ściągamy bardzo dużo, wczoraj był jakiś horror seed, ale ja wyszłam po 15 minutach i Kuba z moim bratem oglądał... nie mogłam po prostu, bo był bardzo przykry...

dzisiaj mieliśmy oglądać komedię, ale Kuba nagle stwierdził, że pojedzie po piwo... za 2 minuty był z powrotem zdążył tylko wyjechać z podwórka i pękła jakaś aluminowa część od skrzyni biegów i po zawodach, bo leżeli z moim bratem kupę czasu pod autem, żeby to zdemontować i kolega z klubu przyjechał i Kubę motocyklem zawiózł do jego ojca do zakładu (zajmuje się obróbką metalu) zawsze na takie przypadki coś poradzi, no ale filmu nie obejrzeliśmy, ja teraz idę spać...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 sie 2008, 07:28

Witam z ranka :-)
Dzisiaj kolejna nocka bez jedzenia i jakby mnie pobudek nocnych. Kupłam mu takie cieniutkie śpioszki także wiem chociaż że jak się wyopie to mu nóżki nie zimno.
Teraz ja lecę na jakieś śniadnko i niewiem jak będę dziś dostępna bo wesele mam :-D czwarte i ostatnie w tym roku, jeszcze tylko we wrześniu czwarty ostatni chrzest i koniec imprez :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-23, 07:29 ]
a i zapomniałam dodać że Arturek od czwartku mówi 'tata' :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 sie 2008, 08:05

Witam i ja :-)
U nas tak dobrze, jak u Reni jeszcze nie ma, pobudki w nocy były i to kilka. Od 7 nie śpimy, ale Ulę zabrał Jarek, więc mam chwilkę dla siebie.
Stawiamy :ico_tort: i :ico_kawa: dla wszystkich z okazji 7 miesiączków Uli :-)
Dzisiaj zapełni nam się znów dom, bo przybywają moi rodzice, a w poniedziałek powrót już do Wrocławia. Za tydzień też idziemy na wesele do Jarka kuzyna i jeszcze jedno będzie w październiku, a potem to też już koniec imprez :-)

Mariola, a łatwo będzie ją wziąć w jedną rękę i wnieść na III piętro?
Justyna, a to Wam auto psikusa zrobiło... pewnie oglądniecie ten film innym razem :ico_oczko: ,ja horrorów nie lubię, wolę komedie, sensacje i przygody, a najbardziej lubię Bollywood :-D .
a i zapomniałam dodać że Arturek od czwartku mówi 'tata' :ico_haha_01:
No brawa wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Uciekam i ja na śniadanko i muszę trochę domek ogarnąć przed przyjazdem gości :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 sie 2008, 08:25

pinko, wiesz co ja to zawsze wnosze razem z Ameka.Musialabym sprobowac ale wydaje misie ze tak ja jestem przyzwyczajona do ciezkosci bo w pracy duzo sie nadzwigam.Wszystkiego najlepszego dla Urszulki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

23 sie 2008, 09:03

Hej!!!
Dawidek dziekuje za zyczenia :ico_haha_02:

Wszystkiego najlepszego dla Ulci :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: ,duzo, duzo zdrowka!!! pinko śliczne zdjecie Ulki-mala ksiezniczka
a Gabik ślicznie juz siedzi, slodki przystojniaczek.
a i zapomniałam dodać że Arturek od czwartku mówi 'tata' :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Uciekam ogarnac troche domek, bo dzisiaj mamy gosci, siostra meza z rodzinka przyjezdza(ona tez Asia) na grilka i kawe. Papa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 sie 2008, 09:06

najlepsze życzenia dla Uleńki :ico_brawa_01:

Ja też nie lubię horrorów, ale jest nas dwoje więc oglądamy na zmianę :ico_oczko:

Gabriel drzemie.
Ja włąściwie nie wiem jak często się budzi w nocy, po pierwszej pobudce około północy, później nawet nie pamiętam, chyba jeszcze raz się budzi, ale nie wiem o której :ico_noniewiem:

Mpja przyjaciółka napisała mi wiadomośc ze stanów, podobno kampus jak na filmach-wiecie, zielone trawniczki, rzeźby, fontanny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 sie 2008, 09:33

Czesc
Wszystkiego Njalepszego dla Ulci sliczne zdjecie w podpisie Ula taka mala ksiezniczka
a najbardziej lubię Bollywood .
ja wlasnie czekam na paczke z polski z tymi filmami jak byly u nas znajome przywiozly mi kilka filmow i mnie wciaglo we wtorek mam dostac paczke

a najbardziej lubie komedie ostatnio tez z mezem zaczelismy ogladac wieczorem jak z pracy przychodzi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość