Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

27 lis 2008, 11:25

Marcia czytałyśmy równiezo herbatce z liści malin- ja chętnie bym ją spróbowała ale nigdzie nie moge jej dostać

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 lis 2008, 11:34

ja chętnie bym ją spróbowała ale nigdzie nie moge jej dostać
no dziewczyny sobie jakos przesyłały..ale moze w jakis sklepach zielarskich??

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

27 lis 2008, 12:05

Marcia77 pisze:ale moze w jakis sklepach zielarskich?
no właśnie ja w takim kupowałam :ico_oczko:

Karolina takie trasy jak Twój mąż robi to ja nie chcę :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 lis 2008, 12:06

Tosia:
0 52 342 79 18
adres:
85-085 Bydgoszcz, Polanka 38
Spróbuj tu, tylko najpierw zadzwoń, żebyś tam specjalnie nie jechała, a po przekroczeniu progu sklepu okaże się, że nie ma... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-27, 11:07 ]
Będę dopiero popołudniu, bo będę miała za chwilę gościa na kompie... :ico_zly: Kurna, jak ja lubię takie wizyty... :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

27 lis 2008, 12:36

Witajcie! Ja dzisiaj poleniuchowałam dłużej w łózku, wstyd sie przyznać ale dopiero od stołu ze śniadaiem wstałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
W nocy nie mogłam spać więc nadrobiłam nad ranem :ico_oczko:
Chyba się za chwilę wezmę za prasowanie, a tak mi się nie chce, że szook :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Kasia, grunt to dobra organizacja pracy, a jeszcze lepiej ak się jakos sprytnie wciagnie w to chłopa.
Ja ostatni zrobiłam mojemu listę rzeczy do zrobienia, takie pierdoły ale zrobić trzeba. I tak z 10 pozycji na liscie zostały mu chyba ze dwie :ico_brawa_01: powoli, powoli....ale lepiej późno niz wcale.
Marcia, ja jestem zdania, że i tak dzidzi samo zadecyduje kiedy ma przyjść na świat...wszystkie te herbatki, napary... chyba nie na wiele się zdają.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 lis 2008, 14:15

ja polatałam po sklepach i urzędach a dziadziuś siedził z Łukaszkiem obaj spisali sie na medal dziadek od wczoraj jest na emeryturze więc będę miala pomocnika :ico_brawa_01:

mam pytanie czy jak urodzimy w grudniu to przy rozliczeniu rocznym z urzędem skarbowym należy nam sie ulga na te dziecko?

zastanawiam sie czy mogę prać ciuszki Łukaszka razem z ciuszkami Piotrusia? oczywiscie w proszku dla dzieci i bez plynu do płukania?

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

27 lis 2008, 14:33

kasia1983 pisze:dziadek od wczoraj jest na emeryturze więc będę miala pomocnika

super :ico_brawa_01:
kasia1983 pisze:mam pytanie czy jak urodzimy w grudniu to przy rozliczeniu rocznym z urzędem skarbowym należy nam sie ulga na te dziecko?

nie mam zielonego pojecia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

27 lis 2008, 15:05

dziendobry, melduje sie i to na slodko :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: bo wiecie, juz jedna cyferka wiec i sie postawie na wysokosci :ico_haha_01: :ico_oczko:
kasia1983 pisze:takie pierdoły a cieszą

ja dzis kupilam supcio botki brazowe dla juniorka (4€ :ico_oczko: ) - to dopiero pierdolka, a jak cieszy :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
magda, ty szybciej urodzisz niz ja, hihiihiii. przynajmniej sie "otwierasz" na przyjscie dzidzi :-D
kurcze, od wtorku trzeba zyczonka szykowac, ale szybko zaczynamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: od wtorku tak na pewniaka, ale ... ktoz wie??? :ico_oczko:

ja smarkam, juz kaszle z flegma :ico_zly: kurde, jak nie urok to sraczka. wykuruje sie akurat na porodowke za tydzien :ico_haha_01: :ico_oczko:
a wczoraj w nocy znow mi bylo tak bleeeeee, ale dzielna jestem i meza z blondynem nie zdradzilam :-D za to brzuch mnie bolal cala noc tak ze szok - nie skurcze, narywal strasznie jakby od srodka mnie ktos kroil. kazdy ruch malego to meczarnia. jakby tam byla jakas rana a on po niej jezdzil :ico_noniewiem: :ico_puknij:

dobra, spadam, bo mezu idzie :-D pozniej sie odezwe, papappaa!!

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

27 lis 2008, 15:09

kasia1983 pisze:mam pytanie czy jak urodzimy w grudniu to przy rozliczeniu rocznym z urzędem skarbowym należy nam sie ulga na te dziecko?

ja też nie mam pojecia
karola, marcia - u mnie w Świeciu ani w aptekach ani w sklepach zielarskich nie ma tej herbatki, w Bydgoszczy nie sprawdzałam bo w sumie az tak mi nie zależy ale dzięki karolinko za namiary. Póki co biorę ten wyciąg z arniki górskiej- a może pomoże... :-)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 lis 2008, 15:10

Kasiu, mnie poinformowano w połowie roku, że ulga przysługuje...
"Nie trzeba wychowywać dziecka cały rok

Dziecko urodzone 31 grudnia 2008 r. uprawnia swoich rodziców do całej ulgi. Zgodnie z przepisami (art. 27f updof) ulga przysługuje rodzicom (biologicznym lub adopcyjnym), którzy w roku podatkowym wychowywali własne lub przysposobione dzieci. Przepis nie uzależnia wysokości odliczenia od tego, w którym miesiącu roku dziecko się urodziło, skończyło 25 lat, czy skończyło szkołę."

Musisz tylko wypełnić załącznik PIT 0 :ico_haha_01:

kasia1983 pisze:dziadek od wczoraj jest na emeryturze więc będę miala pomocnika :ico_brawa_01:

Gratuluję dziadkowi i Tobie pomocnika :ico_brawa_01: :-D

Aniu, nocki będą coraz gorsze... Ja też spać nie mogę... Ale rano wstaję, bo gnaty i mięśnie mnie bolą od przewracania się z boku na bok... Przewracania... Hmmmm... Szumnie nazwane... Najpierw bark, potem gimnastyka nogami, tyłek i ostatkiem sił brzuch... A jak się zachce do łazienki? Kolejna porcja gimnastyki... :ico_sorki:
A rano trzeba się ubrać... Najgorzej z rajstopami... Jak już je w końcu założę, cudem ich nie drąc,sapię jak stara lokomotywa i spodnie wdziewam dopiero po paru minutach... :ico_olaboga: Dobrze, że kto obcy tych wyczynów nie widzi, bo uchachałby się na śmierć :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość