mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

06 paź 2010, 09:21

ello :-)
ak ją przekonac żeby się ustatkowała
pytanie czy sama tego chce :ico_sorki: gdyby tak było to na pewno posłuchałaby ciebie a lekarz mysle ,że dalej wskazałby jej jakie badania ma zrobic.....

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 paź 2010, 09:36

mal, Wiesz własnie nie chce ale ja jestem taka anty na aborcje że aż mnie szlak trafia :ico_zly: Jest tyle kobiet co nie mogą miec dzieci a taka gówniara nieodpowiedzialna ... szkoda słów :ico_placzek: aż sie popłakałam tak mi przykro przcież to małe niewiniątko nie prosi się samo na swiat....

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 paź 2010, 09:40

przcież to małe niewiniątko nie prosi się samo na swiat....
no i czemu ono jest winne, temu jak mama sie prowadzila? W głowie się nie mieści :ico_zly: .

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 paź 2010, 09:43

buzok14, Aj już dobże że mój zaraz wraca ma wolne to się nim zajmę i sobą a nie czyims życiem mam swoje przecież...
A tak wogóle to jak wam minął poranek dziewczeta?? :ico_haha_01:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

06 paź 2010, 09:44

Agnieszka26, wiesz ,może dlatego ,że nie ma wsparcia u swej rodziny to i nie widzi przyszłości ,może też tak być ,że dopiero zobaczyła co to znaczy odpowiedzialność a ona przecież tego nie chciała (w jej mniemaniu)niestety ,to ,że matka ja tak można powiedzieć bezstresowo wychowywała to teraz córka i maleństwo za to płaci wysoką cenę....matka to raz a dwa osoba która ma 21 lat wie już ,że z seksu rodzą się dzieci ......nie oceniam jej ,ale może być na życiowym zakręcie ,ale może warto jeszcze raz z nią pogadać,są przecież instytucje pomagające kobietom w ciąży ,są domy samotnej matki ,może uda się tobie ją namówić by urodziła i zostawiła w szpitalu malucha ,tam na pewno znajdzie rodzinę zastępczą,tzn musiałaby się zrzec praw do dziecka w szpitalu...

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 paź 2010, 09:57

ją namówić by urodziła i zostawiła w szpitalu malucha
chociażby jakas para dostała upragnione maleństwo :ico_noniewiem: Gabi, No boli jak nie wiem co zaczęłąm się zastanawiac jak by to było gdyby nie miała wcale mamy jak ja? Niby sama się wychowałam a mam jakies piorytety i to chyba jest lepsze niż bezstresowa mama, która mówi jestes dorosła to sobie radz , no tak ale jak ty mi życie pokazałas????

[ Dodano: 2010-10-06, 10:00 ]
Napewno z nią porozmawiam umówiłam się z nią na popołudnie może jakos mi się uda ją przekonac :ico_sorki:
Ale popsułam poranny klimat jakąs historią zgrozy M. już nie chce o tym słuchac to musiałam sobie wygadac kilka zdań :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

06 paź 2010, 10:30

witam drogie panie :)

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

06 paź 2010, 10:36

tak was doczytłam i historia przykra ale jak czesto spotykana... jest zbyt wiele takich kobiet które są nieodpowiedzialne i jednym słowem głupie. tylko to temat tabu. o tym się nie mówi.
mi się zdaje że jak dziewczyna stosuję jakąs tam dietę i ćpa to dlatego nie ma okresu. przez jej styl życia.


ja dziś wstałam znów z przeziębieniem. nie odpuszcza kurde. a wczoraj już wszystko było ok. eh..

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

06 paź 2010, 11:06

Agnieszka26, nie popsułaś atmosfery,po prostu takie życie jest i nie zbawi się całego świata :ico_sorki:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 paź 2010, 11:31

mi się zdaje że jak dziewczyna stosuję jakąs tam dietę i ćpa to dlatego nie ma okresu
zrobiłam z nią test ciążowy wczoraj są dwie kreski :ico_szoking: :ico_noniewiem:
to współczuc temu dziecku :ico_placzek:
Ach szkoda słów kto wogóle wymyslił te głupie narkotyki ja nie wiem :ico_puknij:
takie życie jest i nie zbawi się całego świata :ico_sorki:
mój Marcin mi tak powiedział myszko nie zbawisz swiata wiem ale chociaż jedno dziecko może uratuje :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość