emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 lut 2011, 11:04

Ja na 56 mam po 2, 3 szt. , na 62 trochę już więcej. Pola jak sie urodziła miała 57 cm wiec te na 56 użyte były parę razy dosłownie. A w większych można zawsze rękawki podwinąć.
czyli tak jak ja :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 lut 2011, 11:15

Koroneczka właśnie w ddtvn mówią o wyprawce dla niemowlaka. Zobacz na ich stronie.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 lut 2011, 11:18

Koroneczka właśnie w ddtvn mówią o wyprawce dla niemowlaka. Zobacz na ich stronie.
Jakby czytali nasze forum :-) Widziałam! :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 lut 2011, 11:53

Koroneczka właśnie w ddtvn mówią o wyprawce dla niemowlaka. Zobacz na ich stronie.
ups, nie zalapalam sie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

18 lut 2011, 12:04

hej !!! wpadłam sie odmeldować ze u nas wszystko dobrze.......korzystam z chwili ze mama zabrała córe na spacer........pewnie zaraz wróca......
jakos nie mam czas zeby wchodzić na forum .zawsze cos........w dzień praktycznie nie włączam kompa bo Tuska zaraz cos chce i nie pozwoli posiedzieć a wieczorem przejmuje go mąż :ico_noniewiem:

dzis wizyta wiec na pewno dam znać co tam lekarz powiedział :ico_oczko: spróbuje Was doczytać chociaż częściowo żeby znowu wdrożmyć sie w temat.....

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 lut 2011, 13:50

ciuszki dla dzidziusia leżą jeszcze na poddaszu, pewnie powyjmuje i będę prać w kwietniu, po co mają się kurzyć, na razie zrobiłam listę, co jeszcze kupić, nie ma tego aż tak wiele, myślę, ze wszystko kupię w jednym sklepie :-)

Idziemy na spacerek z pieskiem w pola

zoola czekamy zatem na wieści :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 lut 2011, 13:57

Ja ogladałam gazetke z pepcko na marzec i fajne promocje na body i pajace tam bedzie od marca wiec pewnie cos kupie, no i jeszcze u mnie w pracy tez.

Musze miec cos nowego bo te co wyprałam po Filipku jakos nie do konca pusciły wiec po domu moze w tym chodzic ale jak gdzies pojde czy cos to lepiej takie czyste i ładne miec :-)

Nie bede nic dokupywac na 56 tylko odrazu na 62 bo Filip był duzy i prawie nic w tych małych juz nie chodził.


Musze jeszcze dokupic jakies moczki do butelek i normalne uspokajajace, kosmetyki dla dziecka, proszek bo nie mam dla dziecka i pare innch rzeczy ale to jeszcze wyjdzie w trakcie.

No i jedziemy jednak poogladac te lozka dla Filipka :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 lut 2011, 16:22

witam
nareszcie mogę odpocząć :ico_sorki: wzięłam się dzisiaj za pierogi i chyba ze 100 ulepiłam :ico_olaboga: zrobiłam z kapustą i grzybami oraz ruskie i do tego barszczyk czerwony :ico_brawa_01: najlepsze,że gaz mi się skończył na początku gotowania farszów i szczęście,że mam kuchnię kaflową to sobie poradziłam :-D teraz wysiadam normalnie :ico_sorki:

u mnie biało,napadało z 10 cm śniegu...
A u mnie w miare dobrze, wyniki badan oki, ale szyjka zaczyna mi szalec jest miekka i spulchniona, mam sie oszczedzac bo zaczyna sie skracac.
kochana to się oszczędzaj :ico_sorki: fajnie,że z resztą jest ok :-)
zdrówka dla Filipka oczywiście :ico_sorki:

Murchinson super,że po wizycie ok,witaminki łykaj i ciekawe co laryngolog ci powie :ico_noniewiem:
A powiedzcie dziewczyny czy dużo kupujecie ubranek na 56, 62?
dla Hani miałam chyba po 5 sztuk każdego ciucha z danego rozmiaru,może więcej zależy i teraz też pewnie dużo nie będzie,bo dziecko szybko wyrasta :ico_oczko:

zoola27 czekamy zatem na wieści z wizyty :-)
No i jedziemy jednak poogladac te lozka dla Filipka :-)
ciekawe jakie kupicie :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 lut 2011, 19:09

cześć :-D

Murchinson a jaką miałaś operację, że struny głosowe na tym ucierpiały? I czemu piszesz, że po CC będziesz miała okazję karmić piersią? Super, że Mateuszek pięknie rośnie :ico_brawa_01:

Wiola to oszczędzaj się teraz, bo z szyjką nie ma żartów :ico_nienie: ja pazury jeszcze noszę, ale na początku maja już pewnie zdejmę, a później założę jak będzie na to czas :ico_oczko:

Zoola trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę :-D

Ania ładnie tych pierogów nalepiłaś :ico_szoking: ja miałam dzisiaj, ale kupne :ico_oczko:

Koroneczka o dotację postaraj się, bo warto :-D

NOWA też muszę zrobić listę, bo narazie kupuję na oślep i to, co mi się podoba :-D

Ja ubranek na 56 mam kilka sztuk, ale większość mam na 62 i trochę na 68 też już :ico_oczko: gin mówił, że mały ma długie nogi, my do najniższych nie należymy, więc nie ma chyba sensu kupować więcej na 56.

[ Dodano: 2011-02-18, 18:10 ]
Emilia synek znów nie dał pospać?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 lut 2011, 19:14

wzięłam się dzisiaj za pierogi i chyba ze 100 ulepiłam zrobiłam z kapustą i grzybami oraz ruskie i do tego barszczyk czerwony
podziwiam :ico_sorki: ja lubię bardzo pierogi, ale robić nie lubię :ico_sorki: , jem albo u teściowej albo u mamy, ewentualnie kupuję :ico_wstydzioch: .Szkoda mi czasu na robienie :ico_sorki:

Polę wzięła teściowa na spacer, a ja szukam nowego fotelika dla Poli

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość