Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

07 lip 2014, 13:13

Ja również mam dość słabe włosy , w zasadzie zawsze takie były tak więc już się przyzwyczaiłam . Już myślałam,że nic im nie pomoże ale po namowie koleżanki postanowiłam wypróbować olejku arganowego. Okazało się to strzałem w dziesiątkę .Generalnie olejowanie olejkiem w czystej postaci było dla mnie trochę za mocne (jednak do cienkich włosów się nie nadaje) tak więc wybieram raczej kosmetyki z jego zawartością w składzie. Nie są jednak tanie niemniej da się coś ciekawego znaleźć ;) Akurat wczoraj natrafiłam na niezłą promocję ponieważ w osiedlowej biedronce w tym tygodniu można zakupić sobie szampon i odżywkę do włosów tej marki z linii Argan Professional z olejkiem za 9,99 ( tutaj link do do oferty: http://www.biedronka.pl/pl/product,id,1 ... nal-400-ml ) . Widziałyście?

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

30 lip 2014, 12:46

Hb Jeunesse jest znakomite - w moim przypadku działa znakomicie. Oczywiście wymagało to odpowiedniej ilości czasu, ale poprawa nadeszła znacząca. Można powiedzieć, że w tym momencie włosy wyglądają diametralnie inaczej. Dokładnie takie same zabiegi zalecam i wam - to działa.

marzenna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 wrz 2013, 15:36

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

30 lip 2014, 13:07

Niektórych zniszczonych włsosów juz się nie odbuduje, najlepiej je wtedy podciąc. Poza tym warto sobie włosy olejować. Może być zwykła oliwa z oliwek czy olej rycynowy. RTo jednak zależy, bo dla każdego lepsze efekty może przynieść inny olej.

Awatar użytkownika
ankasmietanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 09 lip 2014, 15:19

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

03 sie 2014, 18:23

Dove :)

berry
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 26 lip 2014, 13:28

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

14 sie 2014, 13:24

Odżywki syoss i olia mi pomogły. Ale najbardziej pomogło mi odejście od rozjaśniania włosów, niestety ;) Z naturalnych rozwiązań - podobno działa maseczka z miodu, jogurtu i żółtka. JEszcze jednak nie próbowałam.

compelling
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 sie 2014, 16:14

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

02 paź 2014, 18:05

Mi fryzjerka pani Martyna Karkocha VICI HAIR Kraków poleciła maskę kraetynową z Kallosa w takim zielonym opakowaniu i muszę przyznać, że jest świetna.

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

08 paź 2014, 09:24

Przede wszystkim maski do włosów ;)

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

14 paź 2014, 21:54

to prawda i do tego stosowane pod czepkiem! Ja w zasadzie przy każdej kąpieli zakładam odżywkę/maskę i na to czepek i włosy mam w dosyć dobrym stanie, jak na to co ze mną przeżywają;p

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

17 paź 2014, 14:59

najlepsze są na bazie naturalnych składników, z olejkiem agarowym np.

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

20 paź 2014, 21:21

mam teraz z pantene odżywkę bez spłukiwania, taka bursztynowa w przezroczystej butelce, nie pamiętam niestety jak się nazywa.... i jest bardzo dobra. mam dość suche końcówki, więc bardzo spoko:)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość