Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 gru 2010, 21:55

my dzis bylismy na spacerku bo fajnie nie wialo, chlodno ale przyjemnie, maly ubrany cieplo, jak go ubralam i wsadzilam w fotelik to zaczal plakac a amelka stala obok i tez sie poplakala bo dzidzius plakal, musialam dwojke uspokajac, ale ogolnie bylo fajnie :ico_oczko: caly spacer w wozeczku grzecznie sobie drzemal :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-07, 20:59 ]
byla polozna maly wazy 4.24 :-D

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

08 gru 2010, 14:47

My też już po spacerku. Oczywiście zanim wyjdziemy to jest wielki krzyk przy ubieraniu, ale jak tylko zdążę wystawić wózek na dwór mały momentalnie sie uspokaja i zasypia.
A nocka dzisiaj też była fajna, bo mały budził sie o godzinie 2 i o 5 najadł sie i zaraz zasnął. Tak wiec jestem dzisiaj wyspana inie muszę odsypiac w dzień. :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 gru 2010, 15:22

hejka:)
co do spacerow tez zdania jestem by wychodzic jesli tylko pogoda da to codziennie do -5...
ejustysia powiedz o jakim soku marchwiowym pisalas ze dajesz malemu juz?
bo moze jakbym dala majce to by jej pomoglo w tych jej kupach....

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 gru 2010, 17:07

robak, wtrące się i powiem, że z dzieckiem możesz małym wychodzić do -10st.

a na kupki spróbuj jeszcze jabłuszko starte dać lub papkę z brokuł.

[ Dodano: 2010-12-08, 16:13 ]
Monia M, mój maluch już w 2.tygodniu życia był na spacerku pól godzinnym. Ale teraz jest tak mroźno, to bym poczekała z tym werendowaniem trochę. A na spacer z pewnością z takim maluchem bym wychodziła po 1.miesiącu. Choć jak jest ciepło i nie ma wielkiego wiatru, to bym opatulonego malucha wsadziła w wózek i heja! Nie ma co dmuchać na dzieciaczki, bo potem takie wszystkołapiące kluchy się robią. :ico_noniewiem:

a jeśli chodzi o diete dla matek karmiących, to oglądałam wczoraj w dzień dobry tvn wlaśnie rozmowę, że mamusie powinny jeść wszystko, bo i tak te posiłki, które my jemy są dość mocno trawione i tylko niewielka ilość tego co zjadłyśmy trafia do mleka.. Kazali jeść wszystko - nawet cytrusy i smażone rzeczy.
Pani doktor twierdziłą, że jak nie szkodzi matce, to i nie szkodzi dziecku.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 gru 2010, 20:10

tibby jablko dore na kupe ale nie dla 3 tygodniowego dziecka..... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 gru 2010, 17:24

tibby jablko dore na kupe ale nie dla 3 tygodniowego dziecka.....

:-D :-D :-D :-D :-D :-D

powiedz o jakim soku marchwiowym pisalas ze dajesz malemu ju

ja vtre marchewke na tarce a potem ten miazsz nakladam na gaze i wyciskam sok, mozna tez sokowirowka no ale takie zawrotne ilosci to sie nie oplaca, na poczatek po 1 lyzeczce po 2 dniach 2 lyzeczki, musisz tylko dobrze ten miazsz wycisnac zeby nie ylo tych wiorek z marchwi bo jak dajesz lyzeczka to nie przeszkadzaja ale w butelce co chwile dziurke w smoczku zapychaja, co do kupek to marchewka nie wiem czy pomoze ale mozesz zamiast soku z marchwi dac jablkowy

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

10 gru 2010, 14:04

czesc kobietki
ja sie jakos nie moge zorganizowac i znalesc troche czasu na forum
wybaczcie :ico_sorki:
po powrocie ze szpitala cos mnie zaczeło rozkładac i obecnie chodze zasmarkana i kaszląca
najgorsze w tym wszystkim że zaraziłam Krzysia i wczoraj nawet gorączkował a dzisiaj i Kasia zakatarzona i męczy sie biedulka bo nie może przez nosek oddychać

lece bo słysze ze płacze
pa

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

10 gru 2010, 14:16

jaka maja temperature ciala wasze maluszki??? moj ma 37,6-38 wiadomo ze wieczorem jest wyzsza, ale czytalam ze tak moze byc, sama nei wiem...???

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 gru 2010, 14:48

jaka maja temperature ciala wasze maluszki??
ja pojecia nie mam niemierzylam, jurcze ale 38 to nie za wysoka?

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

10 gru 2010, 16:25

karolina-ch, ja tez nie mierzyłam Matiemu :ico_noniewiem: A wydaje Ci sie że ma temp.? To widac po dziecku...Poza tym jakim termometrem mierzysz??? Bo np. w termometrze do ucha u dziecka temp. dopiero sie zaczyna od 38 (stan podgorączkowy...).

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość