szinezek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:09

Re: Wypadanie włosów po porodzie

16 cze 2013, 09:36

Ja polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak! wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)
Bardzo dyskretne, idealne ;)
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
Pozdrawiam

majapiwko123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2013, 18:48

Re: Wypadanie włosów po porodzie

16 sie 2013, 19:18

Dziewczyny a czy myślicie że można jakoś się zabezpieczyć przed tym wypadaniem włosów? Może łykać coś w trakcie ciąży? bądź zmienić dietę ?

Beata11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2013, 10:45

Re: Wypadanie włosów po porodzie

30 sie 2013, 10:49

Na wypadające włosy skuteczne teraz może być trychologia, czyli specjalistyczne zabiegi, po wcześniejszym dokładnym zbadaniu skóry głowy. Są tutaj stosowane naturalne preparaty.

Lipohipo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2013, 15:23

Re: Wypadanie włosów po porodzie

24 wrz 2013, 15:33

Miałam kilka koleżanek, które narzekały na ten problem i w większości przypadków wychodziło, że to problem złego odżywiania, dlatego zanim zaczniecie cokolwiek stosować, zmieńcie dietę na tę uzyskaną od dietetyka. Poważnie! Potem możecie myśleć nad odpowiednimi kosmetykami, bo te są też często problemem. Ja stosuje (mimo, że mi nic nie wypada) olejowanie Sesą. Fajny produkt, sporo ziół i sama natura, trochę śmierdzi, ale czego się nie robi dla włosów. Poza tym, produkt wegetariański. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

leneczka

Re: Wypadanie włosów po porodzie

16 kwie 2014, 17:05

Dziewczynki podbijam temat ;) Czy któraś z Was stosowała może kosmetyki z najnowszej serii CeCe Med Prevent Hair Loss? Zastanawiam się czy nie spróbować ponieważ niestety jako młoda mama mam bardzo duży problem z wypadaniem włosów :( Praktycznie cała szczotka pełna jest włosów. Zawsze miałam bardzo ładną fryzurę, gęste kosmyki i nie chciałabym ich stracić.
Z tego co czytam suplement ma bogaty skład: witaminy, biotyna, aminokwasy.
Pozdrawiam

karminda

Re: Wypadanie włosów po porodzie

23 kwie 2014, 07:48

Leneczka ja używam ;) Skusiły mnie dobre opinie w sieci. Mimo,że suplementu CeCe używam od niedługiego czasu widzę znaczną poprawę. Włosy są ładniejsze, mocniejsze i co najważniejsze nie sypią się tak jak wcześniej. Myślę, że taka pielęgnacja od wewnątrz jest równie ważna co ta od zewnątrz. Wcześniej to nieco bagatelizowałam, niemniej teraz widzę efekty.
Pozdrawiam.

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: Wypadanie włosów po porodzie

05 wrz 2014, 08:49

hmm moja psiapsiola w ciazy i takze po ciazy miala wlasnie problemy z wlosami - zaczynaly jej garsciami wypadac. Zbadala sie i okazalo sie, ze ma chorobe hashimoto (czy jak to sie pisze - problem z hormonem tarczycy). Lekarz dobral jej odpowiednie leki hormonalne, ale ubytkow wlosow - juz nie da sie naprawic;/ Mysli wlasnie o zagęszczaniu włosów jakas metoda.

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Wypadanie włosów po porodzie

05 wrz 2014, 10:22

To jest zupełnie normalne i nie należy nic z tym robić. W ciąży podnosi się estrogen i w ten sposób rośnie więcej włosów oraz więcej wypada. Każda kobieta tak ma, jakiś czas po porodzie wszystko wraca do normy :)

Awatar użytkownika
Misha
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2014, 12:17

Re: Wypadanie włosów po porodzie

08 wrz 2014, 10:38

Mi wypadały też garściami, niestety karmiłam i nie mogłam zastosować żadnych nawet wcierek hamujących wypadanie. Wypadło mi strasznie dużo włosów, ale na szczęście proces ten samoistnie ustał i włosy same zaczęły odrastać. Miałam mnóstwo baby hair i to dopiero była udręka wszędzie małe sterczące włoski, ale wiadomo lepsze to niż bycie prawie łysą.

compelling
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 sie 2014, 16:14

Re: Wypadanie włosów po porodzie

02 paź 2014, 18:04

Mi fryzjerka pani Martyna Karkocha VICI HAIR Kraków poleciła wcierkę Jantar do włosów, która przeciwdziała wypadaniu, a dodatkowo wyrastają nowe baby hair.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość