cera
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:53

Re: Jaki krem pod makijaż?

21 sty 2016, 11:43

Do cery suchej, wrażliwej polecam krem Oillan Forte. Przyjemnie nawilża skórę i po nałożeniu podkładu nie widać suchych skórek.

inazel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2016, 20:26

Re: Jaki krem pod makijaż?

26 sty 2016, 20:31

Ja lubię kremy Tołpy.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Jaki krem pod makijaż?

09 lut 2016, 23:33

Czyżbyś używała oeparolu hydrosense? Faktycznie ma lekką konsystencję i dobrze sprawdza się pod makijaż, też go bardzo lubię :)

mielka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2016, 14:24

Re: Jaki krem pod makijaż?

19 lut 2016, 14:31

Byle nawilżający ! Ja jestem zadowolona z dermedic hydrain3 . Jest świetny :)

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Jaki krem pod makijaż?

19 lut 2016, 17:12

Byle nawilżający ! Ja jestem zadowolona z dermedic hydrain3 . Jest świetny :)
Zdecydownei nie byle, ja prawie zadneog na dzieńb nie mogę uzywac bo mi się nie wchłania i nie mogę zrobić makijażu. Musi się szybko wchłaniać przede wszystkim i nie być tłusty.

Awatar użytkownika
Ploteczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2016, 14:30

Re: Jaki krem pod makijaż?

21 lut 2016, 22:52

Ja zawsze proszę moją kosmetyczkę, żeby dobrała mi krem odpowiedni do mojej skóry i używam kosmetyków, które ona ma w salonie np kupuje sobie nawilżający na dzień clareny a na noc serum2h i jest dobrze, jak nakładam podkład to skóra się nie wałkuje ani nie łuszczy. Na wyjście jak chce, żeby makijaż wytrzymał imprezę nakładam jeszcze bazę np mam smashboxa

Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Jaki krem pod makijaż?

23 lut 2016, 11:00

Ploteczka, i jak to serum2h? Bo czytałam ostatnio, że jakaś gwiazda używa :) jak to faktycznie dziala na zmarszczki? Jakoś sceptycznie podchodzę do tych wszystkich superekstra kremów. Ale widzę tez ze moja skóra wymaga już czegoś silniejszego. Mam suchą cere i staram się mocno nawilżac, ale rano muszę długo czekać zanim się krem wchłonie przed nałożeniem makijażu.

Awatar użytkownika
Ploteczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2016, 14:30

Re: Jaki krem pod makijaż?

23 lut 2016, 22:40

Serum2h reklamuje Katarzyna Skrzynecka :) Ja jestem zadowolona, jak pisałam ja używam tylko wersji na noc i skóra jest dobrze odżywiona i nawilżona i nie mam już tych okropnych łuszczących sie kawałków skóry na nosie. Co do zmarszczek, to jak patrze w lustro to mam wrażenie, że przy ustach mam mniejsze :) Tak jak piszesz Silvereye ja tez, nie lubię tłustych kremów, które długo się wchłaniają, serum na noc wchłania sie bardzo szybko i ma bardzo przyjemną konsystencję.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Jaki krem pod makijaż?

24 lut 2016, 09:56

Serum2h mjest w dwóch wersjach, ta na noc dłuzej się wchłania, a na dzień zaledwie minutę, co prawda jest przez to dwa razy droższa, ale lepszy jeden dobry krem niz masa ksometyków zawalających półki. Już po pierwszym nałożeniu czujesz jak skóra staje się miekka i gładsza, a po jakiś 2-3 tygodniach naprawdę jest w lepszej kondycji i wystarczy rano minuta zamiast specjalistycznych zabiegów.

Polianna1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 05 lut 2016, 14:48

Re: Jaki krem pod makijaż?

24 lut 2016, 15:44

Ja stosuje kosmetyki Mary Kay. Nie są tanie, ale jestem bardzo zadowolona. Skóra jest bardzo delikatna i miękka. Aż chce się ją dotykać :D

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość