Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

21 kwie 2008, 08:40

Minie, ja to rozumiem z tym wrzucaniem na luz...jest bardzo ciężko :-) ale... próbuję...

mam nadzieję, że wkrótce wszystkie będziemy miały swoje II kreseczki :-) pozddrawiam i życzę miłego poniedziałku :-)

Awatar użytkownika
edima
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 01 maja 2008, 08:46

02 maja 2008, 18:30

Ja też próbuję ...

dziś byłam w Tesco i zaszłam na dział z ubrankami, cudeńka, nie mogłam się oprzeć, kupiłam koszulkę dla chrześniaka ( 9 miesięcy ).

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

02 maja 2008, 19:25

malutkaniunia88 nie martw się bedzie ok.... ja sama tez mam taki problem jak ty bardzo chcialam zajsc a nie moglam.... teraz mi sie okresik spóźnia i nie wiem co o tym myslec bo test niby pozytywny a jajniki strasznie mnie bolą np w tej chwili strasznie mnie boli brzuch jakbym miala dostac okresu tylko nie to :( jeju

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 maja 2008, 10:44

milutka204, widzisz chociaż test masz pozytywny a u mnie zawsze na nie patrzę jesteśmy w takim samym wieku :ico_haha_02: widać że nie tylko mi tak wcześnie włączył się instynkt macierzyński i chęć posiadania dzidziusia :-)

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

03 maja 2008, 11:48

milutka nie martw sie przypuszczam ze ten bol powoduje zgniezdzenie sie jaja w macicy to raczej dobry objaw...

[ Dodano: 2008-05-03, 12:56 ]
malutkaniunia wiem jak ciezkie jest czekanie i chec posiadania dzidziusia ale uwierz macierzynstwo jest o wiele ciezsze i juz na cale zycie wiec ciesz sie swoja mlodoscia zapomnij o ciazy na jakis czas zrob sobie plany na najblizszy czas a zobaczysz ze sie uda bo przedewszystkim nie powinno sie nic planowac a po drugie jak tylko przestaniesz w ten sposob myslec to twoja psychika splata ci takiego figla i to szybciej niz moglo by ci sie wydawac..a mama napewno bedziesz wiec nie martw sie na zapas i pomysl na to z innej strony jakie nie zawsze piekne i kolorowe zycie maja mamusie chodzi mi o te obowiazki wszystkie a przedewszystkim kazda z nas pragnie by jej dziecko wyroslo na madrego i uczciwego czlowieka i to jest najtrudniejsze bo musisz wiedziec jakie wrtosci wpoic dziecku i to przez cale zycie ...zycze ci powodzenia

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 maja 2008, 12:31

odpręż sie wyrelaksuj:D nic na siłe:P im mniej tego razy zrobisz tym wieksze sa szanse i prawdopodobienstwo ze zajdzies.z..... ja sama nie wiem jakim ciudem zaszlam przeciez tyle razy to robilam w pierwszej @ i nic a teraz prosze bardzo okresu nie ma 3 testy POZYTYWNE...na dodatek pierssi duze i biodra tez;p aby patrzec jak zafasolkujesz i nie dlugo ty;p głowa do gory ....a i p.s bierz kwas foliowy :)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

04 maja 2008, 15:26

i dzis znouw nic bo pzryszla @ o jeden dizen za wczesnie

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

05 maja 2008, 09:44

hej dziewczyny wszystkie jestescie kochane fajniuchne i doskonale wiem i widze jak bardzo wam zalezy na tym zeby kogos wesprzec pomoc czasem same szukamy wsparcia i pomocy ale widze takze ze popelniamy maly blad..osoby na tym forum bardzo pragna miec bobaska i zawziecie sie staraja kazdego miesiaca licza ze sie moze udalo kiedy nie wychodzi jest im zal sa smutne i jest im przykro nie tylko z powodu ze sie nie udalo ale tez ze beda musialy przezywac koszmar czekania i nadzieji jeszcze raz..blad tkwi w tym ze zauwazylam ze niektore z nas pruboja pocieszac w zly sposob np.wiesz to jeszcze nie jest powiedziane mozna miec okres i byc w ciazyitd itd tak owszem ale to sa przypadki 1 na 100 mysle ze lepszy efekt bedzie jezeli bedziemy nieudany miesiac starac sie zamieniac na pozytyw ......

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

PRZYGOTOWANIA DO PIERWSZEJ CIAZY

12 lip 2008, 12:46

Witajcie! Postanowilam zapisac sie do forum i zalozyc nowy watek aby poznac osoby ktore podobnie jak i ja planuja rozpoczac starania o swoje pierwsze dziecko a ze w grupie jest razniej mam nadzieje na dluzsze rozmowy na temat naszych staran. Jesli chodzi o mnie bedzie to podczas tego weekendu nasza pierwsza proba i nie ukrywam ze bardzo bym chciala aby sie udalo...

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

12 lip 2008, 13:51

trzymam kciuki aby Wam się udało za pierwszy razem :)

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość