Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 cze 2011, 20:10

Mariola_Larose to musisz mu prosto z mostu powiedzieć,że mógłby cię zabrać na kolację,to na pewno by zrozumiał :-D

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

09 cze 2011, 20:20

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no napewno tylko czy by go to nie uraziło :-D poczekam aż sam na coś wpadnie :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 cze 2011, 20:22

chyba by się nie obraził? :ico_oczko: no ale poczekaj może na coś wpadnie w końcu :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 cze 2011, 20:37

Murchinson, jak tam u ortopedy?
To się melduję. Z bioderkami wszystko dobrze, całkiem fajny lekarz robił to usg i jeszcze sprawdził ruchowość stawu. Polecił by robić rowerki (robimy) i krążenia nóżkami tak szeroko. Zalecił kontrolę za 2-3 miesiące. Nie kazał pieluchować bo nie ma takiej potrzeby.
Co do tabsów to ja ich nie mogę przez moją migrenę-jeszcze bardziej się nasila i dodatkowo jeszcze dochodzi do osłabienia mięśni pleców.
U nas ze spaniem w dzień to różnie, najgorzej jak jest gorąco to strasznie marudzi i też tylko na ręku. Dziś wstał o 8 i zasnął w leżaczku o 12-pospał do 16.40. Teraz też już śpi.
chyba ja zabiorę swojego na kolacje bo sam na to nie wpadnie :-D
To jednak jest z Wami bo myślałam, że już wyjechał na uczelnię.

Nowa my wkładamy małego do leżaczka. Pytałam ciotkę o te plasterki emla. Powiedziała, że mogę jeśli chcę bo trochę znieczulą ale nie wiem czy kupię.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 cze 2011, 20:38

Dziewczyny ale wy narzekacie na te prezerwatywy :ico_olaboga:
Juz wole to niz stosunek przerywany, łatwo mozna zajsc w ciaze, a kalendarzyk to tez nie moja bajka, tym bardziej ze teraz musi wszystko dojsc do siebie po ciazy.

Co do leżaczka to ja daje juz małego od 2 tydodnia zycia, tylko oczywiscie na lezaco zeby kregosłupa nie obciazac, ale im starszy to mozna sobie regulowac wysokosc :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 cze 2011, 20:39

mała wstała,zaraz będzie karmienie :-D
Z bioderkami wszystko dobrze, całkiem fajny lekarz robił to usg i jeszcze sprawdził ruchowość stawu. Polecił by robić rowerki (robimy) i krążenia nóżkami tak szeroko. Zalecił kontrolę za 2-3 miesiące. Nie kazał pieluchować bo nie ma takiej potrzeby.
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-06-2011, 20:41 ]
Dziewczyny ale wy narzekacie na te prezerwatywy :ico_olaboga:
mój mąż też nie lubi stosować :ico_oczko:
ja to mam dziwne uczucie przy używaniu gumek :ico_noniewiem: kiedyś powiedziałam koleżance że dla mnie sex z gumką to jak macanie się przez ścianę :ico_haha_01: :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 cze 2011, 20:43

Juz wole to niz stosunek przerywany, łatwo mozna zajsc w ciaze, a kalendarzyk to tez nie moja bajka, tym bardziej ze teraz musi wszystko dojsc do siebie po ciazy.
No i nie moja.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 cze 2011, 21:10

Krzysia też łóżeczko dzisiaj gryzło :ico_oczko: ale później najadł się i pospał 3h. Dzisiaj pierwszy raz kąpiel była bez krzyku i chyba się nawet małemu podobało, a to pewnie dlatego, że po pierwszej turze jedzonka :-D Krzysiu trafił sobie dzisiaj kciukiem do buźki i ssał go jak szalony :-D

Koroneczka młody zasypia przy jedzeniu po 10-15min. a nie jest wtedy jeszcze najedzony i czasem udaje mi się go obudzić po 5 minutach, a czasem obudzi się dopiero po 30min. i znowu po 10 uśnie :ico_sorki: mam nadzieję, że z czasem zacznie efektywniej ssać, bo teraz to karmienie trwa 1-1,5h :ico_sorki: z przerwami oczywiście. Z kalendarzykiem przy karmieniu może się za bardzo nie udać, a swoją drogą podziwiam, ja bym się na taką metodę nie zdecydowała :ico_oczko:

Mariola Krzysiu jak się porządnie naje, to śpi 3h. Mi wczoraj jeden szew odpadł, ale w środku jeszcze 2 czuję. A jak brzuszkiem Igorka?

Ania to mama Izuni ma teraz niezłe przeboje :ico_sorki: Iza strasznie zazdrosna :ico_sorki: fajnie, że mąż zabiera ją na kolację :ico_brawa_01: a moje herbatki mogę Ci wysłać, bo mam dużo pokarmu, a poza tym nie znoszę anyżu :ico_oczko:

moni nie wiem, ale spirala jakoś do mnie nie przemawia :ico_noniewiem: tabletki zawsze dobrze tolerowałam.

Murchinson i jak tam książki, przydały się jakieś informacje?

Od wczoraj nie mamy problemów brzuszkowych :ico_brawa_01: dzisiaj espumisanu wcale nie podawałam, wczoraj tylko 2 razy, ale piję herbetkę koperkową, może to pomaga.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

09 cze 2011, 21:13

markotka, a jakie masz ksiazki? Jezyk niemowlat i jaka jeszcze?

dziewczyny ciesze sie, ze u chlopakow wszystko ok z bioderkami

Antosia tez lezy w lezaczku

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 cze 2011, 21:18

Wiola dla mnie w prezerwatywie jest za ślisko :ico_oczko: tabletki zawsze dobrze tolerowałam, to mam nadzieję, że i teraz tak będzie. Zawsze miałam rozwalone hormony, a tabletki mi wszystko stabilizowały.

Murchinson super, że z bioderkami wszystko dobrze :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-06-09, 21:19 ]
Emilia mam jeszcze "Każde dziecko może się nauczyć spać" i "Uśnij wreszcie"

Nowa wysyłałam Ci książki, ale jak nie dotarły, to zaraz wyślę jeszcze raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość