iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Wyposażenie mieszkania

20 lis 2014, 18:46

Szukam bardzo wygodnej kanapy z tkaniny , doradzicie coś?
Ja widziałam bardzo duży wybór sof na www.lissy.pl Nie wiem czy o to ci dokładnie chodzi ale może znajdziesz tam coś dla siebie. Ja mam zamiar zamówić jasny narożnik i komodę do mieszkania bo moje obecne meble są już dość wiekowe i do niczego się nie nadają.

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: Wyposażenie mieszkania

23 gru 2014, 12:29

Ja uwielbiam meble z Ikea i spełniają moje oczekiwania drugą firma którą lubię jest Black Red White. Jeżeli chodzi o projektowanie pokoju dla dziecka to stawiam na dużą przestrzeń dla dziecka do zabawy mebelki tylko potrzebne i jakieś wygodne łóżeczko do tego na ścianach jakieś pastelowe kolory i jest super. Jednym słowem minimalistycznie.

promykmeble
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2015, 15:42

Re: Wyposażenie mieszkania

09 sty 2015, 15:57

Nowoczesne mieszkania potrzebują nowoczesnych mebli. Najlepiej kupić zestawy systemowe, które ułatwią wypełnienie przestrzeni dowolnego pokoju.
Polecam takie zestawy, meble w bardzo dobrej jakości

Obrazek

Obrazek

Obrazek

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Wyposażenie mieszkania

16 sty 2015, 11:16

Super wyglądają te stylizacje:)

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Wyposażenie mieszkania

14 wrz 2015, 11:29

Chcę kupić mieszkanie i przeznaczyć je na wynajem studentom. Mieszkanie w przyszłości miałoby być mojego syna, który ma teraz 3lata i wydaje mi się, że udałoby mi się je spłacić do czasu, w którym on zacząłby studia. Chcę je urządzić trochę po kosztach. Nie zrozumcie mnie źle, bo nie chcę wcisnąć studentom mieszkania w złym stanie za ogromną cenę. Chcę je wyremontować od podstaw, ale chcę zaoszczędzić na wyposażeniu. Mam bardzo dużo mebli na strychu, których nie używam, a są w dobrym stanie i wystarczy je trochę odnowić. Zastanawiam się, czy to dobry pomysł. Przemalowałbym je, wymienił tapicerkę materiałami z http://tkaniny-milinkiewicz.pl. Co sądzicie?

Awatar użytkownika
metka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:27

Re: Wyposażenie mieszkania

29 wrz 2015, 22:34

Moim zdaniem super wyposażeniem mieszkania jest biokominek. Nie jakiś tam kominek elektryczny, tylko właśnie bio, który rozpala prawdziwy płomień :) A przy tym wygląda efektownie. A cena? Wyższa od elektrycznego, niższa od tradycyjnego (choć taki akurat ciężko w mieszkaniu mieć :ico_oczko:). W każdym razie kilka tysięcy potrzeba (ja osobiście wyszukiwałam po frazie "biokominki warszawa", więc w innych przypadkach te ceny oczywiście będą się trochę różnić). Niemniej uważam, że jak najbardziej warto takie koszty ponieść.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Wyposażenie mieszkania

30 wrz 2015, 14:21

Taki kominek zawsze mi się marzył:)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Wyposażenie mieszkania

13 lip 2020, 16:18

Ja meblę wypoczynkowe, kupuję w sklepie internetowym, https://scandicsofa.pl/.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość