Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 paź 2011, 21:37

Na usg jutro zamierzam się zapisać.
Chociaż pediatra była zdziwiona jak ją o to pytałam, skoro w szpitalu było ok (bo jakiś spec badał dzieciaki) to nie widziała potrzeby. Ale ja zrobię, dla świętego spokoju i dlatego,że Zuzi robiłam.
lepiej zrobić usg bo na nim wszystko widać najlepiej :ico_sorki:
pierwsze usg powinno się wykonać do 8 tyg,na drugie już zapisują na miejscu za ileś miesięcy

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 paź 2011, 21:40

pierwsze usg powinno się wykonać do 8 tyg
:ico_szoking: to mam jeszcze 3 dni.
Ja to pamiętam,że Zuzia już taka większa była i wydaje mi się,że tylko 1 usg miała.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

17 paź 2011, 21:42

ja również się wtrącę szkieletorek tak jak piszą dziewczyny, nie słuchaj innych. Przecież nie mieszkasz na Syberii a nie wychodzisz gdy jest ulewa albo zawieja :ico_oczko: Maluszka trzeba hartować

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 paź 2011, 21:45

Kocura Bura, można i później :ico_oczko: u nas robią 2 usg zawsze,Hania też tak miała,nas teraz pod koniec listopada czeka jeszcze u Milenki

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 paź 2011, 21:47

Hej wieczorkiem, podłamałam się lekko, bo nasza aniawlkp86, pokazała mi zdjecia swojej córci jak miała skaze białkową i co i niestety mój synuś wygląda identycznie, a ja nie wiem co jesć dkoro nie moge tego co tak lbię i jadałam:(:(:(już drugi dzień jak jem inaczej i widze, że małemu to chyba nie wystarcza, dzis prawie cały dzień na cycku i ciągle płakał, a nie chce sztucznego mleka wprowadzać:( pomóżcie, doradzcie coś bo oszaleje. Do tego Eliza z kuzynką kłóca się od rana do wieczora, tłuką, krzyczą, mojej zeby ida i do tego maruda okropna, ja swojej córki nie poznaję serio, nie wiem co w nia wstapiło - znaczy wiem, wszystko naraz, zeby, braciszek i odwiedziny szwagierki z córką, a bardziej że ktoś wdepnoł w jej terytorium i chce rzadzić jej zabawkami, a mi rece opadają - no to się wyżaliłam

szkieletorek powiedz tym wszystkim najmądrzejszym, ze skoro mają tak fantat=styczne teorie i sa tak wspaniałymi, wszystko wiedzacymi rodzicami, niech sobie zrobia kolejnego maluszka i odwalą się od ciebie i twojej rodziny:):):):) Nie słuchaj, szkoda nerwów, wychodź na spacery kiedy chcesz i ile chcesz, ty wiesz najlepiej co dla córci dobre, a spanie w łózku z malusziem nie jest potrzebne serio uwierz mi, jeszcze nie raz polezysz z nią w jednym łóżku, jestes dobrą mamusią i pamiętaj o tym, a inni nich gDAJĄ , NIE mają swojego życia, to w twoje z buciorami chca włazić - pogoń takich!!!!

Kocura super fotki, a synuś jest taki śliczniutki:):):)

Hej kobietki ja już tez mam mase ciuszków odłożoną po moim Dorianku:) kazdego dnia cos po praniu odkładam i czuję ze niebawem 3-6 zacznę nakładać, kurteczki już na 3-6 ma:)

szczepienia u nas skojarzone sa więc na szczeście nic nie musze dopłacać ale nie robię żadnych dodatkowych niż te które zalecają sami, i pierwsze mamy 8.11 bo już list przyszedł i 27 spotkanie u lekarza na kontro z małym i planowanie rodziny - czyli rozmówka o antykoncepcji jaką chcemy stosować.
Kinga_łódź, hehe, jaki Leon Szykuje się już na Haloween?
oj i ja chyba musze coś moim szkrabom kupić na przebranie;):):)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 paź 2011, 21:54

elibell, masz jakąś maść do posmarowania? wystarczy nabiał wyeliminować,na efekt trzeba parę dni poczekać :ico_sorki:
Elizie na pewno zazdrość przejdzie,u nas było podobnie o czym wiesz i po 1 mies minęło,będzie dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

17 paź 2011, 22:19

Hej Dziewczyny :-D

U nas tez imprezka udana :-) Piotruś nawet nie zakwilił, spał całą mszę :ico_brawa_01: a tak się martwiłam, że mi się rozedrze, a niestety tylko cycuś jest w stanie go uspokoić :ico_oczko: he he, także udało mi się.

Ile zdjęć dodałyście :ico_brawa_01: śliczne dzieciaczki :ico_brawa_01:

Wielkie gratulacje dla Pati, Alanek super chłopak :ico_brawa_01:

Lilusi i Izuni też jeszcze nie widziałam, śliczne dziewczynki.

izuś_85, super zdjęcia :ico_brawa_01: dzieciaczki bardzo do siebie podobne

Kinga_łódź, odlotowe zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01:

Kocura Bura, ale zaszalałaś z fotkami :ico_brawa_01: super, widać, że imprezka udana, a jaki Maciuś już duży :ico_szoking:

Ja też się pochwalę kilkoma fotkami z chrztu, już się biorę za wczytywanie

[ Dodano: 17-10-2011, 22:42 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

He he, trochę mnie jednak poniosło z ilością zdjęć :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 paź 2011, 23:04

elibell, masz jakąś maść do posmarowania?
smaruje 2 razy dziennie e45, mam i krem i balsam, ale krem wydaje sie lepszy bo gęstszy jest. Czekam czekam kilka dni a potem spróbuję mleka, by upewnić sie czy od tego to to, choć nie wiem czy ryzykowac tak szybko

inia to Aniołek z Piotrusia, że wytrzymał całą mszę:) i zdjęcia super, zdjęcie Piotrusia w leżaczku i to niżej fajowskie, aki słodziak jak śpi;)

[ Dodano: 18-10-2011, 10:08 ]
wieści od Pati - Dziś wychodzimy do domku, wyniki są dobre. W końcu ruszyła laktacja, mały się najadł i śpi już ponad 1,5 h bo tak to tylko płakał cały czas i szukał cycusia. Jak będę w domku i sie ogarnę to wpadne na forum. Pozdrowionka dla Was. a jak Julia, urodziła?

no właśnie Kobietki jak Jula????? wie któraś co z nią?

U mnie nocka fajna nawet, 3h między jednym a drugim spaniem wiec jest ok:) no i mały lepiej wygląda już, po ma,sci i odstawieniu mlecznych produktów:):)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 paź 2011, 10:17

Hej ja na chwilkę :ico_oczko:

Bo mi się przypomniał sen, śniło mi się że Jula urodziła :ico_oczko:
Może jaki proroczy sen :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

18 paź 2011, 11:15

Kinga_łódź, fajnie by było jakby proroczy to był sen:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość