rekojto
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 11 wrz 2014, 22:24

Re: wypadające włosy

11 wrz 2014, 22:29

Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!
Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie. Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.
Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .
Efekt natychmiastowy!
Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)

Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :)

Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: wypadające włosy

12 wrz 2014, 11:15

Dla mnie skuteczny był olej rycynowy, też mam problemy z przyswajaniem tabletek, więc z nich nie korzystam :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wypadające włosy

15 wrz 2014, 15:12

Bardzo skuteczny może okazać się także olejek arganowy do włosów,przynajmniej warto wypróbować,na pewno nie zaszkodzi.

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: wypadające włosy

19 wrz 2014, 21:26

dzisiaj był artykuł o pielęgnacji włosów po lecie: http://naobcasach.pl/jak-przywrocic-wlo ... -matracki/
może nie jest to lekarstwo na wypadające włosy, ale może nie będą wtedy tak osłabione.

RoseNails
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2014, 12:31

Re: wypadające włosy

22 wrz 2014, 12:56

To problem wielu osób,może najpierw odstaw prostownicę i lokówkę ponieważ to właśnie one w znaczny sposób osłabiają Twoje cebulki i przyczynaiją się do wypadania włosów. Druga rzecz to dobre odżywki plus szampon,olejek arganowy także będzie wskazany.

compelling
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 sie 2014, 16:14

Re: wypadające włosy

02 paź 2014, 18:03

Mi moja fryzjerka pani Martyna Karkocha VICI HAIR Kraków poleciła wcierkę Jantar i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona bo efekty są oszałamiające.

mamnatosposob
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 08 wrz 2014, 14:00

Re: wypadające włosy

03 paź 2014, 12:27

Ja również polecam wizytę u lekarza. U mojej siostry np. zdiagnozowano problemy z tarczycą, co było właśnie powodem wypadających włosów i suchej skóry.

Awatar użytkownika
Misha
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2014, 12:17

Re: wypadające włosy

07 paź 2014, 12:20

Ostatnio w aptece trafiłam na szampon poprawiający gęstośc dercos neogenic od vichy i korci mnie by go kupić..używała go która z was?

Aquafilling
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2014, 15:28

Re: wypadające włosy

07 paź 2014, 15:47

Użyć na pewno można bo skład jest w porządku,raczej na pewno nie zaszkodzi,ale też nie mam pewności czy okaże się w Twoim przypadku skuteczny. Może któraś z Was już go próbowała,miała styczność i napisze swoją opinię czy warto?

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: wypadające włosy

11 paź 2014, 13:44

Ja mam ampułki vichy, stosuję od ponad miesiąca i efekty powoli zaczynają być widoczne, ale do najlepszych efektów jeszcze daleko, cała kuracja trwa 3 miesiące. Właśnie myślę o tym, żeby dokupić teraz szampon, opinie w necie ma świetne.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość