Marsjanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 30 kwie 2007, 09:32

03 maja 2007, 12:21

Hanah cześć! widzę, że ty też w czerwcu pierwszą rocznicę będziesz obchodzić :) ja też. Dokładnie 14-stego.
Chodzisz do VHS? I jak Ci się tam podoba? Ja nie chodziłam na żaden kurs bo Niemcy powiedzieli, że mi się nic nie należy i siedziałam w domu dopóki sama nie zapisałam się na kurs księgowości...
niestety też cały czas siedzę w chacie.

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

03 maja 2007, 12:27

Marsjanna pisze:Hanah cześć! widzę, że ty też w czerwcu pierwszą rocznicę będziesz obchodzić :) ja też. Dokładnie 14-stego.
Chodzisz do VHS? I jak Ci się tam podoba? Ja nie chodziłam na żaden kurs bo Niemcy powiedzieli, że mi się nic nie należy i siedziałam w domu dopóki sama nie zapisałam się na kurs księgowości...
niestety też cały czas siedzę w chacie.


hello

my slub cywilny mielismy w nIemczech 06.06.2006 :-D :-D :-D :-D fajna data nie, samo wyszlo :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: w szkole nudno cholernie (jak dla mnie bo w Niemieckim jestem dosc dobra) wg mnie jest to tylko wyciaganie ode mnie kasy bo co miesiac za same zajecia musimy placic 100€ :ico_noniewiem: teraz chyba przestane chodzic do szkoly bo juz chodzic nie moge... dzisiaj miala przyjsc polozna o 9 ale dopiero przed 12 zadzwonila ze nie przyjdzie i ze przyjdzie jutro a moj Rafal specjalnie bral sobie wolne :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

teraz robie wyzszy poziom kursu, w polowie kwietnia skonczylam poprzedni i z wynikiem 91% zakwalifikowalam sie na Zefrtifikat Kurd Deutsch, znowu te sae nudy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie weim czy bede dalej chodzic, okaze sie to w kolejnych dniach...

buzki

Marsjanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 30 kwie 2007, 09:32

03 maja 2007, 12:35

ja nie szłam na kurs bo skoro miałabym sama płacić za nudzenie sie to olałam. Podobnie jak Ty Hanah dośc dobrze umiem niemiecki. Zapisałam się na kurs księgowości w BBZ - Berufs-Bildung-Zentrum i mam go jeszcze do konca maja.

Nie mów, że Twój Mąż ma na imię Rafał :ico_brawa_01: ??

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

03 maja 2007, 12:52

Marsjanna pisze:ja nie szłam na kurs bo skoro miałabym sama płacić za nudzenie sie to olałam. Podobnie jak Ty Hanah dośc dobrze umiem niemiecki. Zapisałam się na kurs księgowości w BBZ - Berufs-Bildung-Zentrum i mam go jeszcze do konca maja.

Nie mów, że Twój Mąż ma na imię Rafał :ico_brawa_01: ??


no ja tez sie nudze i nie wiem czy nie zrobic tak jak inni- przyjsc tylko na egzamin....

no ma na imie Rafal (tutaj Rafael) a twoj tez???? :-D :-D :-D :-D

Marsjanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 30 kwie 2007, 09:32

03 maja 2007, 12:53

MÓJ TEŻ!!! RAFAŁ- RAFAEL :-D :-D :-D

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

03 maja 2007, 13:06

Marsjanna no to swietnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jak ty masz na imie jesli moge spytac????

Marsjanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 30 kwie 2007, 09:32

03 maja 2007, 13:12

Ja mam na imię Agnieszka i za każdym razem jak się przedstawiam to jakiś Niemiec mówi: ?? Jak to się wymawia?? Ale ostatnio znajomi gdzieś podchwycili zdrobnienie od Agnieszki AGA i wołają na mnie Hallo Aggi !!
A ty naprawdę masz na imię Hanah??

Ja tymczasem znikam z forum bo lece na rozmowę o pracę ale pewnie znów usłysze standardowy tekst bla bla :ico_zly:
Pozdrawiam i do następnego!!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 maja 2007, 13:24

Witam wszystkich, oj jak dawno mnie tu nie bylo. Widze, ze przybylo nam nowych forumowiczek :ico_haha_02:

Jak sie czujesz Katrin, urodzilas juz???? Jak cos to daj znac. Co do tego ginekologa to ja nie wiem, jakos nie mam przekonania do arabow, nie wiem jak zajde w ciaze to wtedy sie pomysli, poki co to na razie kolejny cykl prawie za nami, zobaczymy co z tego wyniknie.

A ja dzis wyjezdzam do Polski na tydzien, ale jestem happy :ico_brawa_01: ale niestety moj mezus zostaje sam w domciu :ico_placzek:


Marsjanna i Hanah ja tez miszkam w niemczech juz parwie dwa lata i moj maz tez jest polakiem, mieszka tu od prawie 10 lat. Juz 6 miesiecy staramy sie o upragniona dzidzie , ale jak na razie bez skutku.

Co do szkoly, to ja skonczylam VHS i zdalam egzamin z bardzo dobrym wynikiem, ale ten niemiecki jakos mi nie wchodzi do glowy. Ja mialam kurs za darmo, Bundesamt mi za wszystko placil,bralismy tutaj slub cywilny, musielismy wszystkie dokumenty przedstawic, ze jestem bezrobotna i placili mi caly kurs.

Ja tez roboty nie mam, mam tylko sprzatania, ktorych mam juz dosc. A tak w ogole to ja mam 22 lata i jestem z okolic Hannoveru.

Pozdrawiam Was serdecznie

Marsjanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 30 kwie 2007, 09:32

04 maja 2007, 08:34

Witam w piątek. Zanosi się na super pogodę!
Jestem po rozmowie z szefem firmy produkującej części ze stali i padło sakramentalne pytanie, czy mam dzieci... :ico_zly:
Pati85 jak to niemiecki nie wchodzi Ci do głowy?
Muszę przyznać się do tego, że ja miałam takiego stracha przed rozmawianiem w tym języku, że nawet telefonów nie odbierałam ale teraz już sie nie boję :-D

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

05 maja 2007, 13:58

witaj nowe forumowiczki :-)
no jedna sie wreszcie obok mnie znalazla,to kiedy pijemy kawe razemHanah, ??
Ale wy mlodziutkie wszystkie i tak jak ja po cywilnym tyle ze ja w poniedzialek(7 maj) mam 8 lat :-) tak to szybko zlecialo...
robcie te kursy,rubcie przyda sie wam to jeszcze kiedys napewno :-) nawet przy staraniu o niemieckie obywatelstwo chocby :-)
dzisiaj mnie ta pogoda juz wkurza bo niby ma padac i sie juz tak caaaly dzien zanosi a tu nic :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość