Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 sty 2008, 21:18

A Hani ząbek wyszedł 2dni po skończeniu 8miesiąca...A drugi 4dni później...dolne jedynki...i chyba pchają się dwójki dolne, bo młoda kapryśna znów się robi...Te pierwsze ząbki odchorowaliśmy i długo na nie czekaliśmy, bo lekarka już chyba z 5miesięcy temu stwierdziła, że młodej idą zęby!!! coś długo szły... :ico_haha_01: śmieję się, że po pijaku zabłądziły. No ale wyszły...tydzień prawie nie jadła obiadów i deserów...mleko piła ale bez szału. Nocki średnie, przebudzała się z płaczem...viburcol na moje oko nic nie daje...ibufen też...więc nie wiem...chyba na następne zęby kupię nurofen...bo żal mi jej...

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

04 kwie 2008, 15:16

Moi chłopcy ząbkowali bardzo różnie Antoś miał 3,5 miesiąca i dostał praktycznie 4 ząbki na raz nawet nie zauważyliśmy kiedy wyszły. Franiowi wczoraj wyszła druga jedyneczka a pierwsza jakieś 2 tygodnie temu czyli miał skończone 5 miesięcy. Franio bardzo przezywał biedulek, dokuczały mu ząbalki ale pomagały mu czopki viburcol - uspokajały i działają przeciwbólowo przy ząbkowaniu. Przesypiał dzięki nim spokojnie nocki. Dodatkowo każdemu wychodzącemu ząbkowi towarzyszył katar niestety.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

26 maja 2008, 13:31

Ala pierwszego ząbka dostała w wieku 11 miesięcy, teraz widać drugiego

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: zabkowanie

07 wrz 2020, 12:03

Przy ząbkowaniu ważne będzie odpowiednie masowanie dziąseł. Na początek lepiej nie korzystaj z żadnych żeli, możesz sobie kupić ewentualnie Smile Frida, to taka malutka szczoteczka na palec, którą będziesz mogła wygodnie maluszkowi masować dziąsła i dzięki temu będzie można mu jakoś ulżyć. Na pewno to będzie taka sensowna opcja na początek, a potem jak coś jakieś maści czy żele łagodzące ból.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość