Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

18 mar 2013, 11:57

U nas na chrzciny chrzestni kupują coś co zostanie na pamiątkę (łańcuszek z medalikiem, obrazek Anioła Stróża, biblię dla dzieci) a z przydatnych rzeczy to przeważnie krzesełko do karmienia, leżaczek, jakaś huśtawka (jeżeli rodzice dziecka nie mają) Najlepiej podpytać co by się przydało. My dostaliśmy krzesełko chicco Polly i jestem zadowolona, wygodne, łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy nam jeszcze na długo więc bardzo fajny prezent ;)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

25 mar 2013, 20:40

i z takim podejściem się zgadzam, coś na pamiątkę i coś praktycznego, może jakaś zabawka, mój syn dostał medalik, matę edukacyjną, chodzik pchacz chicco, krzesełko do karmienia, ubranka i pieniądze, oczywiście od wszystkich, a nie od jednej osoby ;)

koalka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2013, 14:51

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

29 mar 2013, 16:04

Moja córcia na chrzciny dostała złoty łańcuszek z wisiorkiem, leżaczek bujaczek, matę edukacyjną i kasę.
Czy wypada dać dziecku na chrzest złoty łańcuszek z krzyżykiem? Słyszałam przesąd, że krzyży nie powinno się dawać w prezentach, bo ludzie potem przez życie niosą "krzyż". Mi się akurat krzyżyki bardziej podobają od medalików.
Ja też słyszałam ten przesąd, a u jednej osoby można powiedzieć, że się sprawdził. Podobno nie daje się właśnie żadnych krzyżyków w prezencie i nie powinno się też ich przyjmować od nikogo (wg przesądu). Jeśli ktoś chce to sam sobie kupuje taki krzyżyk , bo przesąd podobno nie działa jak sami sobie kupimy.

saranowak

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

20 cze 2013, 11:51

Ja podarowałam biżuterię personalizowaną!Ręcznie robiona urocza z naniesionym odciskiem dłoni chrześniaka i datą chrztu. Coś pięknego , produkt firmy ARTESS. Ja kupowałam przez sklep, ale widziałam, że na allegro też sa. Polecam. To coś nowego;)

Lorena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 03 sie 2010, 11:50

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

10 lip 2013, 15:22

Ja ostatnio jak byłam na chrzcinach to dałam po prostu w kopercie pieniądze, a potem fotoksiążkę z fotobistro jak już pozbierałam zdjęcia z uroczystości. Rodzicom bardzo się podobał taki rodzaj prezentu :) sami nie mieli czasu, aby się tym zająć, bo wiadomo, że przy dziecku jest dużo roboty. Dlatego tym bardziej się ucieszyli, że mała będzie miała fajną pamiątkę z tego dnia :)

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

11 lip 2013, 13:27

Co to znaczy fotoksiążkę z fotobistro? Zaciekawiłaś mnie.

Babystore24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:12

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

26 lip 2013, 11:29

Biżuteria nie będzie moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent dla dziecka,z racji tego,że nie będzie ono miało z niej żadnego pożytku,czyli nie przyda się na co dzień. Co innego pieniądze czy akcesoria dla dziecka,wtedy już tak i skorzystają z tego rodzice.

majzuz

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

04 gru 2013, 15:41

Polecam każdemu personalizowana bizuterię! rewelacjny efekt i pomysł na prazent z praktycznie dowolnej okazji. Jestem bardzo zadowolona klientką;)
http://www.artess.pl

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego

11 gru 2013, 21:52

Taką biżuterię na chrzciny?? Medalik pasuje, albo są takie fajne drobiazgi specjalnie na chrzest. W Aparcie można kupić srebrną grzechotkę. Myślę czy jej nie dać na chrzciny w maju:)
Obrazek

majzuz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2013, 15:55

Re: Prezet na chrzciny od chrzestnego ARTESS

09 sty 2014, 16:40

Fajnym pomysłem jest bizuteria personalizowana.Zakupiłam nawet taka zawieszkę z odciskiem dłoni mojej chrzesnicy w zestawie ze srebrna bransoletka. Zakupu dokonałam w artess sklepie inter. Bardzo wszystkim sie podoba całość! Polecam każdemu!

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość