Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

03 wrz 2012, 12:35

ja jestem tez dobrej mysli, oli bez płaczu weszła i i przez pierwsze pół godziny malowała - wiem bo mi kolejna mama powiedziała,
oli ciągle mówi ze nie bedzie plakać i nie bedzie jej smutno, a jak bedzie to ją pani pocieszy i ze mama przyjdzie jak sie wyśpi
zobaczymy jak to jutro bedzie

[ Dodano: 03-09-2012, 12:41 ]
a wogóle to jestem oburzona! wyobrazcie sobie ze czekałam na panią dyr, a w zamieszaniu porannym dziewczynka w kapciach wyszła z sali (jak mniemam, sale na parterze) przeszła przez szatnie (w piwnicy) wyszła z budynku i pokierowała sie do furtki która oczywiście była niezabezpieczona!!!! wzięłam małą na ręce i hopla spowrotem do przedszkola pytając wszystkich napytanych rodziców czy to nie ich - no i nie ich.
pani szatniarka sie zdziwila, powiedziała ze to nie jej wina, ale małą wzieła i zaprowadziła do sali

dobrze ze w naszej grupie pani zamykała po kazdym drzwi na klucz - widziałam i kolejne mamy tez mi to potwierdzały
no i na szczescie oli sama by nie poszła za mną (tak mysle)

a co wy o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

03 wrz 2012, 12:50

isiawarszawa, no ładny początek. Przecież tak nie powinno być, na szczęście z "naszego" przedszkola nie tak łatwo wyjść, trzeba wcisnąćguzik i w tym samym czasie otwierać drzwi, a dzieci i tak nie dosięgną i też po każdym dziecku drzwi w sali zamykają :ico_olaboga: Człowiek daje dziecko do przedszkola, ufa, ze jest bezpieczne, a tu taka "niespodzianka" ech...brak słów.

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

03 wrz 2012, 16:32

Moja mama odebrala Olka z przedszkola po 15 tak samo było jak chodził do żłobka, potem poszli na plac zabaw, a jak wrócił do domu to oświadczył że było super i jutro też idzie.
Mysle że nie będzie problemów bo Olek jest zadowolony i mówi że w przedszkolu jet nawet fajniej niż w żłobku, teraz biega po ogrodzie z psem:)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

03 wrz 2012, 17:04

Zosia też zadowolona po pierwszym dniu, mówi, że panie są cudowne :ico_brawa_01: Jedynie cały dzień nie chciała oddać swojej poduszeczki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

03 wrz 2012, 17:38

Hej,
Widzę że pierwsze dni w przedszkolu są za nami. Ja byłam niesamowicie zestresowana, ale wszystko było ok. Gracjan miał jedynie małą wpadkę i się posiusiał, ale cóż zdarza się :ico_sorki:
a wogóle to jestem oburzona! wyobrazcie sobie ze czekałam na panią dyr, a w zamieszaniu porannym dziewczynka w kapciach wyszła z sali (jak mniemam, sale na parterze) przeszła przez szatnie (w piwnicy) wyszła z budynku i pokierowała sie do furtki która oczywiście była niezabezpieczona!!!! wzięłam małą na ręce i hopla spowrotem do przedszkola pytając wszystkich napytanych rodziców czy to nie ich - no i nie ich.
pani szatniarka sie zdziwila, powiedziała ze to nie jej wina, ale małą wzieła i zaprowadziła do sali
no to ładnie :ico_sorki: niezbyt miłe doświadczenie. Dobrze że to się skończyło tak a nie inaczej. Przecież mogła wyjść i nikt by nie zauważył :ico_sorki:
monis, Magda33, podobało im się i to najważniejsze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 wrz 2012, 22:22

Hej:)
U nas również pierwszy dzień za nami:) Natanek był bardzo dzielny, Pani mówiła że nie płakał, przyszłam wcześniej by troszke podejrzeć i zobaczyłam jak mój synek sam pięknie je rosołek a po chwili woła: "Chce makalonuuuu" :-D
Potem zjadł drugie danie i poszedł sie bawić, następnie ja go zawołałam a on krzyknął z całych sił tak radośnie "Maaamaaaa" i rzucił mi się w ramiona :ico_haha_02:
Dostał niebieskiego pluszaczka w nagrodę że był dzielny :ico_haha_02:
Wieczorem, juz po kąpieli był strasznie zmęczony i już koło 20-tej smacznie zasnął :ico_oczko:
Ciekawe jak będzie jutro, Pani mówiła że mają iść na pierwszy przedszkolny spacerek :ico_haha_01:
betina, jak u Was??

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

04 wrz 2012, 06:56

u nas dziś już nie tak fajnie jak wczoraj, tzn. mała szła dzielnie do przedszkola, do sali, ale jak się już drzwi otworzyły i zobaczyła inną panią niż wczoraj, to zaczęła płakać i krzyczała mama mama :ico_placzek: To samo przechodziłyśmy w żłobku, więc jestem przygotowana na wiele takich poranków...wiem, że później jest dobrze...tzn. mam taką nadzieję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 wrz 2012, 08:32

U nas dzisiaj placz :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

04 wrz 2012, 08:39

U nas dzisiaj placz
witam w klubie :-) ale będzie dobrze...na pewno. To tylko przy rozstaniu. Teraz na pewno nasze dzieciaczki dobrze się bawią :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 wrz 2012, 08:41

a u nas oli nawet zapomniała sie pozegnac,
za to ja w "nagrode" chyba zostałam wytypowana do rady grupowej

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość