Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

10 lip 2007, 10:34

Im no to masz zdolna bardzo córę :-D
Miłosz tylko pisze na kompie jak mu mówie literki :ico_noniewiem: Sam napisać napisze swe imie na kartce ale jakie bukwy stawia to szok :ico_haha_01:

No i wczoraj był ze mna u koleżanki i nie chciał tam zjeśc obiadu bo sie wstydził, potem nie chciał wyjśc z nami na dwór bo zobaczył obcego mężczyznę (teść jej brata) i siedzial na schodach i patrzył przez okno :ico_noniewiem: Dopiero jak ten poszedł to wyszedł :ico_noniewiem: Teraz ogólnie nie lubi kontaktu z obcymi - zwłaszcza facetami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

10 lip 2007, 11:36

Mikołaj nie jest aż tak nieśmiały, ale pewnie obiadu tez by nie zjadł, bo on ogólnie nie za wiele potraw lubi. Aż strach pomyśleć co będzie jadał w przedszkolu :ico_olaboga:

Na pewno nigdzie nie odmówiłby spagetti z sosem bolońskim i pizzy. Myślę, że moglibyśmy mieszkać we Włoszech, tam Miki na pewno by nie schudł. :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

11 lip 2007, 10:08

urmajo mój mały tez lubi pizzę :-D
Ostatnio z dużej jaka zamówiliśmy zjadł aż 6 kawałków :ico_szoking: Uwielbia do tego sos czosnkowy :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

12 lip 2007, 10:40

Sos czosnkowy to podstawa do zamawianej pizzy :-D

Jak juz jesteśmy przy "kuchni" to mam pytanie: czy Wasze dziwci jedzą warzywa? Mój Miki z warzyw to toleruje tylko kapuste pekińską i sałatę. Nawet ziemniaków za bardzo nie jada.
Zupy to jada tylko czyste, najlepiej z makaronem.

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

13 lip 2007, 07:52

urmajo Miłosz jada ziemniaki i gotowana marchewkę - reszty nie pamiętam, acha i fasolkę szparagową je :-) Ale tak to nie lubi i nie lubi owoców jada tylko banany :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 lip 2007, 12:02

Z owoców Mikołaj jada właściwie tylko jabłka i banany , czasem skubnie winogrona i tyle.

Obiecuje, że marchewkę będzie jadł jak pójdzie do szkoły :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: . Ciekawe.....

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

17 lip 2007, 08:07

No to mój nic nie obiecuje.
Musze mu brac sie za kupienuie wyprawki do przedszkola ale on jest tak negatywnie nastawiony że aż strach :ico_noniewiem: Najbardziej stresuje mnie to że będę musiała budzic małą aby go zaprowadzić :ico_noniewiem: Bo ona lubi sobie pospac do 9 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

17 lip 2007, 11:23

Gaja23 No to nieciekawie, że mały jest anty do przedszkola.
Mój Miki na razie się cieszy.
A co kupujesz na wyprawkę dla małego? Bo ja tez muszę, a zebranie jest dopiero 30 sierpnia i nie będzie zbyt dużo czasu na zakupy, a nie do końca się orientuję co będzie potrzebne.

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

19 lip 2007, 09:46

Na pewno musze kupic kapcie z workiem na nie, farbki plakatowe, zeszyty w kratke i w linię, kredki ołówkowe i świecowe, teczki na rysunki, bloki czyste i kolorowe, ołówek, temperówka itp :-D
Tak na 50 zł będzie.
Bo Miłek będzie w grupie z 6 latkami, gdyż nie było miejsca u 5 latków :ico_placzek:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

05 sie 2007, 15:46

Hej Kobitki, sorki ze sie nie odzywalam ale bylam na wakacjach calutki lipiec i dopiero teraz przyjechalam do domciu. Widze ze rozmowy o przedszkolu i jedzonku. zuzia przedszkole bardzo lubi, juz sie nie moze doczekac powrotu za tydzien... a co do warzyw, to hmmmm.... Niby porafi jesc wszystko (no moze oprocz cebuli surowej), ale jest to zawsze szantaz wiec staram sie nie stosowac. Bez problemu je: marchewki, ziemniaki, ogorki swieze, pomidorki na kanapce lub ze smietanka. Dlugie zeby ma do kukurydzy, cebuli, czosnku i kapusty oraz salaty. Owoce je dzieki bogu wszystkie bez wyjatku :ico_sorki:

Jelsi chodzi o zaprowadzanie do przedszkola to czeka mnie maly terror, bo jak sie urodzi malenstwo to ja z nim bede musiala Zuzie zaprowadzac. Fakt ze to doslownie 5 minut ale ze stromej gorki no i potem z powrotem pod gorke :ico_olaboga:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość