Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

10 lip 2013, 14:22

aga216, no to mnie uspokoiłaś. W sumie nie wiem dlaczego ta lekarka się czepia,bo przecież ładnie rośnie,a waga też coś tam zawsze minimalnie rośnie.Endokrynolog się nic nie czepia,a ważą ją i mierzą co wizytę, więc już się nie przejmuję :-)

O kurcze ale Wam zazdroszczę wyjazdu!! Życzę Wam cudownej pogody przez całe 2 tygodnie i oby Paulinka super zniosła podróż :-D

My niestety w tym roku nigdzie raczej nie pojedziemy,bo czeka nas wymiana okien i remont w pokoju :-/ Okna nie wymiarowe i mnóstwo pieniędzy kosztują,a tylko 2 ... no i pokój też duży i koszty duże :ico_olaboga:

Ja sobie zrobiłam przerwę w myciu lodówki,bo już mnie okropnie kręgosłup boli,bo szoruje wszystkie półki i szufladki... Zaczęłam o 12,a jeszcze mi chwilę zejdzie :ico_sorki: na szczęście w środku cała wyszorowana :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

11 lip 2013, 13:14

nie przejmuj nie przejmuj.....jak dziecko je,dobrze sie rozwija,broi ....to wszytsko jest ok:-)

my a tamtym roku przez tą przeprowadzke spłukaliśmy sie do zera i nigdzie nie byliśy;....wiec w tym roku jedziemy...

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

15 lip 2013, 17:46

Witajcie dziewczyny:) wieki nie byłam na forum:))

Maja to mała rozrabiaka,to chyba czas buntu:/ u nas waga jest ok .Maja ma 85cm i waży 12800 :-D
Śpi mi 2 godz w dzien majlepiej jak usypia przed 14 to wtedy wczesniej chodzi spac w nocy :-D a takto chodzi spac po 22.
Je sama wszystko zupy itd ,uwielbia pomidorowa z makaronem wkółko by jadła hehe.a u Was jak z jedzeniem??

aaa no i szukam pracy bo ileż mozna siedziec w domu :ico_sorki: troche Was czytalam ale ciezko zapamietac wszystko.

Jak u Was z nocniczkiem?? pampersy czy juz nie??:) :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

15 lip 2013, 17:47

ooo widze ze nie u mnie tylko remont my wlasne wymienilismy okno w kuchni teraz pokoj... tyle balaganu u mnie.no i czeka nas jeszcze malowanie kupno meli nowych do kuchni .takze w tym roku tez siedzimy w domku :)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

20 lip 2013, 23:49

Witajcie
My od 2 tygodni bez pampersa i jest fajnie tylko czasami kupa w majtkach ląduje:) jeszcze zapomina o tym ale juz fajnie jest
Gada jak najęty całymi zdaniami aż niektórzy są w szoku :) mój gadulec mały tak więc się nie nudzę z nim :)
My w tym roku na urlop nie jedziemy ale na drugi rok to chcemy tez do Chorwacji pojechac zobaczymy jak się ułozy :)
Miłej nocki pa
Buziaki dla wszystkich

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

03 wrz 2013, 11:44

Jej ale tu pusto...
co u was kochane jak nasze maluszki...jak ten czas szybko ucieka za niedługo 3 latki z nich będa...

mnie nie było bo jeszcze nad jeziorkiem byliśmy tydzień....było pięknie o dpoczełam na całego..
Piotruś w szkole....3 klasa...komunia i test w tym roku więc się zaczyna...
mała super....pięknie już mówi ...całymi zdaniami no i nawet zaśpiewać umie dwie piosenki...a jaki ubaw przy tym....
...pieluchy juz nie ma wcale....a noce już niektóre suche i drzemki więc kupiłam folie pod przescieradełko i zobaczymy..jak pójdzie bez pieluchy....
a jak wasze pocieszki???

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

04 wrz 2013, 09:59

Hej aga :-)

No pusto strasznie ale liczę na to,że jak się chłodniej zrobi to mamuśki zaczną znów zaglądać,bo teraz trzeba korzystać z ładnej pogody jeszcze :-)

Super,że byliście nad jeziorkiem. My wybraliśmy się na 4 dni w góry i było cudownie :-D szkoda, tylko,że tak krótko ale ważne,że byliśmy.

Piotruś już poważny chłopaczek :ico_brawa_01:
Martyś też pięknie mówi i wszystko małpuje po Karoli. Wczoraj Karola do szkoły uczyła się piosenki i Martyś razem z nią śpiewała :-D :-D
Fajnie,że Paulinka już bez pampersa. Ja to chyba bym już nie potrafiła założyć pampersa,bo tak się przyzwyczaiłam,że Martynka ma majteczki i sama się załatwia na kibelek :ico_haha_01: :ico_haha_01:

U nas z tą tarczą wszystkie wyniki dobre ale na kontrole musimy jeździć i badania robić co chwilę, za to wyszło,że ma powiększony trzeci migdał i nie wiadomo jeszcze czy te choroby wszystkie są spowodowane tym migdałem czy alergią. Jak na razie wszyscy mówią,że jest za mała,żeby stawiać jakieś diagnozy i dopiero po 3 roku coś się powinno wyjaśnić. W styczniu jeszcze usg tarczycy będzie miała i mam nadzieję,że też będzie wszystko dobrze.
Poza tym rośnie i rozrabia :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

04 wrz 2013, 11:51

Aniu ona w dzień cały czas bez pampka,już dawno,ale w nocy niestety jeszcze ma,ja myślę że mleko też tu swoje robi bo ona przed spaniem 250 ml mleka wypija,wiec pewnie przez to tez sika w nocy....nie wiem a może wysadzać ja zacząć....:-/

super ze byliscie w górach,krótko ale waże że coś,dobrze jest zmienić miejsce i sposób życia,i wydaje mi się że dzieciaki przyjeżdżają bogatrze o nowe doświadczenia......

buciki jej już na jesień kupiłam...za to z piotrusiem problem bo nic fajnego nie było a jak już było to rozmiaru nie było...
no i urodzinki bede teraz jego odprawiać...9 lat ...jej jak to zleciało..

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

05 wrz 2013, 10:18

hej dziewczyny :)

u nas też już bez pampersa także dobrze jest:) teraz tą młodsza wczesniej zaczne sadzac na nocniczek:)

Maja też śpiewa piosenki i teraz ma taki czas że beze mnie ani rusz :)
Aga u nas tez zakładam na noc ale chyba przestane bo suchy zawsze jest jak wstaje:)
u mnie też urodzinki sie szykują Roczek Kasi ten czas tak pędzi szybko;)
Maja na noc pije kaszke taką gęstsza.

Fakt Ania chlodniej jest to siedzi sie wiecej w domu:)

a tak ogólnie to wesoło mam Kasia tanczy juz przy meblach jak stoi razem z Mają:) czasem piszczą razem jak chca tą samą zabawke:) różnie to jestt:) do pracy mialam zamiar isc ale stwierdziłam że mama nie da rady z nimi dwiema ja juz jakos ogarne czas sobie :)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: Marcowo - kwietniowe maluszki 2011

10 wrz 2013, 12:17

Ja planuje jak Paulina dostanie sie do przedszkola w przyszłym roku już iśc do pracy...znaczy bardzo bym chciała:_)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość