Gabinettrychologii
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:44

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

11 kwie 2017, 21:35

Podstawowa kwestia to znaleźć dobry i godny zaufania gabinet medycyny estetycznej, taki na którym możemy polegać oraz któremu można zaufać, tak abyśmy też były zadowolone z efektów i miały świadomość profesjonalnej opieki medycznej. Dopiero wtedy takie zabiegi mają sens.

Ciokosek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2017, 15:38

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

21 kwie 2017, 15:51

Zabiegi medyczne kosmetyczne czy jak je nazwać estetyczne mają to do siebie, że są raczej słabo odwracalne jak coś nie pójdzie więc z mojego doświadczenia wychodzi że lepiej długo chodzić po lekarzach i się doradzać i konsultować niż szybko pójść na najtańszy zabieg. Po wielu wizytach u kosmetyczek i początkujących lekarzy trafiłam kilka lat temu do kliniki Viva Derm w Warszawie. Mają tam lekarzy z prawdziwego zdarzenia ze specjalizacją właśnie w zabiegach kosmetycznych i jakby ktoś był zdecydowany to polecam najpierw wizytę u nich.

superra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2017, 15:55

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

25 kwie 2017, 15:56

ja sobie bardzo chwalę klinikę miracki - warta jest zachodu bo zabiegi są dobrze, dokładnie wykonywane a co istotne to jest to wszystko robione na dobrym sprzęcie!

AtelierMlodosci
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 01 mar 2017, 10:26

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

27 kwie 2017, 07:08

Podstawą jest zaufanie i odpowiednio wyszkolona kadra, specjaliści w danym gabinecie i studiu kosmetycznym, a druga kwestia to zabiegi jakie mogą zaproponować. Tutaj polecam zerknąć do nas, gdzie znajdziecie opis każdego z oferowanych przez nas zabiegów, a w razie pytań chętnie odpowiemy.

Rusalka1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2017, 22:25

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

27 cze 2017, 23:07

Byłam już na kilku zabiegach w Vici Clinic, w szczególności mogę polecić zabieg wyszczuplający bandażami Arosha w salonie Vici Clinic w Krakowie. Efekty było widać już po pierwszym zabiegu. Teraz po całej serii zabiegów prawie w ogóle zniknął mi cellulit, a uda mi wyraźnie zeszczuplały.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

30 lip 2017, 10:33

Wyposażenie salonów kosmetycznych to podstawa. Bardzo często można ocenić slaon już na wejściu. Staram się omijać z daleka pseudo-saloniki gdzie fotele mają ze sto lat i boisz się co się stanie gdy usiądziesz... Salon już na wejściu musi wzbudzać zaufanie. Przy tego rodzaju zabiegach nie możemy oszczędzać, bo przecież chodzi o nasze zdrowie prawda? Mam swoją stałą kosmetyczkę, której nie zamienię na 100% przez najbliższych kilka lat. Salon nie jest duży, ale czysty, a wyposażenie zamawiane od najlepszych producentów. Sama zresztą kupuję od niej kosmetyki do pielęgnacji dłoni, bo zamawia je z kerpro.pl Sa to naprawde najwyzszej jakości

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

29 wrz 2017, 16:24

Dobrą i zaufaną klinikę już znalazłam, to Medbeauty, mam do nich zaufanie, zabiegi jakie robiłam były wykonane perfekcyjnie i takich efektów oczekiwałam więc czego chcieć więcej?

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

16 paź 2017, 10:22

labioplastyka nie taka straszna jak ją malują, wystarczy wybrać jakiś dobry gabinet ginekologii estetycznej. Ja zabieg robiłam w rzeszowskim gabinecie Moja Estetyka: http://www.mojaestetyka.pl i jestem bardzo zadowolona z kompetentnej i miłej obsługi.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

29 lis 2017, 12:34

ja korzystałam z usług kliniki MediArt Instytut w Poznaniu z liftingu na twarz, bo niestety mam juz swoje lata i parę zmarszczek mi wyskoczyło... Po tym liftingu różnica była ogromna :)

Awatar użytkownika
mamuśka991
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 29 wrz 2011, 19:53

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

16 sty 2018, 09:01

A dobrze wiedzieć ż e to działa bo też bym na to poszła

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość