Kamilla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2015, 00:04

Re: Marzenie - schudnąć

21 kwie 2015, 00:23

To ja może wrócę do tematu czyli o tym jak schudnąć po ciąży. Opisałam swoje zmagania tutaj http://szuper.net/blog/jak-schudnac-po- ... -sylwetki/ Największym problemem jest skóra po ciąży, odchudzanie wiele się nie różni od każdego innego....ja wklepuje sobie mleczko kokosowe ale nie daje to za wiele

malgochna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2015, 10:13

Re: Marzenie - schudnąć

25 kwie 2015, 10:57

Ja zamiast marzyc ruszyłam do działania! Chodzę na siłkę a do tego wcinam therm line fast. Efekty już widać. W 6 tygodni zgubiłam prawie 5 kg tłuszczu. Rewelacja. Jest szansa, że wcisnę się w zeszłoroczne spodnie :)

Awatar użytkownika
Marfarm
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 mar 2015, 13:49

Re: Marzenie - schudnąć

06 maja 2015, 23:28

Polecam Green Coffee Bean, której kluczowy składnik, czyli kwas chlorogenowy, spowalnia wchłanianie glukozy w jelicie cienkim, reguluje wytwarzanie hormonów jelitowych GLP-1 i GIP, a także modyfikuje uwalnianie glukozy przez wątrobę. Dzięki temu, w połączeniu z niskokaloryczną dietą, zielona kawa pomoże zachować odpowiednią masę ciała.

http://suplemencikowo.pl/pl/p/Green-Coffee-Bean/49
Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Marzenie - schudnąć

09 maja 2015, 22:03

Jeśli chodzi o jakiekolwiek suplementy to ja uznaję tylko naturalne, roślinne. Chemią nie zamierzam się faszerować, za wygląd kosztem zdrowia podziękuję.

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: Marzenie - schudnąć

12 maja 2015, 13:04

To marzenie można zrealizować i to wcale się przy tym nie katując. Ja na przykład zmieniłam nawyki żywieniowe - jem 4-5 posiłków w mniejszych porcjach, przekąski zamieniłam na owoce, zrezygnowałam ze słodyczy, nie jem późnym wieczorem itd - czyli wszystko o czym się mówi. Dzięki temu udało mi się schudnąć, a teraz utrzymuję stałą wagę bez problemu. Do tego warto jeszcze poświęcać troche czasu na sport i marzenie można zrealizować :)

Marta80
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 lut 2015, 19:58

Re: Marzenie - schudnąć

16 maja 2015, 10:57

Jeśli chodzi o jakiekolwiek suplementy to ja uznaję tylko naturalne, roślinne. Chemią nie zamierzam się faszerować, za wygląd kosztem zdrowia podziękuję.

@Dorota84
Masz racje i nie ukrywam że zaciekawiła mnie Twoja wypowiedz szczególnie, czy masz na myśli coś specjalnego? dla mnie natura ma znaczenie?

Poki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 17 mar 2015, 11:03

Re: Marzenie - schudnąć

04 cze 2015, 22:15

Żeby schudnąć trzeba się właściwie odżywiać i ćwiczyć. Włączyłam sobie dietę 1200 kalorii w 5 posiłkach, do tego kupiłam sobie kartę BeActive i regularnie chodziłam na siłownię. To daje na prawdę super efekty w wyglądzie i samopoczuciu.

kamelia463
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2015, 11:00

Re: Marzenie - schudnąć

08 cze 2015, 11:21

Marzyć trzeba, ale działać też :ico_respekt: Odpowiednia dieta, systematyczne ćwiczenia i dużo uśmiechu :-D a efekty na pewno będą.

taig
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2015, 22:21

Re: Marzenie - schudnąć

09 cze 2015, 23:29

marzenia nic nie dadzą, wziąć się za siebie, ćwiczenia dieta i beidze ok

olszewska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 04 mar 2015, 01:15

Re: Marzenie - schudnąć

21 lip 2015, 18:26

Dokładnie tak, ja piję codziennie rozcieńczony sok żurawinowy bez cukru dla oczyszczenia wątroby, jem dużo surówek z olejem lnianym, bez dresingów. Kupiłam sobie profesjonalna wagę medyczną w sklepie medycznym https://kredos.pl/waga-medyczna , żeby codziennie widzieć dokładną wagę. Ona mnie doskonale dyscyplinuje.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość