adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

30 wrz 2018, 00:10

Nam udało się dosłownie "rzutem na tasmę" bo z niewiarygodnym szczesciem trafic na dom weselny pokusa w kobyłce. Jedna para sie wykruszyła wiec Pani Grażynka wcisnela nas na ich miejsce. Troche za pozno zajelismy sie przygotowania i dlatego pozniejbyl problem, ale naprawde lepiej chyba nie moglismy trafic. We wszystkim wlasciciele sluzyli nam wsparciem. Menu wesele ukladalismy wspolnie pod gosci - byl tez stol dla wegetarian i osob prowadzacych fitstyle, ale ogolnie zdecydowalismy sie na polska kuchnie. obsluga na najwyzszym poziomie - kelnerzy bez przerwy biegali po sali i donosili zakaski czy cieple dania. Zdcydowanie polecam!

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

14 paź 2018, 15:46

Ja robilam przyjęcie ślubne w restauracji i bardzo fajnie to wyszło...był to m mój drugi ślub wiec wolałam taką formę.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

23 paź 2018, 09:42

My mieliśmy skromne wesele w plenerze. Bardzo fajnie wyszło, bo pogoda była idealna. Wesele odbyło się pod Warszawą: https://www.ranchopodbocianem.pl/dla-ro ... w-plenerze

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

08 lis 2018, 22:09

Moje wesele organizowałam w Kameliowym Zakątku bardzo fajne miejsce. My akurat mieliśmy dużo gości lecz mozna tam zorganizować na różna ilość gości.Mają tam rózne sale nawet szałas regionalny i tam tez można sobie wesele zorganizować choćby w takim góralskim stylu. My jeszcze mieliśmy gości przyjezdnych których mogliśmy zakwaterować w hotelu obok co było bardzo pozytywnym rozwiązaniem.

sonia1992
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2020, 13:24

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

30 mar 2020, 13:31

Poszukaj na wwwChrzcinyiKomunie.pl znajdziesz sprawdzone restauracje na tego typu przyjęcia :)

Falenta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:09

Re: Gdzie zorganizować przyjęcie poślubne?

21 kwie 2020, 21:55

Jeśli chodzi o Wrocław to pięknym i klimatycznym miejscem jest Glamour. Dodatkowo jest bliziutko Urzędu Stanu cywilnego.Nie trzeba załatwiać transportu, można przejsć piechota. Ładnie urządzone sale, bardzo smaczne jedzenie, pięknie podane, duże porcje. Wszystko jest dopracowane do samego końca ;-)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość