Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 07:42

Lemoni bardzo chetnie sie z Toba spotkam :ico_haha_02: kasiula ja też zawsze należałam do chudzielców i powiem szczerze że wiele przykrości mnie z tego powodu spotkało. Teraz juz troszke lepiej wyglądam ale nadal jestem dość szczupła, taka przemiana materii. Chyba nie ma dobrej metody na przytycie chyba ze jakas specjalna dieta od specjalisty albo rozwijanie tkanki mięsniowej, sama nie wiem :551:

Grazynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:35

09 mar 2007, 08:46

Cześć dziewczyny! Strasznie przepraszam ze was tak zaniedbalam ale mialam troche problemow. Na szczescie juz wszystko w porzadku i obiecuje ze teraz juz bede coraz czesciej. Forum jest rzeczywiscie swietne i lepsze od poprzedniego. Mam tylko jeden problem tez chcialabym wkleic zdjecia Amelki ale ja ich kompletnie nie potrafie zmniejszyc.... Nic to nie da ze podacie mi program ja jestem kompletnie zielona - no nie umiem i juz. Jakby ktoras z Was miala kiedys chwilke to moglabym jej podeslac na maila i by mi zmniejszyla?? Bo w koncu juz mi wstyd amelka najstarsza a zadfnego jej zdjecia...

[ Dodano: 2007-03-09 ]
No to dziewczyny ja jestem strrrasznie chuda waze 48 kg :ico_haha_01: ale tego tez nie dam rady zmienic - taka przemiana. A co do wojewodztw to my jestesmy ze swietokrzyskiego.

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

09 mar 2007, 09:41

Witam Was dziewczyny i Wasze Dzieciaczki oczywiście też :-)

Jako, że moja Olunia z listopada 2006 od jakiegoś czasu dzielnie śledzę postępy Waszych dzieci. Teraz jeśli Wam to nie przeszkadza postaram się od czasu do czasu coś napisać :-).
Nie omieszkam też pewnie zadawać tysięcy pytań :ico_oczko: .

Pozdrawiam Was ciepło w ten chłodny poranek

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 09:52

Witaj Absens! Miło nam że kolejna osoba do nas dołaczyła a pytań mozesz zadawac ile tylko chcesz :-)
Filip własnie zjadł a teraz sie cos wierci chyba spanie go łamie :ico_oczko: Mam wrażenie że on sie zmienia normalnie z dnia na dzien i nabywa nowych umiejetnosci-oczywiscie sa to drobiazgi. Ostatnio zaczął smiac sie na głos :-P wyglada przy tym przecudnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 10:29

czesc dziewczyny ale u nas piekne sloneczko swieci,nic tylko isc na spacerek.Po wczorajszej pobudce o 6.20 dzis moja corcia sie zlitowala i spala do 8.10 :527: no ja przy wzroscie 180cm waze 62 kg.wiec troche za malo ale coz jak komus sie cos nie podoba to niech sie nie patrzy,co nie?? witaj absens wsrod naszego rozgadanego grona :ico_haha_02: Grazynko pod moim zdjeciem jest adres kliknj na niegi i tam bedziesz miala miejsce zeby wkleic zdjecie,samo sie pomniejszy i bedzie takiego rozmiaru jak moje.Gosiunia i jak tam wypalil?? :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
boze ja chyba jeszcze spie bo zgubilam slowo,Gosiunia jak tam twoj plan,wypalil??? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

09 mar 2007, 10:47

hej hej mamuśki:)
witaj Absens;)
Gosiuna no i jak było, opowiadaj...
a wiecie co dzisiaj normalnie w szoku byłam mój synek spał od 20 do 4:20!!!!!! kurcze chyba piuerwwszy raz tak mi pozwolił się wyspać! no ale oczywiście jak już wstał o tej 4 to do 6 za nic nie chciała spać tylkio się śmiał i gadał do mnie a gu a bu....
no i poczywiście tak się ześrutał po 10 min od przewinięcia haha że poszło bokiem i znowy trzeba wyło przewijać! a jak go przewinełam i wziełam na ręce to mo przez ramie żygnął!!!! matko
!!
haha no ale potem jakoś zasnął jesszcze na 2h;)
Agusia to jak Ty taka chuda to ja się z Tobą nie spotykam bo w kompleksy wpadne haha;)

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 10:57

no widzisz Lemoni jakiego masz dobrego synka :ico_haha_02: moja ola obudzila sie o 12:15,3:40 i 6,dramat no ale na szczescie pozniej spala do ósmej.Kurde szkoda ez tak daleko mieszkamy od siebie bo nie mam z kim isc na spacerek.

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

09 mar 2007, 11:03

oj nawiet nie wiesz jak ja żałuje, uwielbiam morze... chciałam nawet jechać z małym w lutym no ale wysżło mi dużo egzaminów a poza tym stwierdziłam ze kasy szkoda i poczekam aż pogoda będzie ładna bo tak byśmy pojechali i siedzieli scały czas na jakiejś kwaterze jakby paddało...

[ Dodano: 2007-03-09 ]
a tak wogóle to chciałam powiedzieć ze mojemu synkowi wychodzi lewa dolna czwórka :ico_szoking: cczy to nie dziwne?? myślałam ze najpierw wychodzą jedynki...

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 11:13

to ja zapraszam do siebie na weekend :ico_haha_01: bo pogoda jest super!!

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 11:31

lemoni nie jest az tak zle teraz juz waze troche wiecej bo 55 kg przy wzroscie 170 ale był czas(i to długi) ze wazyłam 46kg :ico_olaboga: Kornelek Ci dzisiaj dostarczył wielu atrakcji, dba o mamusie :ico_brawa_01: Kasila ty tak nie zapraszaj bo naprawde przyjedziemy :ico_oczko: u nas jakos nieciekawie na dworze ale przynajmniej nie pada wiec mozna wyjsc na spacerek. Wiecie juz nie moge sie doczekac prawdziwego ciepła :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość