Mollbook
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 maja 2017, 09:33

Re: Wakacje z maluchem

26 maja 2017, 10:31

Witam Wszystkich Użytkowników oraz rodziców na forum. Faktycznie jeżeli wyjeżdżamy na wakacje z dziećmi, to bardzo istotną kwestia jest to czy w pobliżu jest plac zabaw oraz inne atrakcje dzięki którym nasze dziecko nie będzie odczuwać nudy, musimy mu zorganizować ten czas dobrze, aktywnie.

verka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 paź 2011, 19:27

Re: Wakacje z maluchem

27 maja 2017, 15:09

Nad morze jak co roku warto jeździć - samo zdrowie. ;)

Awatar użytkownika
mojani91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2016, 19:42

Re: Wakacje z maluchem

25 cze 2017, 19:45

Ja prawdę mówiąc polecam wysyłanie dzieciaka na samodzielne wakacje - to znaczy z rówieśnikami i opiekunami, ale bez rodziców. Wspólne wyjazdy oczywiście też są potrzebne i fajne, ale kolonie uczą dziecko zaradności, nawiązywania kontaktów i otwartości. Dla młodszego dzieciaka zwłaszcza dobry jest wyjazd, na którym będzie przynajmniej kilku znajomych. Starszy dzieciak świetnie poradzi sobie nawet na wyjeździe z zupełnie nowymi kolegami. Zazwyczaj szukam w internecie pod kątem ciekawych wyjazdów, ale jeśli ktoś potrzebuje sprawdzonego organizatora, to mogę polecić http://www.jaworzyna.com.pl/ - fajne zajęcia, bardzo duży nacisk kładziony na bezpieczeństwo dzieciaków.

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Wakacje z maluchem

09 cze 2018, 22:54

Międzyzdroje i okolice. Do tego Krościenko nad Dunajcem i pole namiotowe. I pewnie jakieś jednodniowe wycieczki, w tym też gdzieś nad wodę ;)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Wakacje z maluchem

27 cze 2018, 18:01

My z mężem ogólnie dużo podróżujemy więc już przy kompletowaniu wyprawki dla naszej pociechy uwzględniliśmy, że wózek musi być poręczny, praktyczny, lekki a zarazem solidny i wygodny. Postawiliśmy na anexa, który świetnie nam służy a wakacje z maluchem to dla nas prawdziwa frajda;)

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Wakacje z maluchem

04 wrz 2018, 07:39

My też podróżowaliśmy z małą córcią i jak miała tak do 8 m-cy to cały czas woziłam chustę zamiast wózka. Dopiero potem wózek zakupiłam zwykłą spacerówkę rozkładaną do spania. I tak po prawdzie to była jedna z najlepszych opcji podróżowania. A jeździliśmy dużo na Węgry, do Rumunii.

LauraR
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 04 wrz 2018, 08:28

Re: Wakacje z maluchem

04 wrz 2018, 08:37

Ja dopiero po raz pierwszy wybrałam sie na wakacje z dwójką jedno 4 lata drugie 6 m-cy ale było nawet znośnie. Dokupiliśmy sobie taką podstawkę do wózka aby starsza mogła stawać i nie musiała iść cały czas.

Awatar użytkownika
Nazzarinil5
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2018, 13:11

Re: Wakacje z maluchem

13 wrz 2018, 13:59

Hej. Tłumy w newralgicznych miejscach turystycznych nieco zmalały zatem stwierdziłem, że jest to właściwy moment na wakacje z całą rodziną. Tak czy owak należy mieć na uwadze głównie bezpieczeństwo wakacji. Zastanawiam się teraz, czy takie rady jak na https://www.polisaturystyczna.pl/poradniki/urlop-na-gran-canarii-te-5-rzeczy-musisz-wiedziec Gran Canaria z dzieckiem (polisaturystyczna.pl) będą dobrym wariantem.

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Wakacje z maluchem

24 wrz 2018, 21:12

My w tym roku postawiliśmy na Polskę i wybraliśmy się na Zamek w Janowie Podlaskim. Piękna okolica z wieloma atrakcjami więc dzieciaki świetnie się bawiły a ja miło spędziłam czas w SPA:)

Awatar użytkownika
kosmetyczka1990
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 26 wrz 2018, 12:34

Re: Wakacje z maluchem

26 wrz 2018, 12:38

słyszałam o tym Zamku ;) ponoć bajeczne miejsce

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość