Sorgona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 paź 2015, 23:27

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

10 maja 2016, 15:44

Jeżeli kobieta ma cienkie włosy, to nie będzie dobrze wygląda z długimi. Najpierw trzeba pomyśleć o ich zagęszczeniu http://podstawyzdrowia.pl/pozegnaj-sie- ... nie-wlosow Długie strąki nie są atrakcyjne, przykro mi.

brevka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 maja 2016, 09:10

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

11 maja 2016, 09:39

Jeżeli kobieta ma cienkie włosy, to nie będzie dobrze wygląda z długimi. Najpierw trzeba pomyśleć o ich zagęszczeniu http://podstawyzdrowia.pl/pozegnaj-sie- ... nie-wlosow Długie strąki nie są atrakcyjne, przykro mi.

Dokładnie. Moja siostra ma bardzo cienkie włosy i o wiele lepiej wygląda w krótszej fryzurze.
_________________________________________

adipex
jak szybko schudnąć
jak skutecznie schudnąć

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

13 maja 2016, 09:00

Długie włosy są zdecydowanie nie dla wszystkich osób,to już zależy od wizji samej siebie,kreatywności czy nawet kształtu twarzy. Czasem zamiast długich włosów,zdecydowanie lepiej sprawdzą się te krótkie do uszu lub delikatnie za szyję:)

junikon
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2016, 16:29

Re: Długie włosy - dla wszystkich czy nie dla każdej ?

16 maja 2016, 16:49

Witam, jeśli chcesz najwięcej dowiedzieć się o przedłużaniu włosów to polecam wybrać się na konsultację dotyczącą przedłużenia włosów.

Wtedy bezpośrednio od fryzjerki dowiesz się jakie metody przedłużenia włosów są dla Twoich włosów dobre i wskazane - nie każdej z nas odpowiadają microringi!
Wszystko zależy od Twoich włosów naturalnych - grubości, gęstości i kondycji!

Wiem, że Klinika Włosów Beauty for You w Krakowie oferuje takie konsultacje bezpłatnie. Ja byłam u nich się dowiedzieć co mogę i ile to kosztuje.

Metod przedłużania jest mnóstwo! Warto poznać wszystkie i wtedy dopiero podjąć decyzję.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość