hania31
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2015, 21:20

Re: Minimalistyczne wnętrze

22 gru 2015, 21:37

Ja postawiłam w moim salonie na prostotę właśnie jedynie kilka podstawowych mebli, w tym stół jadalny i krzesła. Z tym wyjątkiem, że krzesła są bardzo wyraziste i to one nadają wnętrzu charakteru. Mogę polecić sklep z fajnymi meblami i dodatkami, gdzie często robię zakupy właśnie, w sklepie stylowo-mieszkam.pl mają świetny wybór krzeseł i hokerów zwłaszcza.

mycha87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:09

Re: Minimalistyczne wnętrze

30 gru 2015, 21:41

Ja bardzo lubię proste, minimalistyczne wnętrza, idące trochę w stronę stylu skandynawskiego. Coś mniej więcej w takim wydaniu http://www.dfinterior.info/realizacje-a ... nowie.html - co myślicie o tego typu aranżacji? :)

blair
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 sty 2016, 11:50

Re: Minimalistyczne wnętrze

07 sty 2016, 12:30

Styl skandynawski jest ostatnio bardzo modny. Do mnie niezbyt przemawia, ponieważ wolę cieplejsze kolory.

magdaakos
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 08 mar 2016, 12:08

Re: Minimalistyczne wnętrze

08 mar 2016, 12:18

Minimalizm to zdecydowanie mój ulubiony trend :) Mam zamiar w ten sposób urządzić swoje mieszkanie.

sylwia93
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 02 mar 2016, 20:31

Re: Minimalistyczne wnętrze

01 kwie 2016, 21:03

Ja ostatnio wzięłam się za remont przedpokoju i postawiłam na minimalizm. Teraz zostało mi już tyko dekoracja i dodatki. Dziś zamówiłam wieszak - http://decoart24.pl/wieszak-metalowy-na-kurtki . Myślę, że dobrze wybrałam i będzie pasował do wnętrza.

mika1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 29 paź 2015, 17:15

Re: Minimalistyczne wnętrze

24 kwie 2016, 12:42

W wolnym czasie, przed remontem albo zmianą wystroju wnętrza szukamy zdjęć w necie. Minimalistyczne wnętrza podobają nam się, jesteśmy zwolennikami przestrzeni i nie zagracania czym się da. W kwestii kuchni, to w przyszłości planujemy urzadzić ją w stylu białej kuchni. Odważna decyzja ale spróbujemy.

Awatar użytkownika
DankoMatteo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 kwie 2016, 09:24

Re: Minimalistyczne wnętrze

25 kwie 2016, 09:38

Jak urządzałam salon to wybrałam firany gotowe, takie proste, białe, do ziemi, bez jakichś wielkich ozdób. Zrezygnowałam z tysiąca doniczek na parapetach, ograniczyłam liczbę kolorów w jednym pomieszczeniu i zrobiło się minimalistyczne, eleganckie miejsce.

arabelakus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2016, 13:06

Re: Minimalistyczne wnętrze

27 kwie 2016, 13:19

My mamy mieszkanie w apartamentowcu na wrocławskim Ołtaszynie, do takich nowoczesnych budynków pasuja tez nowoczesne wnętrza, wiec na takie sie zdecydowalicsmy. Ja lubie elementy w zywych kolorach, moj maz z kolei preferuje monochromatyczne wnetrza, wiec skorzystalismy z uslug projektanta, bo sami nie moglismy dojsc do konsensusu. I wyczarował nam biały minimalistyczny salon i łazienkę z paroma folkowymi akcentami, które idealnie sie wkomponowuja: a la turecki dywan, mietowe krzesla a la cepelia, wyglada to razem naprawde swietnie :) jakby ktos byl zainteresowany, podrzucam kontakt:http://artecubo.pl/

Awatar użytkownika
poscielBIZ
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 kwie 2016, 23:09

Re: Minimalistyczne wnętrze

12 maja 2016, 19:19

Do minimalistycznej sypialni wpasuje się pościel Luxury Pinstripes lake, z kolekcji wiosna-lato 2016 marki Joop, która jest w jednolitym, ciemnoniebieskim kolorze, w cieniutkie prążki. Wykonano ją z jedwabnej satyny, która poddana została procesowi merceryzacji. Polega on na wyczesywaniu długich włókien bawełny egipskiej i późniejszym nabłyszczaniu.

http://posciel.biz/p/2700/8981/joop-sat ... sciel.html
Obrazek

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Minimalistyczne wnętrze

13 maja 2016, 14:38

Bardzo ładna ta pościel. Kupiłabym, ale w zeszłym miesiącu sprawiłam sobie dwie.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość