Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

11 sty 2016, 12:11

Akurat co do kolagenu oraz jego właściwości nawilżających i wzmacniających,to mam identyczne zdanie. Wystarczy bazować na dobrych,sprawdzonych produktach,kosmetykach które znajdziesz na Lagenko.pl w razie pytań służymy pomocą na forum.

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

13 sty 2016, 11:48

Pamiętajcie,że zadbane paznokcie u stóp oraz dłoni to również kwestia naszej diety- dotyczy to samej płytki,warto przyjmować optymalną,dzienną dawkę witamin co ma wpływ także na wygląd cery, i posiłkować się dobrymi kosmetykami z kolagenem z łososia.

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

14 lut 2016, 14:56

gdzieś ostatnio czytałam, że to o czym mówicie, że duży wpływ na kondycję paznokcia ma dieta czy też to jak dbamy o paznokcie jest faktycznie potwierdzone. Do tego powinno się dodać regularne nakładanie odżywki ale i odpowiednie piłowanie. Ten ostatni punkt wyeliminowałam sama o tym nie wiedząc. Od jakiegoś czasu posiadam elektroniczny pilnik do paznokci scholl velvet i teraz już na pewno nie mam mowy o słabych paznokciach u rąk.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

14 lut 2016, 23:44

Też go mam i bardzo lubię. Do kompletu polecam też olejek z tej samej serii. Świetny jest, nawilża płytkę paznokci, skórki stają się miękkie, nie pękają.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

16 lut 2016, 22:43

Świetnie sprawdza się olej rycynowy, a kosztuje grosze. Sądzę, że warto go wypróbować.

mulissa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2016, 13:30

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

17 lut 2016, 13:39

Ja stosuje odzywkę eveline a lakier dodatkowo utrwalam legendarnym seche vitem. dzięki temu mogę zapuścić w miarę długie paznokcie.

Awatar użytkownika
Ewelina1212
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2016, 10:40

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

24 lut 2016, 11:09

Pamiętajcie,że zadbane paznokcie u stóp oraz dłoni to również kwestia naszej diety- dotyczy to samej płytki,warto przyjmować optymalną,dzienną dawkę witamin co ma wpływ także na wygląd cery, i posiłkować się dobrymi kosmetykami z kolagenem z łososia.
Zgadzam się
Za prawidłowy prosces budowy i regeneracji paznokci odpowiedzialna jest dieta którą stosujemy i zawarte w niej pierwiastki i witaminy ciekawy artykuł jak mieć zdrowe paznokcie jest tutaj

Awatar użytkownika
guzikmr
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2015, 12:09

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

05 mar 2016, 13:10

Ja mogę polecić wcieranie olejku rycynowego w płytkę paznokcia codziennie przez 3 tyg. a później 2 razy w tygodniu. Paznokcie się zrobiły twardsze i szybciej rosną. :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

08 mar 2016, 14:12

To faktycznie kwestia odżywki jakiej używamy,a poza tym warto skupić się też na diecie ,na tym co jemy ponieważ w znacznym stopniu ma to wpływ na wygląd naszej cery,paznokci czy też kondycje włosów.

Awatar użytkownika
Grycuk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 mar 2016, 19:09

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

08 mar 2016, 20:51

Część kobiet jest wyczulona na kilka pojedynczych składników często dodawanych do odżywek. Zawsze miałam z tym problem :cry:

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość