Unklysz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 wrz 2015, 10:47

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

01 cze 2017, 12:40

na jedzeniu nie oszczędzam ale na ciuchach już tak. i na butach. kupuję buty za kilkadziesiąt złotych, albo nawet za kilkanaście bo w multu.pl za tyle kupiłam baleriny. nie mam potrzeby nosić ubrań za astronomiczne kwoty.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

08 cze 2017, 09:28

Myślę, że wszystko zależy tak na dobrą sprawę od nas samych i tego co planujemy kupić oraz które rzeczy są nam kompletnie zbędne. Oszczędzać można na wiele sposobów, w tym głównie na zakupach w sklepach online gdzie wszystko znajdziemy taniej.

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

13 wrz 2017, 14:15

dlatego robie zakupy on line! Zamawiam ubrania np na netmoda i wiem, ze szukam np płaszcza. to nie wracam jak z galerii z czymś czego nie chce

Awatar użytkownika
naszpilkach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 wrz 2017, 14:57

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

18 wrz 2017, 15:05

A to w ogóle można tracić mniej? :D
Ja jak robię zakupy (z reguły online) i wiem, że coś jest tanie, to kupuję tyle, że później jem suchy chleb do wypłaty... Hahaha. :D

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

22 wrz 2017, 09:53

Można tracić mniej na zakupy jeżeli będziemy szukać ciekawych promocji, rabatów w sklepach internetowych, teraz jesienią są nowe kolekcje i warto z tego skorzystać, chętnie doradzimy jeżeli poszukujecie wygodnego obuwia :)

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

27 lis 2017, 01:56

Wiesz co, też kiedyś traciłam sporo pieniędzy na zakupy- czy to jakieś codzienne wydatki, czy ubrania, kosmetyki, elektronika... Dopiero jak zaczęłam dokładniej sprawdzać kiedy są promocje czy wyszukiwać kody rabatowe to zauwazyłam, że dzięki temu sporo oszczędzam. Najwygodniej wynajduję aktualne akcje rabatowe z pomocą serwisu kuponiarnia.pl :-) przejrzyj sobie- mają dużo ciekawych ofert.

kajamase
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 13 lis 2017, 15:07

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

27 lis 2017, 17:24

Zakupy powinny być przemyślane. Na pewno w internecie jest taniej, i istnieje kilka miejsc w sieci
które pokażą Ci ofertę odzieży damskiej z wielu różnych sklepów, i tylko w cenie na którą cię stać.
Ale jeśli sami nie potrafimy się kontrolować, to nikt za nas tego nie zrobi.

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

29 lis 2017, 14:29

Ja po prostu przestałam chodzić do sklepów.. Wszystkim polecam ideę capsule wardrobe, mi bardzo pomogło takie usystematyzowanie mojej szafy

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

06 gru 2017, 10:07

Całkowite zaprzestanie zakupów też mija się z celem bo nie tędy droga, trzeba po prostu znaleźć taką swoją granice zakupową której nie przekroczymy, np: wiele tańszych rzeczy, kosmetyków znajdziemy w dobrych sklepach internetowych i to znacznie taniej.

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: Jak tracić mniej na zakupy?

12 gru 2017, 11:59

W moim wypadku sprawdza się bardzo prosty sposób, zanim coś kupię zastanawiam się, czy jest mi to niezbędnie potrzebne, czy nie mam już przypadkiem czegoś podobnego, lub spełniającego dokładnie tę samą funkcję, a jeśli tak to czy na pewno potrzebuję kolejnej takiej rzeczy. Warto też co jakiś czas zrobić totalny przegląd garderoby i zastanowić się nad skompletowaniem nowych zestawów z tego co już mamy.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość