edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

02 sie 2007, 13:59

ale Leos sliczny :ico_brawa_01: mój tez do taty podobny a podobno do mamy chłopiec powinien a córa do taty :ico_oczko: sliczna z was para.a my nie mamy nawet zdjecia we troje :ico_zly: za tydzien jedziemy do polanczyka na 3 dni to spróbuje cos zrobic.my obydwoje nienawidzimy aparatu a raczej on nas :ico_oczko: sdąd zdjecia ma tylko karol.nawet w awatarku mam zdjecie sprzed prawie roku bo nie mam nowego :ico_wstydzioch: z własnym dzieckiem nie mam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

02 sie 2007, 17:14

Oj Madziorka sliczna Ty jestes ,oj sliczna.A jaka Ty szczupła jestes ,a pamietam jeszcze taaaaaaaki brzuch :-D :-D A Leos to mi sie skojarzył z Twoim mężem ,bo co jak co ,ale usta maja takie same :-D :-D :-D Ale dzieci z dnia na dzień się zmieniają :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Edi mój maż tez ma mało zdjec ,bo on nie lubi sie fotografowac ,więc robie mu zdjecia z ''nienacka'' :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 sie 2007, 23:42

dzieki dziewczyny za komplementy :ico_wstydzioch:
leos usteczka ma sliczniutkie hihi jak tatus hihi

u nas dzis dzien zakupkow jak zwykle.. nawet jak niewiele kupie to sie ciesze.. bo starsznie lubie wloczyc sie po sklepach hihi i tak prawie codziennie.. ale jak mama pojedzie to nie wiem czy sie bede wyrabiala sama hihi bo teraz mama przebierze malego i gotuje piecze pierze prasuje hih a ja mam lajt.. tylko cycka podaje i takie tam hihi a potem bedzie trzeba sie sprezac hihi
oczywscie znow karte zostawilam w jakims sklepie i zorientowalam sie dopiero jak chcialam w innym jej uzyc :ico_olaboga: :ico_olaboga: boze ale zakrecona jestem
juz nie raz mi sie to zdarzylo.. i myslalam ze zgubilam i nowa wyrabialam hihi
babelek cale zakupki przespal budzac sie tylko na jedzonko wiec tradycyjnie zaliczyl cyca w shopping centre hihi
zmykam pod prysznic.. leos nie spi jak zwykle.. czeka na jedzonko o 23 a potem mam nadzieje ze uraczy nas 5 godzinnym snem hihi
pozdrowionka papa

[ Dodano: 2007-08-02, 23:44 ]
dora a taka szczupla to jeszzce nie jestem.. wciaz walcze z oponka hihi i nie wciskam sie we wzystkie spodnie sprzed ciazy hihi ale pocieszajace jest ze jednak w wiele juz wchodze ale nie jest tak wygodnie i zgrabnie jak wczesniej :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

03 sie 2007, 08:00

Oj Madziorka to ja chce wygladać jak Ty :-) :-) Po Kasi gdzies szybko doszłam do siebie ,niestety po Bartoszu 10 kilo zostało i nie chce zejść za nic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: A zakupy tez uwielbiam robić ,a jeszcze wydawać pieniądze-hihihi :ico_oczko: :ico_oczko:
Dziewczyny polecam Wam kosmetyki z AA rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kurczę Madziorka u Ciebie to tam chyba w UK nie bedzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Wczoraj sobie kupilam balsam i serum z AA(te kosmetyki reklamuje Kayah w TV)Przy balsamie wymiękłam rewelacja -zapach wspaniały i nie trzeba go duzo wsmarowywac ,bo jest dosyc tłusty i fajnie rozprowadza sie po ciele -polecam naprawde :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 sie 2007, 23:37

dora dzieki za mile slowa hihi
slyszalam ze po drugim dziecku juz gorzej wraca sie do formy... i juz sie boje.. :ico_olaboga:
ale mysle ze nie jest tak zle.. nie widzialam cie w pelnej okazalosci ale na tyle na ile sie pokazujesz to na 10kg nadwagi mi nie wygladasz :ico_nienie:

to prawda w uk nie ma kosmetykow AA. tutaj w ogole kiepski wybor kosmetykow.. zwlaszcza do pielegnaci jak peelingi maseczki..kremy wysczuplajace itd dlatego ja w polsce kosmeykyi kupuje jak tylko mam okazje bo tutaj nawet dobrego kremu dp twarzy nie kupie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

04 sie 2007, 20:53

Wiesz Madziorka z tym dochodzeniem po ciazy to różnie bywa :ico_haha_02: Wiesz czasami kobiety po czwartym dziecku wygladaja lepiej niz po pierwszym ,czy nawet przed ciażą :ico_haha_02: :ico_haha_02: Ja sie troszke zaniedbałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i w tym jest duzo mojej winy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ale od poniedziałku zaczynam chodzic na aerobik do kolezanki ,no bo jak Madziorka przyjedzie do Polski czy Edi mnie odwiedzi w Stalowej to jakos musze wygladac -no nie :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:
Madziorka jezeli chcesz , to ja moge Ci tutaj kupić jakies kosmetyki ,czy cos innego ,a w razie mozliwosci bysmy sie później dogadały co i jak .Dla mnie zaden problem ,naprawdę :-) Ja Cie mam u siebie na GG ,ale jakos nie mam smiałosci zagadac -hihihi

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

04 sie 2007, 21:33

a ja doszłam do siebie bardzo szybko:D kurczę teraz to nawet ważę mniej niż przed ciażą, obcięłam włosy, bo w ciazymiałam po łokcie i zmieniłam kolor... z jedynego z czego nie mogłam sie do wiosny wyleczyć to sińce pod oczami, ale jak tylko słonko przyszło twarz opaliło wyglądałam jak ludzie:D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sie 2007, 12:10

dora dziekuje ci kochana hihi ale siostry do mnie teraz przylatuja jedna po drugiej wiec dostawa kosm bedzie... ale dzieki bardzo!!! ale ty w stalowej mieszkasz wiec jak chcialas mi je dostarczyc??? hihi
a na gg wal smialo :ico_oczko:

wrzosia gratuluje figurki :ico_brawa_01:

a u nas goracy dzien... wreszcie w uk 30 st :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ale niestety za goraco na plazowanie z maluszkiem... poki jestesmy w domku hihi czekamy na tatusia bo kopie w pilke w parku hihi
babcia krzata sie po domu hihi

a wczoraj imprezowalismy u nas i grillowalismy.. hih pojadlam sporo ale co tam.. leonek wyssa zbedne kalorie :ico_oczko:
smiechawa byla na maxa hihi bo mamy takich kumpli tez z jaroslawia sikac mozna ze smiechu hihi

zycze milego dzionka
pa

[ Dodano: 2007-08-05, 22:50 ]
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 sie 2007, 18:33

hej a co tu takie pustki?? :ico_szoking: :ico_szoking:
u nas ok
mama dzis odjechala i pierwszy dzien bylam sama z leosiem.. troche marudzil bo jak on zasnac nie moze to w ciagu dnia daje koncert hihi ale nie jest zle
dobrze ze w ncy takich scen nie ma hihi

bylam z nim wczoraj w przychodni i lekarka zadowolona z buzki..twierdzi ze widze poprawe nawet jakis wymaz wziela z tego do badania
zapisala krem do kapanie i smarowanie i mam nadzieje ze minie szybko
oczywiscie zakrecilam sie i czekalam nie w tej przychodni co trzeba.. bo sa dwie.. identyczne.. tyle ze na roznych pietrach wiec sie nie kapnelam ze 1 zamaist 2 wcisnelam hihi i tak sobie czekalam hihi az mnie olsnilo hihi

a dzis moj mezulek caly londyn objezdzil w kosuzli na lewa strone hihi taki zakrecony no ale wstal przed 4 zeby mame moja odwiezc a potem wpadl przebral sie i prosto do pracy wiec moglo sie zdarzyc ach ta nasza zamotana rodzinka hihi

mama kazala mi sobie leonka do reki przywiazac zebym go nie zgubila bo glipio bedzie hihi

no to dziewczyny odzywac sie hihi
pozdrowionka

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

07 sie 2007, 18:40

to dobrze ze ci maluch daje spac po nocach.bo dzis rozmawiałm z kolezanką co ma 1 m-cznego synka i cała noc prawie dziewczyna nie spi bo mały cycka chce ssac.przerabane ma.
u nas piekna pogoda tak jak i w angli :ico_oczko: tylko z pracą gozej :ico_oczko:
a mój R pakował dzis papierosy z przemytu które idą do stalowej woli.kazałam mu pare paczek zabrac dla mojego taty ale nic nie przyniósł.to tam jaks palarnia chyba jest?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość