Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

28 lut 2017, 19:54

Zabiegi przypominające u mnie np są już tak rzadko, ze czasami serio zapominam się wybrac :) Ale gladkie nogi jakie mam po epilfree uwielbiam :D

adorka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2017, 13:20

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

09 mar 2017, 13:26

Oczywiście że można to robić w domu, ale kiedyś podsumowałam sobie ile zapłacę za te wszystkie plastry czy maszynki przez całe życie i ile to będzie kosztowało mnie bólu i łez. I zdecydowałam się na depilację laserową w klinice Body Care Clinic i powiem wam że jestem mega zadowolona bo po kilku zabiegach nie mam już prawie żadnych włosków i nie będę się już z nimi musiała nigdy męczyć :D

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

14 mar 2017, 14:05

Zdecydowanie u kosmetyczki i to najlepiej jeżeli ma doświadczenie, oraz której możemy zaufać. W szczególności polecam depilację laserową, może na początek jest ciut bolesna, ale potem uczucie mija i zostają tylko pozytywne efekty :)

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

23 mar 2017, 13:26

Wszystko fajnie tylko nie każdy może iść na laser, poza tym świeżo po laserze skóra jest podrażniona. To uważam, że dużo lepszym sposobem jest iść do kosmetyczki na pastę cukrową a potem kilka razy na zabiegi epilfree. Nie ma podrażnienia a skorzystać może każdy.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

26 mar 2017, 18:34

No zdecydowanie teraz nie jest dobry czas na laser, słońca coraz więcej, a zabiegów potrzeba kilku, więc ciężko byłoby się wyrobić przed majem/czerwcem. Na szczęście epilfree można robić przez cały rok bez względu na pogodę.

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

30 mar 2017, 01:54

U kosmetyczki i zgadzam się z dziewczynami epilfree najlepsze. :D A już na pewno dla mnie - blondynki. ;)

Ciokosek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2017, 15:38

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

21 kwie 2017, 16:07

Ja do tego podchodzę prosto, jeżeli mam aktualnie pieniądze to tylko kosmetyczka bo na dłużej, jeżeli jednak finanse w danym okresie słabe to samemu w domu

AtelierMlodosci
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 01 mar 2017, 10:26

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

27 kwie 2017, 07:12

Domowa depilacja nigdy nie będzie tak skuteczna i bezbolesna jak profesjonalny zabieg wykonany pod okiem specjalistów w salonie kosmetycznym, warto moim zdaniem wydać nieco więcej, ale mieć pewność co do pozytywnych efektów depilacji.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

04 maja 2017, 13:08

Domowa depilacja moim zdaniem jest najlepsza, ale sprzętem IPL. Ja mam już o połowę włosków mniej i nie wydaję pieniędzy na salony. Zabiegi są bezpieczne i skuteczne i to dla mnie jest najważniejsze. Mój babyliss to anwet przypomina o zabiegach, mam do tego specjalną aplikację

Ramnka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2017, 16:08

Re: W domu czy u kosmetyczki – depilacja?

15 maja 2017, 16:22

Żeby przekonać się do depilacji laserowej to trzeba się na nią zdecydować. Nie byłam jej zwolenniczką dopóki nie spróbowałam. Teraz co jakis czas odwiedzam Vici Clinic bo można trafić u nich na fajną promocje. U nich depilacja jest wykonywana na laserze LightSheer Duet. Jak jeszcze się zastanawiasz to mają promocje 50% na pierwszy zabieg więc może spróbuj.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość