TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Remont domu

26 lip 2016, 12:41

A drzwi i okna to faktycznie ważna rzecz. Zwłaszcza w domu, gdzie może się ktoś włamać.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Remont domu

07 wrz 2016, 08:27

My z mężem również postawiliśmy na profesjonalistów. Chcielibyśmy, żeby wnętrze, w którym będziemy spać, jeść, pracować, wychowywać dzieci i spędzać długie, zimowe wieczory było jednocześnie nowoczesne i przytulne. Taki efekt udało się uzyskać dzięki Pani Justynie Friedberg z morphostudio. Jak tylko zobaczyłam na stronie internetowej poprzednie realizacje http://morphostudio.pl wiedziałam, że trafiliśmy w dobre ręce. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za to, że z ogromną przyjemnością wracamy każdego dnia z pracy do naszego gniazdka. Taka prozaiczna rzecz, a może dać tak wiele radości.

kamila81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2016, 22:41

Re: Remont domu

08 wrz 2016, 20:44

U mnie maz robi wiekszosc rzeczy zwiazanych z remontem :ico_haha_01:

lucja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 02 lut 2016, 10:04

Re: Remont domu

18 wrz 2016, 14:34

Przy remoncie rzeczywiście lepiej, aby pomogli profesjonaliści. Zwłaszcza, gdy chodzi o bardziej skomplikowane sprawy, takie jak np zainstalowanie kominka. Co do wyboru samego wkładu kominkowego, to warto też przejrzeć oferty sklepów, gdzie jest duży wybór i gdzie mogą coś doradzić. Na przykład na stronie http://www.kominkisklep.com/

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Remont domu

03 lis 2017, 20:01

U mnie już na szczęście po remoncie. Wszystko fajnie ale najgorsze jest sprzątanie. Mnie na szczęście pomógł w tym Sidolux. Szybko i dokłądnie doczyściłam nim pozostałości po remoncie a w całym domu przyjemnie pachniało;)

karina89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2017, 21:16

Re: Remont domu

13 lis 2017, 11:29

Mam pytanie dotyczace remontu. Chce przy jego okazji wymienic sobie zestaw do odbioru telewizji satelitarnej. Niestety talerz satelitarny jaki posiadamy jest troche za maly .. czasami podczas opadow bardzo latwo o zaklocenia. Dodatkowo kabel antenowy jest w jednym miejscu uszkodzony .. problem w tym, ze jest zamontowany w scianie i dopiero teraz bedzie okazja na jego wymiane. Jaki rozmiar talerza bedzie optymalny? Czy grubosc kabla antenowego bedzie mial wplyw na jakosc obrazu? Chcemy odbierac obraz z dwoch wiekszych satelit bez problemowo. Inna kwestia pozostaje miejsce zakupu, u nas na miescie nie ma szans na dostanie potrzebnych produktow. W sieci najwiekszy wybor widzialam na eltrox.pl .. korzystaliscie moze z oferty? Z gory dzieki za pomoc.

brita
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2017, 22:15

Re: Remont domu

09 kwie 2018, 17:42

Według mnie dach im prostszy tym lepiej wygląda. Podobają mi się takie proste dachy jak tu: https://completehome.pl/media/photos/24 ... 400163.jpg. Nie ma nic gorszego od przekombinowanego dachu, z dużą ilością załamań itp.

Awatar użytkownika
kula
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2018, 19:50

Re: Remont domu

09 kwie 2018, 18:43

Temat który wymaga rozważnego do niego podejścia. Nie róbmy nic w pośpiecu, z oczywistych do tego powodów.

korsarkaczekoladowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 23 sty 2018, 17:12

Re: Remont domu

11 kwie 2018, 10:46

my podczas remontu zdecydowaiśmy się na postawienie pieca wolnostojącego w salonie :) mniej roboty niż przy kominku a równie efektownie wygląda, wybraliśmy taki https://kratki.com/sklep/pl/produkt/2915/thor-8

Graszka55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2017, 17:58

Re: Remont domu

06 cze 2018, 19:37

Osobiście nienawidzę wszelkiego typu remontów... Cały ten proces bardzo mnie męczy psychicznie :) A już w szczególności nie lubię sprzątania po remoncie czy pracach budowlanych. Ale na szczęście istnieją firmy sprzątające (serwis-sprzatajacy.pl/), które oferują usługi w zakresie sprzątania pobudowlanego. Jest to prawdziwe wybawienie, bo można mieć z głowy te najgorsze i najbardziej męczące zajęcia i dodatkowo mamy pewność, że sprzątanie będzie wykonane rzetelnie, a nie po łebkach :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość