Awatar użytkownika
elabas
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 17 sty 2017, 15:47

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

18 sty 2017, 09:36

A ja stosunkowo niedawno jeszcze się zachwycałam nad nimi, zwłaszcza semilackiem i nie wiem czy przypadkiem nie na tym forum nawet. I efekt teraz mam taki, że moje paznokcie są w opłakanym stanie. Od dwóch miesięcy tylko manicure w paradizzo, odżywka czarna z golden rose i pilniczek papierowy z najdrobniejszym szumem. Więcej się nie dam wkręcić, jednak trzeba się pogodzić z faktem, że wszystko co jest nienaturalne - wcześniej czy później mści się na zdrowiu.
Też miałam raz w życiu hybrydy i tak zniszczyłam sobie tym paznokcie, ze nie mogłam ich przez długi czas doprowadzić do chociaż przeciętnego stanu. Nie narzekam tu na konkretną markę lakierów, bo nawet nie pamiętam jakim miałam robione. Może to wina kosmetyczki, ale skutecznie zniechęciłą mnie do hybrydowego manicure. Nie zrobię juz nigdy hybryd.

EkspertSemilac
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2016, 00:38

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

23 sty 2017, 21:33

A ja stosunkowo niedawno jeszcze się zachwycałam nad nimi, zwłaszcza semilackiem i nie wiem czy przypadkiem nie na tym forum nawet. I efekt teraz mam taki, że moje paznokcie są w opłakanym stanie. Od dwóch miesięcy tylko manicure w paradizzo, odżywka czarna z golden rose i pilniczek papierowy z najdrobniejszym szumem. Więcej się nie dam wkręcić, jednak trzeba się pogodzić z faktem, że wszystko co jest nienaturalne - wcześniej czy później mści się na zdrowiu.
Też miałam raz w życiu hybrydy i tak zniszczyłam sobie tym paznokcie, ze nie mogłam ich przez długi czas doprowadzić do chociaż przeciętnego stanu. Nie narzekam tu na konkretną markę lakierów, bo nawet nie pamiętam jakim miałam robione. Może to wina kosmetyczki, ale skutecznie zniechęciłą mnie do hybrydowego manicure. Nie zrobię juz nigdy hybryd.
elabas, prawidłowo nakładany i ściągany manicure hybrydowy nie powinien niszczyć paznokci. Przyczyną może być nadmierne matowienie płytki bądź nieodpowiednie ściąganie hybrydy, co może powodować uszkodzenia paznokci. Podpowiadam jak prawidłowo ściągać manicure hybrydowy:
1) Należy zmatowić delikatnie wierzchnią warstwę paznokcia pokrytego manicure hybrydowym
2) Nasącz folie do ściągania lakieru hybrydowego (polecamy używanie Semilac Remover Wraps) korzystając z płynu Semilac Remover. Owiń starannie folie wokół każdego palca, pozostaw na 10 minut (możesz dodatkowo nałożyć na dłonie rękawiczki foliowe, co utrzyma ciepło dłoni i przyspiesza rozpuszczanie hybryd
3) Zmiękczoną hybrydę usuń przy pomocy Semilac Stiper'a, drewnianego patyczka lub Pusher'a. Na zakończenie delikatnie wyrównaj powierzchnię drobnoziarnistym bloczkiem.

W razie pytań chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac

waclawa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2017, 11:17

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

29 sty 2017, 11:19

czy hybrydy nadadzą się dla osoby ze słabymi paznokciami? zawze mialam dosyc cienkie paznokcie, nigdy nie mogłam ich zapuścić teraz zlibza się u mnie wesele i chciałabym choć raz mieć ładny manicure na trochę dłuższych paznokciach

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

30 sty 2017, 12:40

Jasne, że nadadzą się. Jeżeli obawiasz się, że masz słabe pazurki możesz położyć na nie żel. Wtedy będą trwalsze i mocniejsze. :) Żele też mają w semilacu.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

30 sty 2017, 19:03

...na moich paznokciach trzymają się zdecydowanie najdłużej!
Ale co znaczy dłużej? U mnie Semilac trzyma się 2-3 tygodnie. Wtedy już robią mi się odrosty i muszę zdejmować. Okropnie to musiałoby wyglądać jak Ty trzymasz dłużej.

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

08 lut 2017, 22:05

słabe hybrydy zniszczyły mi paznokcie, teraz odbudowuje je trojfazowym systemem regenerującym od opi gel break. Przebarwienia już zniknęły, a co najważniejsze - paznockie stały się mniej kruche i łamliwe.

waclawa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2017, 11:17

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

18 lut 2017, 19:01

Dziewczyny czy wam jasne kolory hybryd nie bąbelkują? używam semilaców i mam duży problem żeby ładnie nałożyć lakier, zawsze sa babelki, probowałam czyscić pędzelek, cieniutko malować ale nie wiem o co chodzi

EkspertSemilac
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2016, 00:38

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

19 lut 2017, 11:32

Dziewczyny czy wam jasne kolory hybryd nie bąbelkują? używam semilaców i mam duży problem żeby ładnie nałożyć lakier, zawsze sa babelki, probowałam czyscić pędzelek, cieniutko malować ale nie wiem o co chodzi
Witam, przyczyną powstawania bąbelków może być niedokładne odtłuszczenie lub zmatowienie. Zalecamy przeturlanie lakieru przed użyciem, aby wszystkie składniki odpowiednio się wymieszały. Dodatkowo lakiery najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej i zaciemnionym pomieszczeniu.

W razie pytań - chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac

paulink4
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 30 lis 2016, 22:09

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

20 lut 2017, 22:01

Ciężko mi wyobrazić sobie przejście na zwykły lakier po różnicy, jaką spotkałam z hybrydami.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Żele hybrydowe a zwykłe lakiery.

13 mar 2017, 21:16

Właśnie zamówiłam sobie kilka ciekawostek z Semilac, więc nadal stawiam na hybrydy. Zamówiłam też z ciekawości Semilac SPA. Idealnie, żeby tez paznokcie zachować w jak najlepszej kondycji.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość