Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Pielęgnacja stóp

21 kwie 2017, 13:01

BALSAM ROZMARYNOWY DO STÓP HB - powinien pomóc. Super na opuchnięte stopy. Przynosi naprawdę ulgę - może też dlatego, że kosmetyk jest naturalny. Delikatnie pielęgnuje - ogólnie uczucie jest zdecydowanie pozytywne. A wy jak to widzicie?

Brabella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 kwie 2017, 13:49

Re: Pielęgnacja stóp

23 kwie 2017, 13:07

U mnie sprawdza się zwykłe, tylko regularne, cotygodniowe moczenie stóp w jakiejś soli kąpielowe, ścieranie naskórka tarką - bo podobno w pumeksach znacznie szybciej rozwijają się bakterie - i stosowanie dobrego kremu do stóp. Polecam Neutrogenę na popękane pięty https://www.neutrogena.com.pl/site/product/27 stosuję od lat i właściwie nie mam większych problemów ze skórą na stopach.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Pielęgnacja stóp

24 maja 2017, 10:33

Wystarczy odpowiedni krem nawilżający i regenerujący do stóp aby zauważyć pozytywne efekty, plus polecam nałożyć specjalną maskę złuszczająca, dzięki której pozbędziemy się zrogowaciałego naskórka z pięt.

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Pielęgnacja stóp

25 maja 2017, 13:07

Ja w pielęgnacji stóp próbowałam już wszystkiego - skarpety złuszczające, balsamy, banan, moczenie nóg w wodzie z miodem. Nic nie pomagało :/ Pięty jak tarka a z czasem pękały co sprawiało ogromny ból. Poszłam do podologa w warszawie na Targówku do poradni chorób stopy i tam dopiero rozwiązali mój problem wykonując specjalny zabieg. Dostałam również kilka cennych wskazówek jak zadbać o piety aby problem już nie powrócił.

Sylwiaws
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2017, 19:31

Re: Pielęgnacja stóp

25 maja 2017, 23:28

Podstawą pielęgnacji stóp jest peeling i późniejsze nawilżanie. Niestety stopy a szczególnie pięty często są wysuszone :(

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Pielęgnacja stóp

30 maja 2017, 23:07

Moje stopy są w strasznym stanie i strasznie mi wstyd z tego powodu :/ Jakoś mam straszny problem, żeby się zabrać w ogóle za ich pielęgnację, po prostu mi się nie chce, choć wiem, że nawet namoczenie i peeling raz w tygodniu zrobiłyby dużą różnicę.

Awatar użytkownika
Maryna30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 155
Rejestracja: 16 lip 2013, 12:14

Re: Pielęgnacja stóp

31 maja 2017, 15:02

Najlepsze co mogłam zrobić, to inwestycja w maskę złuszczającą epilfeet. Działa szybko i pozbywasz się całego obumarłego naskórka w ciągu kilku kolejnych dni. Dla mnie świetna, bo zajmuje niewiele czasu i daje efekt. Bez męczenia się z peelingami, tarkami i moczeniem. :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Pielęgnacja stóp

31 maja 2017, 18:32

To prawda. Ja namówiłam nawet swojego faceta. Najpierw się wzbraniał a potem nie mógł nadziwić jaki efekt. :D

patrycja0469
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2017, 21:44

Re: Pielęgnacja stóp

05 cze 2017, 21:10

ja swoje stopy pielęgnuję peelingiem, nic nie zastąpi tego gładkiego uczucia po peelingu :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Pielęgnacja stóp

19 cze 2017, 12:51

Ewentualnie jeszcze kąpiel wierzbowa do stóp od Hildegard Braukmann. To również mocno odmienia stopy i sprawia, że skóra robi się miękka. W przypadku stóp kluczowe znaczenie ma odpowiednia i systematyczna pielęgnacja. Tylko w taki sposób ta skóra zrobi się inna. Jednak akurat te strefy są do pielęgnacji szczególnie trudne.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość